Tyler Durden: Masový exodus lidí z velkých amerických měst

V celé historii USA jsme nebyli svědky něčeho takového, jako je masový exodus roku 2020. Statisíce lidí opouštějí velká města na obou pobřežích USA, aby pro sebe našly lepší domov kdesi jinde. Vzestup bezdomovectví, zločinu a narkomanie ve velkých aglomeracích bylo samozřejmě možné pozorovat už před rokem 2020, ale obyvatelé těchto míst byli v zájmu touhy udržet si své domovy stále ještě ochotni smířit se s chaosem, které uvedená tři zla do jejich životů vnášela. Avšak pandemie, vyvolaná Covidem-19 a následné měsíce občanského neklidu způsobily, že pohár trpělivosti lidí přetekl. A tak tzv. stěhovací průmysl zažívá dnes, kdy velká města urychleně opouští jak bohatá, tak i střední třída, doslova zlaté časy.

Město Los Angeles je perfektním příkladem toho, o čem mluvím. Kdysi přitahovalo bohaté a slavné lidi z celého světa, ale v roce 2020 je už městem bez reputace. Plakáty a tabulky s nápisem „Na prodej“ lemují hlavně ulice předměstských částí Los Angeless, kam v největší míře směřují ti, kteří vnitřní části LA opouštějí a většinou prohlašují, že se do bývalých svých domovů už nehodlají nikdy vrátit. A masový exodus postihl samozřejmě i Hollywood.

Téměř polovina všech amerických bezdomovců žije dnes ve státě Kalifornie a většina z nich je závislá na drogách. Což vytváří doslova strašidelné prostředí. Feťáci a bezdomovci, z nichž mnozí jsou současně i duševně nemocní, se potulují po ulicích lemovaných palmami, třeba jen tři bloky vzdáleni od multimilionářských sídel, shlížejících na Tichý oceán. Ukradená kola společně s polámanými injekčními se na chodnících vrší do hromad, které nikdo neuklízí.

Dovedete si představit, že v takovémto společenství budete vychovávat rodinu?

Já ne.

A čím víc se ekonomické podmínky zhoršují, tím tíživějším se problém stává. Zločinů v LA raketově přibývá a obyvatelé předměstských částí města jsou často nemile překvapeni, když zjistí, že noví přistěhovalci proměnili jejich zahrady a zahrádky ve veřejná WC.

Ale nejde jen o LA či pouze o města na západním pobřeží USA. Na východním pobřeží je situace stejná, ne–li horší. Viděl jsem dnes video, na kterém kdosi záběrem z jedoucího auta zachytil všechny zabedněné obchody na slavné Páté Avenue v New Yorku. A nevěřil jsem svým očím. Kdysi promenádní jeviště elity světa dnes vyhlíží jako „demilitarizovaná zóna“. A tam, kde se dříve pohybovaly davy lidí, vidíte dnes jen pár jednotlivců.

„Pohleďte na všechno,“ říká hlas na videu. „Vše je zabedněno a zavřeno. Dokonce i hotel je zabedněn.“

Během šesti měsíců většina všeho prospěšného, co bylo v New Yorku od temných sedmdesátých a osmdesátých let minulého století vybudováno a vykonáno, kompletně zmizelo. Bezdomovectví a chudoba explodovaly a míra kriminality vystřelila až do stratosféry. V červenci se např. jen počet přestřelek v NY oproti červenci minulého roku zvýšil o 177 procent.

Naše velká města degenerují přímo před našima očima a nezdá se, že by tento proces, když už jednou započal, bylo možno ještě kdy zvrátit.

Zdroj s fotografiemi: Zero Hedge

Překlad: Lubomír Man

0 0 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Gatta
Gatta
26. 8. 2020 15:28

Dlouhé roky všichni „revolucionáři“ volali po zmeně paradigmatu, kapitalismu a společnosti..
A dočkali jsme se – dnes v té převratné době žijeme.
Jen je to všechno trochu JINAK.

https://m.youtube.com/watch?v=WNm5cmSB1hY

Botičky od Diora
Botičky od Diora
27. 8. 2020 16:49

Aj-aj-aj…. Včera, konečně, z výsledků dlouho schovávaného pitevního protokolu vyšlo najevo, že slavný kriminálník George Floyd chcípnul ne vinou policajtů, ale chudák se před zásahem předávkoval, proto I can´t breathe

https://eadaily.com/ru/news/2020/08/27/bomba-dlya-blm-floyda-ne-zadushili-ego-ubil-otek-legkih-ot-peredozirovki

Nářez. Proč to skrývali 3 měsíce a nechali zničit tolik měst? Debilové.
Už jsem se zásobil popcornem, pustím si Fox News a budu držet BLM palce – hoši, do toho, však ono to se poddá :-)))

orinoko
orinoko
Reply to  Botičky od Diora
27. 8. 2020 17:25

Bacha , jsi nebezpečný jako ten onen jakysi. Smysl pro humor se neodpousti. Ale doufejme, že nás neopusti. Jsme přece puštici. Oni mají ty voci fsude.

Gatta
Gatta
Reply to  Botičky od Diora
27. 8. 2020 19:31

Něco o USA policii. Bez komentáře.
Až se objeví, dám sem video i proč maji tamní policajti důvod být zdánlivě „přehnaně opatrní“.

http://www.drsnysvet.cz/vyhybal-se-spravedlnosti-tak-si-pro-neho-dojeli/