Události ČT s otázkou: Jak dlouho ještě…?

„Nepotřebuji jezdit nikam do Sýrie, abych věděl, jak vyhlíží tamní situace“, reagoval náš ministr národní obrany Stropnický dotčeně na otázku europoslance Ransdorfa, zda předmětnou zemi někdy navštívil, a v duchu si sám pro sebe zřejmě dopověděl: „K tomu, abych si udělal o věci úsudek, mi, bohudík, stačí moje víra i láska k administrativě USA.“

Tahle druhá Stropnického věta, protože jen myšlená, ale nevyřčená, sice nepadla, ale jakýmsi nevysvětlitelným zázrakem se stalo, že i tak napnila vysílací místnost žižkovské věže s takovou úderností, že jsem ji zřetelně slyšel – a jsem si jist, že jsem v republice nebyl sám.

Nevím, jak jiným, ale mě to k další deziluzi i znechuceníz duchovní kvality lidí, kteří nás vedou, a kteří za nás mluví, bohatě stačilo. Vstal jsem z křesla a pořad jsem vypnul.

Jenže pochopitelně: Ta trpkost zůstává. A vrší se.. A člověka maně napadá ono klasické: Jak dlouho ještě….?

8
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Autoři komentářů
Bédabrtnikvbrlohu1AdmirálhudryperAlena Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Viky
Člen
Viky

„Nepotřebuji jezdit nikam do Sýrie, abych věděl, jak vyhlíží tamní situace“. A to je škoda, to je škoda. To je právě ta chvíle, kdy by měl do oblasti vyrazit a začít s osvětou. Pro mnohé místní je situace šílená a stěží pochopitelná, ale náš pan ministr války má jasno. I z dálky.

Béda
Člen
Béda
Vaska
Člen
Vaska

stropnickej je pouze komediant kterej umí pouze role které si nastuduje a když padne něco co nemá naučené tak ho to rozhodí – rýsuje se tady další malér – tenhle fašizoidní havlojd chce kandidovat na hrad a sonduje reakce (jsem zvědavej jestli mu tam v případě zvolení – (blbců co by ho volili je tady dost) někdo pověsí slipy) http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pozor-Michael-Kocab-na-Frekvenci-1-oznamil-kdy-bude-kandidovat-na-prezidenta-400101

Alena
Člen
Alena
hudryper
Člen
hudryper

Ani my,čtenáři OM,nemusíme do Sýrie. On se tam promítá kdejaký „Evropan“ ve službách USA. Dost zajímavě o tom píše dnešní zvedavec :
http://www.zvedavec.org/komentare/2015/09/6591-spinava-role-zapadu-v-syrii.htm

Admirál
Člen
Admirál

Sladování zpravodajství a publicistiky na ČT je adrenalinová záležitost. Bohužel, můj lékař mi nepředpisuje tak silné prášky na tlak, abych je mohl dovolit bez nebezpečí sledovat třeba zprávy na ČT.

Na obrazovce ČT by se před zprávami mělo vždy objevit varování SLEDOVÁNÍ TOHOTO POŘEDU MŮŽE VÁŽNĚ OHROZIT VAŠE ZDRAVÍ.

brtnikvbrlohu1
Člen
brtnikvbrlohu1

To co předvedl pan ministr bylo tak trapné že to bylo moc i na Moravce :)

Béda
Člen
Béda

Všichni kritici krachujícího fašizujícího se systému jsou extremisté: http://e-republika.cz/article3295-Extremismus-v-ČR-2014-Co-neni-to-vyrobime