Ukrajina dva roky od událostí na Majdanu a v Oděse

https://www.youtube.com/watch?v=EwU42euPsF0

37
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
37 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Autoři komentářů
peter.BetyBédaIrenaSio Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
fajt
Člen
fajt

tak já to vidím, tak osobně se potrestání viníků masakru na Majdanu a v Odese už nedožiju, no a další generace už budou většinově a mocensky dobré gumy, ty bude zajímat úplně něco jiného. ..)

Béda
Člen
Béda

fajt napsal

http://cz.sputniknews.com/byznys/20160504/2963719/porosenko-neomezene-moratorium-dluh-rusko.html

Podepsat může cokoliv. Otázkou je , co bude zbankrotovaná Ukradina dělat až jí RF přestane v zimě kvůli nesplacení dluhů dodávat další plyn. A také, jak nakonec dopadne oligarcha Porošenko. Jeho silácká gesta mohou polehku skončit jako silácká gesta Mussoliniho.

Béda
Člen
slava
Člen
slava

Nástupce velitele NATO se připravuje na válku s Ruskem http://www.vesti.ru/doc.html?id=2750188

fajt
Člen
fajt

slava napsal
Nástupce velitele NATO se připravuje na válku s Ruskem

já už mám mediálně přetrénováno, snad ten pedál s lampasy se sebevražednými sklony má nějakou radikální smrtelnou nemoc. ..)

fajt
Člen
fajt

http://hnonline.sk/svet/656192-miliony-ukrajincov-tryzni-chudoba-o-jedlo-musia-bojovat-so-psami-pri-kontajneroch – věc se má tak, že i kdyby drtivá většina ukrajinského národa byla u prázdných kontejnerů a pejsky by měla ráda jako asiati Bobiká, tak na svou nazi vládu s klackem nepůjdou, takže asi obě zainteresované strany teď na Ukrajině hrajou o buduščí mrtvý prostor, který se zaplní novým matrošem vítěze. ..)

fajt
Člen
fajt

tak onehdá jsme při jedné činnosti vedli diskuzi o tom, který vzor či ideál člověka by se nejvíce hodil do dnešní doby, aby byl dostatečně a široce sociálně, civilizačně potřebný a přitom se dokázal nevázaně a bez vnitřních zábran seberealizovat, tedy nebyl v nějakém vnitřním ( omezujícím ) pnutí s dnešními společenskými procesy … no a došli jsme, ku podivu, k jednotnému kandidátovi, tedy člověku vzoru – byl jim Hanibal Lecter. ..)

Aleš
Člen
Aleš

Třeba Trump a Sanders s těmi idioty zatočí a z cesty brzy sejdou.

peter.
Člen

Irena napsal

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Lzete-pane-redaktore-Jste-Ceska-televize-ne-tiskovy-organ-americke-vlady-Peklo-na-obrazovce-Hasek-s-moderatorem-na-sebe-kriceli-434113

Hneď mi je lepšie na duši,keď vidím,že moderátori čt ďaleko presahujú servilitou k USA a svojou hlúposťou tých našich.Našim moderátorom možno vyčítať všeličo,ale keď si človek vypočuje tých českých(a zďaleka nie iba p.L.Dolanského),tak si musím povedať:“chvalabohu aj za to“ !
Na druhej strane by som u nás privítal viac politikov,ktorí sa neboja nazývať veci pravým menom tak,ako to urobil pán Hašek.Má za to moju úctu.

Sio
Člen
Sio
Irena
Člen

Sio napsal
Aspoň někdo neztrácí tvář.

Já to nechápu. Mává tam nějakým zatraceným, zasr.. americkým seznamem, a co s tím jako máme my? Co si to sakra ten hejsek vůbec dovoluje? Tohle už vážně překračuje všechny možné meze.
Peter, možná je lepší, když se chovají jako tenhle blbec, protože tím dřív otevřou oči víc lidem. Pokud se jich pár vytočí tak jako já, tak vlastně udělal svým páníčkům medvědí službu.

Bety
Člen
Bety

Víte, ten redaktor to prostě nechápe. Celou dobu se ČT snaží vychovat z nás ty správné podpindosníky s pak jim hejtman Hašek takhle podrazí nohy. A ještě ke všemu se nenechá ani překřičet, ani ukřičet. K ČSSD mám výhrady a našla bych je i k Haškovi, ale musím uznat, že zabodoval.

peter.
Člen
fajt
Člen
fajt

http://cz.sputniknews.com/svet/20160505/2966402/americane-evropane-uloha-sssr-vitezstvi.html – říkám furt, že lidé si zvyknou na všechno a uvěří všemu. ..)

Béda
Člen
Béda

To je důkazem faktu, že když se lidem dlouhodobě důkladně vyplachuje mozek a čas od nějaké historické události vzdaluje, výsledky se zákonitě dostaví. Stačila 1 generace, aby většina lidí zapomněla na to, jak to bylo za kapitalismu v první republice, jak probíhala 2.světová válka. Psycho-sociální inžinýring bych to nazval. A začínají již na základkách. Člověk v plísni, pravdomlaskači… Pokračuje to v médiích s širokým plošným dosahem v mainstreamu. Je to složitý proces, kdy je mozek přehršlí informací zbaven schopnosti kritické analýzy a systemizování informací. Původní informace jsou nahrazeny a mozek „přeprogramován“ náhražkovými informacemi.

Sio
Člen
Sio

Věšina lidí, co se politiky týče, má čtrnáctdenní paměť. Ti, co si řákali komunisti s tím nic neudělali, to svědčí o tom, že řízení na vyšších prioritách jim neříkalo nic.

Irena
Člen

Irena napsal

http://politikus.ru/video/75601-film-vvs-two-teorii-zagovora-kto-sbil-reys-mh17.html

Самое точное заключение сделал тот дед, который сказал, что над Британской империей никогда не заходит солнце потому, что Бог не решается оставить этих жуликов в темноте.

Источник: http://politikus.ru/video/75601-film-vvs-two-teorii-zagovora-kto-sbil-reys-mh17.html
Politikus.ru

peter.
Člen

Presne pred dvomi rokmi(7.5.2014)poskytol ruský zahraničnopolitický expert Fjodor Lukjanov rozhovor nemeckému „Spieglu“.Máme r.2016 a každý koho zaujíma ukrajinský konflikt,by si mal tento rozhovor prečítať ak chce hodnotiť vývoj tohoto konfliktu.
https://www.protiprudu.org/rozstiepena-krajinaukrajina-je-historiou/

peter.
Člen

V New Yorku si už 10 tisíc ľudí vyzdvihlo georgijevské stužky.
A z tohoto môže niektorých rusofóbov trpiacich hypertenziou postihnúť aj taká menšia mŕtvička.Keď to uvidia,tak im to určite skriví hubu.

http://rusnext.ru/news/1462461522

Béda
Člen
Béda

http://www.hlavnespravy.sk/obrovske-zvysenie-cien-energie-na-ukrajine-prichadza-cas-platit-za-majdan/777688

Od 1.7.2016 sa zvyšujú všetky ceny energií na Ukrajine v priemere o 70-90%. Toto zvýšenie cien súvisí so zrieknutím sa Tamoženskej dohody zo strany Ukrajiny (Rusi poskytovali Ukrajine energie za nižšie ceny) a priklonenie sa Ukrajiny k “eurointegrácii”…

peter.
Člen

RF chce vydať Savčenkovú Ukrajine,no ona odmieta podpísať doklady o extradícii.Podľa jej slov jej vadí,že ju chcú vydať na Ukrajinu ako zločinca a nie ako hrdinku.V súvislosti s názorom Pjakina na jej vydanie alebo jej výmenu,je táto správa taká…“smutnosmiešna“.
http://rusnext.ru/news/1462307132

Bety
Člen
Bety

peter. napsal
RF chce vydať Savčenkovú Ukrajine,no ona odmieta podpísať doklady o extradícii.Podľa jej slov jej vadí,že ju chcú vydať na Ukrajinu ako zločinca a nie ako hrdinku.V súvislosti s názorom Pjakina na jej vydanie alebo jej výmenu,je táto správa taká…“smutnosmiešna“.

Jestli ji vydají, bude to chyba. Ale zatím jsem tam viděla jen její vyjádření k něčemu, co si klidně mohla vycucat z prstu.
Ale pátá kolona na prokuratuře to možná zkouší, kdoví.

peter.
Člen

Bety napsal
zatím jsem tam viděla jen její vyjádření k

http://rusnext.ru/news/1462363911

peter.
Člen

peter. napsal
http://rusnext.ru/news/1462363911

RF má ale podmienku,že Ukrajina bude v plnej miere rešpektovať rozsudok ruského súdu.Ja si myslím,že Ukrajina to pokojme prisľúbi,podpíše aj opečiatkuje.
Len neviem,načo bude Savčenková Porošenkovi užitočná na Ukrajine.Ona najlepšie slúži záujmom chunty,keď je „mučeníčkou“v ruskej base.

peter.
Člen

Takéto správy vždy potešia:
http://rusvesna.su/news/1462554758