Tucker Carlson: Jsme ve válce s Ruskem

Tucker je jediný člověk, který se nebojí veřejně prezentovat, o co v současné době kráčí v této ukrajinsko-ruské válce, a proto se ho korporace snaží odstranit všemi možnými prostředky. On se jich však nebojí a vysílá dál. Už minulý pátek mu nedovolili vysílat jeho pořad Tucker Carlson a proslýchalo se, že ho už odstranili, včera se opět objevil, ale kdo ví,  jak dlouho mu to ještě budou tolerovat.


Komentáře jen na vlastní nebezpečí, Stříž má oči ostříží…

5 9 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
26 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
9. 3. 2022 13:14

Emero demokratura nade vše. Dneska by šlo o kejhák i Karlu Krylovi. Ale nejen jemu … i Karlu Gottovi… a nejen jemu… i Karlu Sabinovi… a nejen jemu… i Karlu IV. … a nejen jemu … i Karlovi z Varů…
Za svůj normalizační život jsem nezažil tolik zjevných absurdit, vykostěných faktů a tolik úžasných paralelních světů, že jsem vlastně dodnes nežil. Teprve dneska to je fičák, má to grády a správný adrenalin…
Bída se nám tlemí do ksichtů a my voláme – dejte mi do ruky mavátko, a já budu volat – kráva…

idiotronic
Reply to  orinoko
9. 3. 2022 14:08

Kdyby byl nejrozšířenější rozhlasovou stanicí rozhlas po drátě, kdyby se telefon dědil po zemřelém nájemníkovi (nebo desetileté čekací době ), bylo by snazší
V mylné naději sníti,
před sebou čirou temnotu,
nežli budoucnost odhaliti,
strašlivou poznati jistotu …
a to jsme ještě žádnou budoucnost neodhalili, jsme teprve v první půlce!

Honza999
Honza999
Reply to  orinoko
11. 3. 2022 9:33

Dnes že by šlo o kejhák Karlu Krylovi? Tomu šlo o kejhák velmi rychle po listopadu a také o něj přišel – jsem přesvědčen že ho zabili, měl slabé srdce, stačí trocha léků a Němci sami neměli zájem jeho smrt vyšetřit. Prostě infarkt a „byl od něj klid“, začal si moc pouštět hubu na špacír.

Aleš
Aleš
9. 3. 2022 22:49

V rámci Strany mírného pokroku v mezích zákona bych si dovolil citovat Jiřího Suchého.
„JE NEBEZPEČNÉ DOMNÍVAT SE COKOLIV“-
https://www.youtube.com/watch?v=vXo4OHXkqOs

Patrik
Patrik
10. 3. 2022 13:32

„Tucker: Američtí občané jsou potrestáni„:“Možná jste si všimli, že Joe Biden dnes oznámil novou frontu ve své probíhající válce proti americké střední třídě. Biden to tak samozřejmě neformuloval, demokraté jen zřídka říkají, co tím myslí. Říkají vám, že je to o něčem jiném.  V tomto případě nám Biden řekl, že jde o Vladimira Putina.  Biden vysvětlil, že ublížíme Putinovi tím, že zakážeme Američanům kupovat ruskou energii. Řekl, že to pro nás bude znamenat obrovské morální vítězství. Budeme ze sebe mít skvělý pocit. A zároveň to bude drtivá porážka pro Rusy, kteří si to samozřejmě zaslouží.  Takže je to jedna z těch vzácných příležitostí, kdy jsme mohli vidět… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
10. 3. 2022 13:45

Některé čínské komentáře: „Spojené státy zapálily sud s prachem na Ukrajině, aby vysály krev z celé Evropy.„ „Smysl akce USA je jednoduchý: Evropo, nesmíte kupovat ruskou ropu a plyn, aby je ony mohly prodávat za vyšší cenu!“ „Pokud Spojené státy a Evropa zavedou zákaz dovozu ruské energie, světová cena ropy pravděpodobně stoupne na tři tisíce dolarů za barel, o kolik tedy stoupne jejich inflace?“ „Pokud bude Evropa následovat USA, pak Rusko bude prodávat energii pouze Číně. A my dostaneme dobrou slevu!“ V čínském článku je i poděkování Zelenského Spojeným státům: “ Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v úterý tweetoval: „Děkuji osobnímu… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
10. 3. 2022 15:41

Tady zbývá ještě doplnit, že Čína je ruským spojencem jen zdánlivě a pokud jde o akci Ruska na Ukrajině, tak ani náhodou – tam naopak je na straně Ukrajiny, byť to sděluje zdrženlivě. A to je logické: Čína je proti USA, ale jinak jsou jejími spojenci Británie, Německo, Francie a EU. Není proto náhoda, že při hlasování OSN 2. března tom, zda odsoudit ruskou invazi, byl poměr hlasů 141 ku pěti, přičemž 35 států se hlasování zdrželo – mezi nimi i Čína. Ještě menším překvapením ale je, že hlasování se zdržel i Írán – obrázek zde. A to má logiku:… Číst vice »

Last edited 2 let před by Patrik
Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
10. 3. 2022 16:00

Ještě jedno PS:
D. Trump jadernou dohodu s Íránem zrušil, Biden ji chce obnovit:
Americký prezident Joe Biden v neděli dal najevo ochotu vrátit se k jaderné dohodě s Íránem z roku 2015. Ve společném prohlášení s Německem, Francií a Británií stojí, že USA by ji po obnovení opustily pouze v případě, že by ji Teherán porušoval.
https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/clanek/usa-se-vrati-k-jaderne-dohode-s-iranem-ten-ji-musi-plnit-40376540

orinoko
Reply to  Patrik
10. 3. 2022 17:56

Zajímavosti z IzraHELLe, který je správně zidovsky rozpolcen současnou animozitou Rusko – Halič. Ze zacatku občané spíše fandili ukrobotum, ale poté, co banderovci zastřelili jednoho Žida v domnění, že je Kadyrovuv Čečenec, tak nastal dost prudký obrat.
A Írán? Už delší dobou trpí vlastním mocenským bojem. To je opravdu ta správná postava do jazzu. A aby všeho nebylo málo, tak se Bin Salman ze Sauda nabídl jako zprostředkovatel v současné vojenské konfrontaci. Hlásí se všichni, kteří sami válčí někde jinde.
Taková jsou fakta.

no one
no one
Reply to  Patrik
10. 3. 2022 22:40

@Patrik Až dneska jsem si všiml Vaší odpovědi z diskuze k jinému článku (zde https://outsidermedia.cz/chybicka-soudruhu-na-soucasnem-vnitru-a-general-lorenz-z-stb/#comment-110150), tak Vám odpovím zde. Video bylo bohužel smazáno a už se mi ho nepodařilo dohledat jinde, ale šlo o monolog Solovjova (pravděpodobně toho, o kterém se občas zmíní Pjakin), ve kterém ve zkratce zdůrazňoval svůj židovský původ a obhajoval působení ruských vojsk na Ukrajině tím, že je to akce pro ochranu židů. K Vámi výše napsanému… Rusko, resp. Putin musel vědět, že vstupem na Ukrajinu si proti sobě (narozdíl od Sýrie v r. 2015) postaví celý svět, a to včetně svých situačních spojenců. Výsledek je… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  no one
11. 3. 2022 8:05

Je-li boj nevyhnutelný, je nutné udeřit první.
A nadcházející boj, plánovaný zachudem na Den žen, byl opravdu nevyhnutelný.

Jan Kristek
Jan Kristek
Reply to  Botičky od Diora
12. 3. 2022 9:58

I z nenásilné indické filosofie si pamatuji hlavně: Je-li smrt bez doje jistá a s bojem pouze pravděpodobná, tehdy se má bojovat!

Patrik
Patrik
Reply to  no one
12. 3. 2022 2:24

@no one Ze všech map, které se v souvislosti s bojí na Ukrajině objevily a objevují, mě nejvíc zaujala tato: a to proto, že oblast, o kterou Putinovi jde – tedy kromě udržení přístupu hlavně na Černé moře (proto Krym) – je na mapě jasně ukázaná: je to Dněpropetrovsk. A Dněpropetrovsk je centrem východoevropských židů/chasidů, v budoucnu se měl stát centrem celého světového židovstva, a to poté, co tam jeho čelní představitel Kolomojskij nechal postavit největší vzdělávací komplex na světě, komplex Menora. V roce 2014 celý Dněpropetrovsk stál na straně Západu, proto právě Kolomojskij byl hlavním sponzorem banderovců/Pravého sektoru a… Číst vice »

orinoko
Reply to  Patrik
12. 3. 2022 6:44

Jdi se svojí onanii ke Tribuně. Tam podobné hovado už dávno očekávají, ty zasiraci POZORchovatelko.

no one
no one
Reply to  Patrik
12. 3. 2022 22:33


To s těmi židy jediné dává smysl, že Putin to pochopil stejně jako Stalin a také, že stejně jako Stalin Putin vsadil na čas. Moc díky za obsáhlý objasňující komentář!
Do toho, co popisujete, zapadá i zpráva zde https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/vzdejte-se-rusku-radi-izraelsky-premier-zelenskemu-40390128#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=Shj9pGU1bN3-202203112342&dop_id=40390128&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest189_panel_sluzeb_varDD&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
a ukazuje to, že Zelenskyj pořád nic nechápe, přitom i on sám je žid. A touto zprávou se potvrzuje i Vaše tvrzení, že „Ukrajina a Izrael jsou spojené nádoby“.

orinoko
Reply to  no one
13. 3. 2022 0:17

Za to vy, dvě hovada, jste jedna vývěva.

Patrik
Patrik
Reply to  no one
13. 3. 2022 0:25

@no one Od mého komentáře neplynulo ani 24 hodin a máme tady čerstvou velmi související aktualitu: „Zelenskyj navrhl, aby jednání mezi Ukrajinou a Ruskem proběhla v Jeruzalémě“. Zpráva proběhla i v ČT, ale odkaz nikde nejde dohledat, tak tady: https://ria.ru/20220312/peregovory-1777847888.html Což ladí s Vaším odkazem „Vzdejte se Rusku, radí izraelský premiér Zelenskému“ i s mým včerejším odkazem o zklamání nejen Zelenského, ale celé Ukrajiny, že izraelský parlament odmítl videokonferenci se Zelenským. A souhlasím s Vaším názorem, že Zelenskyj nic nechápe a že proto si naivně myslel, že Izrael bude na straně Ukrajiny- cha… Už je tomu hodných pár let od… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
13. 3. 2022 1:04

@no one Já děkuji za Vaši reakci a v ní i za připomenutí toho mého léta opakovaného, že Izrael a Ukrajina jsou spojené nádoby – někde ten finální holokaust prostě začít musí, protože jinak ten marxismus(neomarxismus) nezvítězí na celém světě (globalizace) a ten islám a jeho Korán nebude celosvětově konečně zaveden (Třetí džihád – viz čas pár minut od cca 6:16 zde). A to Rusko je pořád překážka – jak v roce 1917, tak i nyní, kdy celý svět stojí na straně Palestiny (rozuměj Íránu = islámu). A ještě mám takový dodatek: Dodávky plynu do Evropy by aktuálně měl místo… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
13. 3. 2022 1:14

A pro úplnost ještě aspoň dva související odkazy:
Katarská krize 2017:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Katarsk%C3%A1_diplomatick%C3%A1_krize_2017
A pokud odkaz projde, tak ještě odkaz na video Pjakina, které nikdy v českém překladu nevyšlo: „Спасение Израиля. Аналитика Валерия Пякина“. K čemuž lze doplnit už jen tolik, že protiizraelská hnutí Hamas a Hizbalah jsou financována Británií právě přes Katar.

orinoko
Reply to  Patrik
13. 3. 2022 1:52

Příšerné bláboly klasické tautologie. Zítra bude pršet. Zítra nebude pršet. Trefa zaručena stejně jako rozmaznute lejno časového spínače.

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
13. 3. 2022 9:33

Zpráva z Británie: „Británie měsíc před vojenskou speciální operací nakoupila od Ruska suroviny za rekordních 2,6 miliardy liber – v lednu Británie dovezla ruské palivo v hodnotě 911,5 milionu liber. Uhlí, uhelný koks, palivové brikety – ve výši 32 milionů, ropa – 590,4 milionů, plyn – 289,1 milionů liber. Britský dovoz ze zemí mimo EU loni poprvé od roku 1997 převýšil dovoz z EU.“ https://www.dailymail.co.uk/news/article-10604779/Britain-bought-record-2-6BILLION-goods-Russia-month-Putins-invasion.html https://www.kommersant.ru/doc/5252260 Tak tolik ještě k tomu „Británie-Katar“ (resp. Británie-Írán+Čína+Indie) Ale závěr? Británie věděla, že na Ukrajině dojde k vojenskému konfliktu – stačí si jen vybavit všechny ty protiruské provokace, o kterých se nedá říct nic jiného,… Číst vice »

Last edited 2 let před by Patrik
Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
13. 3. 2022 10:05

Naši politici (a nejen naši, ale všechny ty světové loutky v čelech/“čelech“ států, a s nimi, bohužel, i davy) mi připomínají jepice. Aneb zkuste jepici vysvětlit, že život a jeho dění je o mnohem delším časovém horizontu, než 24 hodin a o mnohem širší optice pohledu – marnost nad marnost! To se všem předhodí dílek puzzle na který se všichni soustředí tak, aby v tom vyšší perspektiva (rozuměj: schopnost vidět celkový obraz dění a tedy onu „demokratickou“ metodu „Žába se vaří pomalu“) nebyla vidět. Velmi trefně se tomu říká „kaleidoskopická debilita“. V souvislosti s děním na Ukrajině na mě vyskočil… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
13. 3. 2022 10:39

Jak už v roce 2011 řekl tzv. „lovec Bilderbergu“ Daniel Estulin, dokonce pro čt24 https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/1292254-estulin-bilderberg-neni-konspiracni-spolek kde v odkazu je i celé video s ním, tak v rámci vyšší perspektivy k pozornosti doporučuji dvě jeho sdělení: 1) V projektu britské Goldman Sachs s názvem BRICS si za „B“ místo Brazílie dosaďte Británie a 2) Aby oni mohli jíst a pít, vy musíte zemřít – viz projekt Gréta a čínský Panda fond WWF, založený britským princem Philipem (spolu s holandským zakladatelem Bilderbergu), což je ten, který předtím, než nedávno v dubnu 2021 zemřel, prohlásil, že v příštím životě by se chtěl stát… Číst vice »

Last edited 2 let před by Patrik
orinoko
Reply to  Patrik
10. 3. 2022 16:12

Už od dob „Sýrie“ píšu, že vnější forma některých událostí nemusí vubec pokrývat skutečný obsah. Čína a Írán mají tolik vnitřních problémů, že jejich lavírování může nakonec velmi špatně dopadnout. Čína – Tchajpyj, Ujguri. Írán – bez Ruska se ani neus@re. Rusko mu vyjednalo první atomovku a je klíčové i ve druhé. Pokud jsou nějaké třecí plochy právě teď, tak je to kvůli sankcím, které chce Rusko vyloučit do budoucna. Pokud se to ajatolahum nelíbí, ať se se svými Kurdy a dalšími velkými menšinami klidně popasuji sami. O další se postará IzraHELL. Hedvábný sajrajt je mrtev …. Patriku-pozorovaci bulevno. Eurosojuz… Číst vice »

orinoko
10. 3. 2022 16:16

Covid, Halič… a zasiraci sajrajt je zpátky. Kdekdo si přepočítává svých 5 susnu a na víc to nevypadá. A přitom je minimálně polojasno.