Tupotlukové v Praze

 

Foto: zdroj

Ne, to nebylo vítězství Pražanů, těch je hodně přes milion, to bylo vítězství tisíců pražských fašistických Tupotluků. Čili kalu, které má každé město – a má jej pochopitelně i Praha. To jsou ti křiklouni a násilníci, co musí být vždy po jejich, protože jen oni mají pravdu. Pravda nic nečtou, nic nechtějí vědět o pravdě, spravedlnosti či o tom, co se ve světě a vůbec kolem nich děje, protože to by mohlo porušit posvátný oheň jejich nenávisti – a ten krucinálfagot musí šlehat vysoko, převysoko, až nad Pražský hrad a teď nejraději přímo do něj, protože tam sedí člověk, kterého oni přece za prezidenta vůbec nechtěli.

Oni chtěli takového, jako jsou oni, co si cukrovou vodou přeměňoval vlasy v bojové číro, kterým si při vídeňských demonstracích prorážel cestu davem za totéž, zač teď bojují oni. Do čerta s demokratickým krámem a počítáním hlasů všelijakých babek a dědků po podělaných končinách republiky, do žumpy s takovým sajrajtem. My Tupotlukové – protože se duchovně cítíme být těmi nejnižšími párií – a vůbec se za to nestydíme – jsme na Hradě chtěli knížete, když už ne přímo krále, a my ho tam dostaneme, s tím si můžete být jistí. Protože Hradčany a Pražský hrad jsou v Praze, a ne na venkovských čertech a ďáblech. To je náš slib, kterým národu sdělujeme, že ve svém boji neustaneme, dokud nám slušní občané Prahy a republiky nenakopou pořádně do zadnic.

A mezitím, někde v Číně…

Foto: zdroj

 

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
34 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
petr
petr
18. 11. 2014 14:08

To organizoval Stoupa náčelník Tupounů, kteří se organizovaně dostavili a předvedli, to co předvedli……….

lomikel
lomikel
18. 11. 2014 14:11

http://aukro.cz/100-x-prazdna-cervena-karta-pro-milose-zemana-i4770709893.html SOUČÁSTÍ TÉTO AUKCE JE 100 KS !!!!! Foto je pouze ilustrační na fotu je 2000 ks. Není problém po dohodě zajistit takový nebo i vyšší počet počet. Všechny karty jsou nepopsané, náměty na druhém fotu můžete bezplatně sdílet. Po zaplacení posíláme obratem. PO použití na Národní třídě dne 17.11.2014 lze použít jako korespondenční lístek a se známkou a přiměřeným vzkazem nebo jen prázdné, poslat na uvedenou adresu. Známky nejsou součástí aukce. Děkujeme že podporujete dobrou věc. Bližší informace na https://www.facebook.com/events/983009621725546/?ref_notif_type=event_mall_reply&source=1 poradal to http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zeman-ma-dostat-na-vyroci-listopadu-1989-cervenou-kartu-Chysta-ji-pro-nej-kytarista-ze-skupiny-The-Prostitutes-344853 Reklamní kampaň[editovat | editovat zdroj]Reklamní kampaň zajišťovala reklamní agentura Mark/BBDO pod vedením kreativního ředitele Martina Přikryla.… Číst vice »

lomikel
lomikel
18. 11. 2014 14:13

marketingova akce, viz muj prispevek co ceka na schvaleni( uz i tady ?! :)

fajt
18. 11. 2014 14:23

a Mao byl proti pragláckým Pepiki prudký demokrat. ..)

vždycky s láskou vzpomínám jak sem jedné pražské pussy ( která nám dojebala výlet ) bělorusem rozjel satelitní plot, abych mu na golfo ogrodku zapích strom ( nabraný kousek u cesty) a pak bagrista opíchal jeho třetí ženu ( s právním aktem ukončení předchozích maželství si nikdy nedělal velkou hlavu) a ta byla ráda a na výsost spokojená, škoda, že ho klucí ukrajinšti s message dohnali až ve šwýcarských lázních ( prý je nejraději poblíž svého kmenového bankovního konta) mohl to všechno vzrušení zažít na vlastní glaza. ..)

Jura
Jura
18. 11. 2014 14:24

S článkem nezbývá nic, než plně souhlasit. Když jsem celé to trapné divadlo viděl v televizi, cítil jsem velký stud, za ty lidi, kteří se tam s velkou neúctou chovali vůči hlavě státu. Tato duchovně-morální chátra dala najevo svojí neomalenost, omezenost a sprostotu. Takový projev zášti a nenávisti si náš pan prezident nezaslouží!

lomikel
lomikel
18. 11. 2014 14:30

jura – ono je zcela jedno kdo si co zaslouzi ci ne, takove uvazovani vede jen k prohre/vnitrnimu disentu na OM, jde o cisty boj o formovani verejneho prostoru, je treba vytraret situace ktere maji emocni naboj ktere je mozne dale komentovat a skrze ktere je mozne PR pusobit. Zeman jen tim ze je generuje situace + energie reklamy proti nemu v presidentske mampani, je zajmova osoba PaLu proto ze skrze nej mohou realizovat vise zminene.

Jedina rozumna odpoved je protiakce. Nekde nize to vyborne popsal Morybundus.

K. J.
K. J.
18. 11. 2014 15:24

No vida, tak oni Zemanovi vystavili červenou kartu i v Číně… Asi Číňany naštval, že je nekritizoval za Tibet… Tak pro pražské intelektuály je nakonec ta zatracovaná Čína inspirací a vzorem. :-) :-) :-) Jo, tomu se říká kouzlo nechtěného. Možná by na US ambasádě mohli přestat škudlit a zaplatit si kromě řezačky na papír a role červeného papíru, také nějakého alespoň trochu inteligentního poradce, který zná historii tzv. východního bloku a vysvětlil by soudruhům z US, že to připomíná sovětské vlaječky a paradoxně spíše na 17. listopadu asociuje oslavu vítězného února… Třeba si dá někdo časem tu práci a… Číst vice »

Gatta
Gatta
18. 11. 2014 15:27

Neměl by zůstat nepovšimnut příspěvek k tématu z vedlejší diskuze:
http://outsidermedia.cz/pr%C3%A1v%C4%9B-jsem-se-vr%C3%A1til-z-kl%C3%A1rova/

To je slovo do pranice … nebo na pořádnou anylýzu … nebo spíš nad fylozofickou teorii … možná profesor Keller …

Problém protestujících středních vrstev, protestujících za udržení svého nepevného blahobytu, protesty mladých silných bohatých proti chudé chátřea důchodcům, protesty obslužných elit za zachování svých živitelů. A to všude na světě.
Pokud se spiknou elity – jakou šanci mají outsideři?

Gatta
Gatta
18. 11. 2014 15:28

PS
Jedná se o nyní poslední příspěvek:

Václav Pražák • 18. Listopad 2014

Byl jsem na Klárově, žádný mladí, lidé. V opačném, obrovském česko-ukrajinském průvodu bylo nejvíc českých studentů podle oblečeni z bohatých rodin,nedelejte si iluze. Ty tam byli dobrovolně a jak jsem se tady docetl ,oni nebudou stát na praváků.oni nás tam budou posílat!Je to smutný bohatých a mocných je minimum a dokážou takhle demonstrovat sílu. Nás chudých je většina,ale tím, ze na to směrem budem ještě chudší.

orinoko
18. 11. 2014 15:35

Zajímavá paralela s tou Čínou. To zrovna mohla být tzv. kulturní revoluce. A to je další paralela. U nás – kavárenští povaleči, což je ale jenom jedna součást českého kulturního franty. Jinak u nás jde celkově o sametovou cooltůrní úderku a její sametové ordnery. – Ordneři za 100 kachlí kus? To jde. Patrně jsou v obuškové slevě u příležitosti 25tého výročí slepé uličky Pravdy a lásky.

Gatta
Gatta
18. 11. 2014 16:10

No, možná budeme mít brzy jiné starosti …možná velmi brzy, možná ještě dříve než mysleli autoři videa:
http://www.novarepublika.cz/2014/11/upadek-populace-zajistuje-upadek-kultury.html

“ … Svět, ve kterém dnes žijeme není tím světem , než ve kterém budou vyrůstat naše děti a naše vnoučata…“

Morybundus
Morybundus
18. 11. 2014 16:42

https://www.facebook.com/pages/Nechceme-Putina-v-Praze/828006467221798?notif_t=fbpage_fan_invite
Skupina vznikla dnes kolem poledne. Obsahuje víceméně pouze pár obrázků a několik výkřiků do tmy. Tato skupina má v tuto chvíli 2232 „fanoušků“, tedy stejně jako třeba skupina „Antimajdan“, aktivní několik měsíců, přinášející informace, videa, články atd…
Putinova případná návštěva v Praze může být katalyzátorem mnohého. Může nás čekat ještě horká zima.

r.m.
r.m.
18. 11. 2014 16:50

Organizátoři najali hodně manekýnů, i na tyhle joby dneska už musíte mít známosti. a Blisty k tomu tohle: dlouhodobě vědomě a mnohdy cíleně rozeštvávají vzájemně a manipulují skupiny obyvatel proti sobě. Otevřeně podporují mladé svazáky dneška (Pozn. Ta podobnost s fanatismem svazáků 50. let je až zarážející), otevřeně odmítající respektovat jeden z principů demokracie, tedy demokratické volby a jejich výsledek, ať již se někomu líbí, či nikoliv. Na „nevhodné osoby“ pořádají media doslova štvanice. Redaktoři v těchto médiích se snaží občanům vnutit své soukromé dojmy a názory a prezentují je, jako by šlo o realitu. Ač mají media ústa plná… Číst vice »

Sugar Ray
Sugar Ray
18. 11. 2014 16:53

Jenom čekám kdy se na scéně zjeví Ondřej Vetchý a další free cool a in existence , co hájí demokracii a svobodu proti všemu a všem co vybočí z toho koridoru názorů a činů tý jejich demokracie , kterou nám vymezily kolonizátoři tady v Bohmen und Mahren .
Putina nerozdejchaj , Zemana označí za vlastizrádce , kolaboranta s imperálnim Ruskem atd. už to uplně vidim .
Hřebejka trefí šlak , už aby to bylo .

fajt
18. 11. 2014 17:42

Morybundus napsal

https://www.facebook.com/pages/Nechceme-Putina-v-Praze/828006467221798?notif_t=fbpage_fan_invite
Skupina vznikla dnes kolem poledne. Obsahuje víceméně pouze pár obrázků a několik výkřiků do tmy. Tato skupina má v tuto chvíli 2232 „fanoušků“, tedy stejně jako třeba skupina „Antimajdan“, aktivní několik měsíců, přinášející informace, videa, články atd…
Putinova případná návštěva v Praze může být katalyzátorem mnohého. Může nás čekat ještě horká zima.

kavárenstí povaleči z Práglu maj zase emerickou ovčanskou potřebu – až jim ta emerika padne na hubu, nechtěl bých být u toho až zase budou převracet slipy, tentokráte prosím opravdové cajty a vyzbrojené olovom až po uši. ..)

Neználek
Neználek
18. 11. 2014 18:35

Naše facebooková mládež by nejraději pomáhala policii uškrtit paní Řezníčkovou, protože ta prý drze provokovala. A druhý den ta samá pravičácká sebranka předvede výtržnost na Albertově.

Při které hází vejce na prezidenta republiky, což je snad daleko drzejší provokace, než když invalida odmítá vystoupit ze svého vozu.

Takže co dělali přihlížející policisté? Neměli náhodou ty zasraný provokatéry rovnou postřílet?

Morybundus
Morybundus
18. 11. 2014 19:23

DÁMY A PÁNOVÉ! Nemohu jinak, než sem nakopírovat něco, nad čím nevím, jestli se smát nebo brečet. Jde o komentář k tomuto videu: http://www.youtube.com/watch?v=wAhkMQmEMFg od autora s přezdívkou (či snad skutečným jménem?) Honza Došek. Cituji: „Lidé nechápou, že největším problémem je lidská hloupost, protože jsou hloupí. A z toho pramení i ona ,,chudoba“ v rozličných krajích naší republiky. Zemanovci, nevidíte si do PUSSY, protože to, co řekl ten váš SPOZák jsou totální nesmysly. Pokud se někdo „nemůže“ uživit, tak je to jeho vina, jeho hloupost. A kromě roho mluví jak Goebbels v Norinbergu.“ Něco tak obludného od člověka, kterému je… Číst vice »

fajt
18. 11. 2014 19:27
leho
leho
19. 11. 2014 3:31

Petrpavel napsal

!!!
http://aeronet.cz/news/vime-kdo-organizoval-rozdavani-cervenych-karet-proti-zemanovi-dukaz-o-bezprecedentnim-vmesovani-se-americkeho-velvyslanectvi-do-vnitrnich-zalezitosti-republiky-americane-organizuji-demonstrace-skrz/
!!!

Člověče, to je fakt pro dr. Chocholouška. Pro Zemana demonstrovalo, kolik? Celých vás tam nebylo víc než 60, slovy šedesát kousků. Proti Zemanovi, kolik? Odhaduje se 15000, slovy patnáct tisíc. Víte, naprogramovat 15 tisíc lidí aby zamávalo červenou kartou, to není jen tak. Ti amíci umí, to by člověk neřek…

Aleš
Aleš
19. 11. 2014 10:14

Petrpavel napsal

!!!
http://aeronet.cz/news/vime-kdo-organizoval-rozdavani-cervenych-karet-proti-zemanovi-dukaz-o-bezprecedentnim-vmesovani-se-americkeho-velvyslanectvi-do-vnitrnich-zalezitosti-republiky-americane-organizuji-demonstrace-skrz/
!!!

Nejen tupotlukové, ale i vědomí kolaboranti. Za tupotluky nám může být hanba, může být jich nám líto, můžeme jimi bezmezně pohrdat, ale kolaboranty bych soudil za vlastizradu.

aram
aram
19. 11. 2014 10:26

leho napsal Člověče, to je fakt pro dr. Chocholouška. Pro Zemana demonstrovalo, kolik? Celých vás tam nebylo víc než 60, slovy šedesát kousků. Proti Zemanovi, kolik? Odhaduje se 15000, slovy patnáct tisíc. Víte, naprogramovat 15 tisíc lidí aby zamávalo červenou kartou, to není jen tak. Ti amíci umí, to by člověk neřek… To je fakt na Chocholouška. Pro Zemana hlasovalo kolik? 2 717 405! Těch kdovíjestli15 tis. ( ohlupovadla mají totiž tendenci jednu stranu přeceňovat, zatímco druhou podceňovat) je proti tomu nic. Když bylo přede dvěma lety na Václaváku skoro 100 tis. odborářů, tak to bylo pro Kalouska a LaP… Číst vice »

leho
leho
19. 11. 2014 13:18

Jo, Zeman vyhrál volby, ale nebyl sprostý, sice byl hulvát, ale nic takového jako v Hovorech z Lán před volbami neprovedl. Kdyby to jeho voliči věděli, tak by v žádném případě nevyhrál. Možná tomu nebudete věřit, ale velká část zemanových voličů je z něj zhnusena a už by ho nikdy nevolila. Mandát na sprosté nadávání a řitní lezectví do konečníků komunistických diktatur on v žádném případě nemá. Viz těch 60:15000 …

Sugar Ray
Sugar Ray
19. 11. 2014 13:40

Lehovista by raději za prezidenta nějakýho fasádníka – maňáska co jenom drží tu správnou fasádu na ksichtě , sice co slovo to lež a manipulace ale to by lehovistum nevadilo , hlavně že by to řikal slušně :D vy jste banda idiotů fakt že jo .

Morybundus
Morybundus
19. 11. 2014 14:13

leho napsal Jo, Zeman vyhrál volby, ale nebyl sprostý, sice byl hulvát, ale nic takového jako v Hovorech z Lán před volbami neprovedl. Kdyby to jeho voliči věděli, tak by v žádném případě nevyhrál. Možná tomu nebudete věřit, ale velká část zemanových voličů je z něj zhnusena a už by ho nikdy nevolila. Mandát na sprosté nadávání a řitní lezectví do konečníků komunistických diktatur on v žádném případě nemá. Viz těch 60:15000 … Je nanejvýš vtipné, jak je v této zemi dnes každý pomalu Mirkem Dušínem a v životě neřekl horšího slova než „vole“. „Komunistických diktatur“? Ona snad Ruská federace… Číst vice »

zedd
zedd
19. 11. 2014 15:14

Zeman může být polichocen: Někomu důležitému vadí. Většina populace ten rej vnímá jak dotěrnou mlhu. Mezi starostí o blaho šéfa a dětí ji při příležitosti dne volna, který shodou okolností připadl na 17. listopad, napadne, že heslo „Máme holé ruce …“ by dnes klidně ve slušné variantě mohlo znít „Máme holé nejen ruce …“ Ta stále se zužující a do bezvýznamnosti se propadající střední třída po Praze nepobíhala. Kdo to tam pobíhal by chtělo sociologicky a hlavně psychiatricky vyšetřit. Na výzvu profesionálního prodejce vlažné vody vyrazit do ulic za jedním jediným účelem. Vyzbrojeni a instruováni Redakcí se chovají jak nejen… Číst vice »

orinoko
19. 11. 2014 15:41

No … tak celá záležitost bere svoje vlastní podoby. Český rozhlas, Česká TV kraksna a emerická kloaka Nova dostaly sprďáka od Rady pro blbnutí lidských kebulí, že to nevypíply, když jindy pípají jako Pizdí řev.
Možná dostanou flastr a bude jasněji. …píp … zůstanou …píp … i kdyby to byly stokrát Rusky.
Mimochodem: Miluji schizofrenii pravicových dementů a Havlova odérů a potěru, kdy na jednu stranu neznají nic ruského, než je opilý ruský mužik, a na druhou stranu jim nefalšované KUNDY , shodou okolností ruské … vůbec, ale vůbec nevadí. Ba právě naopak. Milují je.

aram
aram
19. 11. 2014 17:39

Jmenovaná mainstreamová oblbovadla by nyní po té debatě co je a co není vulgární měla dostat příkaz, že propříště pokud bude řeč o těch ruských děvenkách každou zmínku jejich názvu odvysílá stylem „píp riot“. Neboť díky Zemanovi a díky tomu fofru co se kolem toho rozpoutal celý národ, včetně dětí, dnes už ví, že je to vulgární. Už se těžko schovají za anglický název, který byl účelově použit pro jazykově nevzdělané východní slovany. A tak hezky něžně a zároveň úderně to kruci znělo, dokud to jeden kazisvět nepřeložil rovnou to eteru.

orinoko
19. 11. 2014 18:37

Rajská hudba pro pravicová střeva typu bublin a lehovista.

http://czech.ruvr.ru/news/2014_11_19/Studenti-prolomili-ohrazeni-u-budovy-parlamentu-3480/

peter.
19. 11. 2014 18:55

No áno.Národu chýbajú akcie akými boli prvomájový sprievod,lampiónový sprievod na výročie VOSR a spartakiáda.Já na tieto akcie mám nezabudnuteľné spomienky,či už ako pubescent,alebo neskôr ako vojak a aj v nasledujúcich rokoch môjho života.Najmä za mlada a na vojenčine boli tieto akcie spojené s krásnymi zážitkami.Veď viete.Mladosť a máj…..Keď tak o tom premýšľam,tak získať mládež k niečomu takému ani nie je ťažké a nemusí to byť vždy spojené s nejakým politickým presvedčením. Manipulátori to vedia a jednoducho túto túžbu mladých po združovaní sa zneužívajú.

Aleš
Aleš
20. 11. 2014 15:08

http://www.blisty.cz/art/75528.html (Po nějaké době zase něco zkousnutelného z blistů)