49
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
49 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
21 Autoři komentářů
Starý doktorBédaSiofajtBety Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na

Warning: sprintf(): Too few arguments in /data/web/virtuals/52128/virtual/www/domains/outsidermedia.cz/wp-content/plugins/wpdiscuz/templates/comment/class.WpdiscuzWalker.php on line 190
Béda
Člen
Béda

Tak to vypadá, že lustrování je základ demokracie. Před Hadrákem vadily návštěvy amerických pomníků, za tzv. demokracie vadí návštěvy pomníků sovětských vojáků. Přitom nás neosvobodila americká ale sovětská armáda.

Holt bolševici jsou v každé době v principu stejní.

jaa
Člen
jaa

ať to bylo, jak to bylo – proč by nám mělo být něco – do nějakých americkýhj seznamů. Jsme v Evropě, jsme v České republice. Jo a proč tu tzv. Českou á televizi musíme platit, když se řídí americkými příkazy? ZRUŠIT POPLATKY A AŤ SI TRHNOU….vždyť je to hnus fialový… HANBA JIM..

idiotronic
Člen
idiotronic

Hašek použil zajímavý argument. Zatímco jedni se ještě nedávno nechávali fotografovat s klepto-celebritami devadesátých let, tak dnes mi chcete vyčítat společnou účast na pietní akci s lidmi, kteří prošli řádnou vízovou prověrkou do schengenského prostoru ?

zajoch
Člen

Zaplať pámbu, vedle prezidenta ještě jeden statečný český politik. Dávám si do souvislosti tuto událost a nedávné dehonastující texty o Haškovi, které běhaly na internetu. Ten moderátorský ubožáček si sám naběhl, když se neustále oháněl seznamy v SSA zakázaných osob. On má sám zřejmě svůj mozek také vymytý, když si neuvědomí, že tím přiznává, že bychom podle něho měli být americkou kolonií a řídit se jejich právem. Však mu to Michal také v jednu chvíli předhodil. Hezký termín, který ve svých překladech užívá Irena „páníček“ se na vztah Dolanského k SSA bezvadně hodí. Páníček velí a Dolanský panáčkuje. Takhle neprozřetelný… Číst vice »

Alena
Člen
Alena

ti, kdo nám kážou a vychvalují kapitalismus , sami žijí na příspěvcích, či dotacích. Kdy bude zrušena veřejnoprávní TV?
Bylo by na čase

Megafon
Člen
Megafon

Celé večerní představení na ČT24 bylo velkolepé. Nejprve cca 30 minutová masírka o nejdůležitější události ve sluneční soustavě a v přilehlých galaxiích. Investigativní Washingtonský zpravodaj na střídačku z kavkama nám lili do hlavy kdo že má být tím správným prezidentem SS. A jak již naši veřejnoprávní, dolaroví, slouhové mají ve zvyku, tak se opět snažili silou své utkvělé představy přepsat výsledky reálného klání. A po této zahřívačce a zorientování diváka správným směrem byl kostnickým koncilem vytažen trumf největší. Americké seznamy. A jimi neustále otloukaný Hašek byl tvůrcem pravdy nucen k odvolání. Hašku, odvolej. Přiznej svoje kacířství. Hus v Kostnici obecnou… Číst vice »

Dolmen
Člen
Dolmen

Tzv. veřejnoprávní ČT je opravdu vyjímečně hnusný výtvor. Bohužel je to výtvor našich zákonodárců, kteří nás jím podarovali, nechali ho potom ovládnout těmi nejodpornějšími lidskými typy (Fr. Koukolík by je asi všechny šmahem označil za deprivanty) a teď se svého výtvoru – tedy veřejnoprávní ČT – bojí, protože politik nepozvaný do ČT je vlastně už bývalý politik. Připomíná to tak trochu pohádku O Otesánkovi. Lze s určitou nadsázkou říci, že parlament a ČT jedno tělo jsou, je to had, který sám sebe požírá – tělo hada je parlament, hlava je ČT. Jinak musím ještě dodat, že hejtman Hašek není vůbec… Číst vice »

slava
Člen
slava

V osvobozené Palmyře proběhl koncert. Maestro Gergiev dirigoval pro osvoboditelé
http://youtu.be/LtEefNbxc4w

idiotronic
Člen
idiotronic

České televizi hrozí přehřátí propagandy. Vzpoměňme dvou příkladů s rozdílnými osudy. 1. Šíp-Uhlíř : Jak se dělá hit Ententýky, dvě hmoždinky, Mladý člověk šel z metra Byl v čepici a obutý A nic se mu nestalo Scénka proběhla několikrát televizí a měla relativní úspěch, autoři vysvětlovali, kterak je nutné nahrazovat ve známé říkance negativní fenomény pozitivními, až vznikla jako důsledek přesného dodržování předpisu úplně mrtvá slátanina. 2. Dopis Svobodné Evropě (píseňˇje na youtube,zpívá Josef Laufer) Píseň se hrála jen několikrát v historii, největší počet repríz zaznamenala až po převratu, kdy invertovala bez jakékoli úpravy a sestřihu na sebeironizující agitku ,… Číst vice »

Béda
Člen
Béda

http://www.novarepublika.cz/2016/05/velitel-sil-usa-nato-v-evrope-nejsme.html#more

Velitel sil USA a NATO v Evropě: Nejsme přesvědčeni o tom, že odchod Putina by byl pro nás to nejlepší

orinoko
Člen
orinoko

V Rade Ceske televize v soucasne dobe sedi jakysi Max Kasparu, udajne bezkonkurecni nositel vysokoskolskych titulu v Cesku. Ma narok, ma totiz fenomenalni pamet a z toho vyplyvajici mnohe vyhody. Je verici, jahen. A take nekolikanasobny kandidat do Senatu. Neuspesny. Bydli tady kousek od nas. Osobne jsem cekal , ze vyrazny inteligent neco zmeni na fungovani jurske emericko-bolsevicke informacni zpupnosti. Nevim, co tam v Rade dela, ale vypada, ze je tam za VOLA, ktery prochazi poradnou normalizaci, jiz nema rad, at uz prichazi odkudkoli.
A to je prosim psychiatr.

peter.
Člen
slava
Člen
slava

Zapadní obyvatele neví , kdo zachránil svět od nacismu http://www.vesti.ru/doc.html?id=2750341&tid=109584

jaa
Člen
jaa

Alena napsal

ti, kdonám kážou a vychvalují kapitalismus , sami žijí na příspěvcích, či dotacích. Kdy bude zrušena veřejnoprávní TV?
Bylo by na čase

Ale stejně je to zábavné jak zcela veřejně ukázal pan moderátor dost věcí
1/ vlastní omezenost s IQ tykve
2/ vlastní slouhovitost – co mu kdo nařídí
3/ metody estébáků jsem pochopila až díky jemu
No šlápl do čerstvýho voňavýho nadělení a ještě v tom tancoval- tam muselo být smradu….abY ty KAVKY FOFREM VYDESINFIKOVALI A ZGRUNTU
A to se prý učil v BBC… kurnik – že to v jejich vysílání není vidět…

zedd
Člen
zedd

Přilepím sem jeden z významných – i když negativních – poznatků ve svém hodnotovém bádání. Proběhla jakási konference think-tanku Evropské hodnoty. Jeho primášem je mimochodem Jakub Janda, který byl požádán o (negativní) názor na Haška a Vlky hned třemi redakcemi (ČRo, Blesk, echo24). Zjevně se tak nějak zaběhlo, že když se řeší Rusko, tak se volá Jandovi.
K věci: podle této reporáže:
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Co-jsou-to-ty-Evropske-hodnoty-Treba-kurs-obcana-bez-ktereho-by-se-nesmelo-k-volbam-Kolar-Jourova-a-napady-kterym-neuverite-434181
bychom se o evropských hodnotách nic nedověděli i kdyby nás pustili do sálu. Snad lze odvodit aspoň jednu malou evropskou hodnotku: Jednání za zavřenými dveřmi.

zedd
Člen
zedd

Teda musím uznat, že EH maj pěkně našlápnuto. V rámci think-tanku funguje i „Iniciativa pro evropské hodnoty“ s podtitulem „Občanská iniciativa na podporu principů liberální demokracie ve střední Evropě“. Nad tím se vznáší poněkud nesourodá dvojka Havel s Masarykem (druhý by prvního nejspíš z hradu hnal postrkem směr nejbližší divadelní šatna).
Dozorčí rada Iniciativy je výmluvná:
http://www.evropskehodnoty.cz/iniciativa/
Tohle by se klidně mohlo jmenovat Ústav aplikované propagandy.

Béda
Člen
Béda

ČT = Svobodná (CIA) Evropa č.2.

Béda
Člen
Béda

Líbilo se mi jak Hašek vtáhnul do diskuse na bakalovizi tuneláře a Bakalovu TOP aféru. Redaktůrek se začal kroutit jako kdyby mu píchli kudlu do zadku. Fajnové taky bylo jak redaktůrkovi připomenul, že je zaměstnancem ČESKÉ „veřejnoprávní“ TV a ne americké. Pěkně jej odpinknul taky s těmi kecy o sankčním seznamu – „věřím bezpečnostním složkám, že je při udělení víza všechny prověřili“. A taky s tou omílanou otázkou, proč jste se fotili s těmi a těmi: „já je nelustroval, postavil jsem se do chumlu, kde byli i historici a čeští motorkáři a cvak – bylo to.“ Lustrátorovi spadla čelist. PS:… Číst vice »

Béda
Člen
Béda

Ještě jedna věc mi na Haškovi byla sympatická – že se zamyslel nad tím jak je možné, že 10 ruských prověřených motorkářů s platnými vízy je pro český stát nebezpečnějších než hordy Merkelové neprověřených „hostů – obohacovačů“ bez dokladů.

Aleš
Člen
Aleš

Skutečná statečnost se projeví teprve tehdy, když někdo na plnou hubu otevřeně řekne, že sankce a sankční seznamy zaměřené proti Rusku a jeho občanům jsou nesmysl, a naopak že naše poklonkování úchylné politice některých skupin psychotiků v USA je vrcholem idiocie, stejně tak jako vystoupení takového redaktora, se kterým hejtman musel protrpět rozhovor. Moderátor se navíc přiznal k jedné věci. Argumentoval tím, že on potřebuje. Panu hejtmanovi může být úplně prd po tom, co takový kolaborant a užitečný idiot potřebuje, když ty potřeby se liší od veřejného zájmu, čili potřeb 10 milionů obyvatel. Od paní zajoch je velice statečné, že… Číst vice »

Admirál
Člen
Admirál

Hašek má u mě +.

1. Přilákal položením věnců za přítomnosti „Vlků“ mediální pozornost k pietnímu aktu. Podle toho, co zachytím z mainstrému to vypadá, že se bojovalo pouze v Plzni.

2. Svým setkáním a splolečnou fotkou s „Vlky“ na 90% plánovitě nadráždil všechny ratlíky z pražské kavárny. Zareagovali po pavlovsku správně. Dobře s bavím.

3. Dobře se připravil na debatu na ČT. Dolanského si máznul na chleba před velkým publikem. Alespoň to tak u nás v hospodě hodnotili.

fajt
Člen
fajt

Hašek se začíná jevit jako reálná alternativa :-)

fajt
Člen
fajt

pokud jde o NV, tak ti tentokráte organizovaností s návaznosti na zdejší sympatizanty provedli majstrštyk, kterým postavili zdejší bezpečnostní poskoky a americké povaleče na vedlejší kolej, tahle akce musela být pro mnohé amerikanofily docela šok. ..)

hudryper
Člen
hudryper

fajt napsal fajt • 6. května 2016 Hašek se začíná jevit jako reálná alternativa fajtCitovat I když jde podle mého názoru od Haška o osobní kalkul,jde vlastně o podporu Zemanovy politiky. Na pozicích,z nichž může vzniknout nové posobotkové vedení ČSSD není dost skutečných sociálních demokratů,včetně Haška. Tahle partaj musí jít ke dnu a z něho krok za krokem budovat poctivou opoziční politikou (něco jako to udělal Zeman před 23 léty) důvěru v levém spektru. K tomu by ale ČSSD potřebovala novou figuru Zemanovy úrovně a žádnou takovou nevidím. Takže ano, alternativa k Sobotkovi Hašek je,nejde však o alternativu k zrádné… Číst vice »

peter.
Člen

fajt napsal

pokud jde o NV, tak ti tentokráte organizovaností s návaznosti na zdejší sympatizanty provedli majstrštyk, kterým postavili zdejší bezpečnostní poskoky a americké povaleče na vedlejší kolej, tahle akce musela být pro mnohé amerikanofilydocela šok. ..)

http://www.srspol.sk/clanek-nocni-vlci-dakujeme-vam-12515.html

Bety
Člen
Bety

Teď jsem dočetla americkou detektivku Démoni. Tvrdí se tam, že v USA se pohřešuje 800000 dětí ročně. Osobně si myslím, že musí jít o tiskovou chybu, i když věta pokračuje, že na policejní služebny přichází 2000 zpráv denně. I kdyby to bylo 80 tisíc, tak bych nad tím byla v šoku. Co je to za zku.vený stát, že se nedokáže postarat o své děti? Chtěla jsem si to nějak ověřit, ale zjistila jsem jenom ,že u nás samozřejmě existuje jejich „nezisková pobočka“, která nám radí, jak si v případě pohřešovaného dítěte počínat!!!

Admirál
Člen
Admirál

hudryper napsal I když jde podle mého názoru od Haška o osobní kalkul,jde vlastně o podporu Zemanovy politiky. Na pozicích,z nichž může vzniknout nové posobotkové vedení ČSSD není dost skutečných sociálních demokratů,včetně Haška. Tahle partaj musí jít ke dnu a z něho krok za krokem budovat poctivou opoziční politikou (něco jako to udělal Zeman před 23 léty) důvěru v levém spektru. K tomu by ale ČSSD potřebovala novou figuru Zemanovy úrovně a žádnou takovou nevidím. Takže ano, alternativa k Sobotkovi Hašek je,nejde však o alternativu k zrádné zbohatlické politice. Kompletně souhlas. Přesto: Akce „Vlci“ byla Haškem dobře naplánována, dobře provedena… Číst vice »

fajt
Člen
fajt

hudryper napsal
I když jde podle mého názoru od Haška o osobní kalkul,jde vlastně o podporu Zemanovy politiky.
Na pozicích,z nichž může vzniknout nové posobotkové vedení ČSSD není dost skutečných sociálních demokratů,včetně Haška. Tahle partaj musí jít ke dnu a z něho krok za krokem budovat
poctivou opoziční politikou (něco jako to udělal Zeman před 23 léty) důvěru v levém spektru. K tomu by ale ČSSD potřebovala novou figuru Zemanovy úrovně a žádnou takovou nevidím. Takže ano, alternativa k Sobotkovi Hašek je,nejde však o alternativu k zrádné zbohatlické politice.

http://zpravy.aktualne.cz/regiony/praha/vedeni-prahy-odmita-prujezd-nocnich-vlku-pres-centrum-mesta/r~6c087b40137011e682470025900fea04/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-1 – další alibisti :-)

máte pravdu. ..)

vymylimimozek
Člen
vymylimimozek

Tak rád bych si zahanobil
naprdnul různé rasy
však hanobit mohu jen ty Rusy
za plat ze státní kasy.

hudryper
Člen
hudryper

fajt napsal
fajt • 6. května 2016

http://tn.nova.cz/clanek/eben-verejne-zesmesnil-zemana-dav-jasal-nadsenim-video.html

fajtCitovat

Vzdálenost šaška -majálesového krále- od toho „nadšeného davu“ je přímo úměrná spontánnosti
majálesové oslavy. Pamatuji si první obnovený majáles v květnu 1955. Obrovská účast a nadšení
s pocitu znovuzískané svobody po chmurné první polovině padesátých let. Dnes skvělé rekvizity
nenahradí schopnost se výborně bavit bez bavičů jako je tenhle televizní „váleček“ z 60.let.
A Buguoy – škoda mu věnovat čas a pozornost.

Béda
Člen
Béda
hudryper
Člen
hudryper

http://www.hlavnespravy.sk/robert-dole-a-dick-cheney-podporili-trumpovu-kandidaturu/777673

Opatrné podpoře Trumpa ze strany Cheneyho rozumím jako prevenci tohoto známého mírotvůrce před pohnáním k soudu a umístěním do některého z federálních zařízení. Nebo polibek smrti ?

Béda
Člen
Béda

hudryper napsal http://www.hlavnespravy.sk/robert-dole-a-dick-cheney-podporili-trumpovu-kandidaturu/777673 Opatrné podpoře Trumpa ze strany Cheneyhorozumím jako prevenci tohoto známého mírotvůrce před pohnáním k soudu a umístěním do některého z federálních zařízení. Nebo polibek smrti ? http://www.literarky.cz/politika/svet/22020-trump-zaina-mit-problemy Ve chvíli, kdy se cesta Donalda Trumpa k nominaci do prezidentských voleb otevřela, naráží na potíže získat významné osobnosti do svého týmu.Po primárkách v Indianě nakonec odstoupili oba zbývající soupeři Donalda Trumpa, nejen texaský senátor Ted Cruz, ale i ohijský guvernér John Kasich. Trump tak zůstal sám, a možná až příliš. BBC uvádí, že Trump chtěl Kasichovi podle nepotvrzených zpráv nabídnout místo kandidáta na viceprezidenta, ale Kasich popřel, že by… Číst vice »

Béda
Člen
Béda

fajt napsal

http://byznys.lidovky.cz/banky-se-budou-muset-znarodnit-tvrdi-nejdele-slouzici-ceska-banker-1f1-/firmy-trhy.aspx?c=A160506_125054_firmy-trhy_vwl

To je týpek. Vadí mu ochrana spotřebitele, byl by raději, kdyby finančníci měli „volnější ruce“ na různé spekulace s penězi střádalů a na ještě větší virtualizaci ekonomiky. Nasr*t! Klidně ať ten spekulativní byznys celý hned znárodní.Mě to vadit rozhodně nebude. Kunertovi a podobným ***** ale setsakra bude. I když nepochybuji, že takto kvalitní kádr bude klidně v čele nějaké státní banky.

fajt
Člen
fajt

Béda napsal To je týpek. Vadí mu ochrana spotřebitele, byl by raději, kdyby finančníci měli „volnější ruce“ na různé spekulace s penězi střádalů a na ještě větší virtualizaci ekonomiky. Nasr*t! Klidně ať ten spekulativní byznys celý hned znárodní.Mě to vadit rozhodně nebude. Kunertovi a podobným ***** ale setsakra bude. I když nepochybuji, že takto kvalitní kádr bude klidně v čele nějaké státní banky. finanční expert na zahraniční banky Statní Bezpečnosti, od něj by přeci jenom člověk očekával, že od umírajícího náboženství dokáže odskočit a ne že z něj bude zatvrzelý jezuita banksterského kapitalismu…ale jeho tvrzení, že nakonec bankovní průmysl bude… Číst vice »

LF
Člen
LF

Hašek je správný showman a dobře využil alergie mediálních hlav na „rusáky“, myslím, že i lidem, kteří afinitou k Rusku netrpí, musí připadat jako jasný vítěz rozhovoru.
Mám takový pocit, že by bylo lepší se ale v ČR zabývat věcmi, které se ČR týkají a nepředvádět sílu svého názorového stanoviska „fanděním“ té či oné mocnosti (jedni lají Amíkům za Blízký východ, druzí Rusákům za Krym a Donbas). Je to sice – v rámci obou protipólů – nekonfliktní téma, ale dosti bezúčelné v nemožnosti cokoliv ovlivnit.

fajt
Člen
fajt
Bety
Člen
Bety

Béda napsal
Klidně ať ten spekulativní byznys celý hned znárodní.Mě to vadit rozhodně nebude. Kunertovi a podobným ***** ale setsakra bude. I když nepochybuji, že takto kvalitní kádr bude klidně v čele nějaké státní banky.

Možná už vytuneloval co se dalo, takže pěkně znárodnit, nalít do jeho banky peníze a pak znova zprivatizovat- samozřejmě vše za jeho kvalifikovaného dohledu.

Béda
Člen
Béda

K Buquoyovi, i když by tento takzvaný historik zaklínající se neustále „autoritou“ Havlem rád přepsal historii, faktem je, že nás od programového vyhlazení nacisty osvobodila ARMÁDA SOCIALISTICKÉHO STÁTU – SSSR. Je přitom úplně fuk kolik procent tam bylo Ukrajinců, Bělorusů anebo Rusů. Celá ta armáda byla armádou socialistického státu. K úvaze o osvobození armádou USA: Bylo by potřeba vyhodnotit jestli škody které zde tato armáda napáchala nebyly větší než přínos její pro Československo z historického hlediska vcelku marginální osvobozovací mise. Pokud jde o řeči o tom, že nás Rudá armáda „dobyla“ a neosvobodila. Poválečné procesy v sovětské sféře vlivu byly… Číst vice »

Bety
Člen
Bety

Zeman nesmí do Ruska, pokud mu to neschválí USA, jinak jeto velezrada.
Jen víc takových článků a možná se rozsvítí i těm, kteří mají v hlavě temno.

Sio
Člen
Sio

Pozor, někteří tam ani nemají čím rozsvítit.

fajt
Člen
Sio
Člen
Sio

Co to tu smrdí? :-)

Béda
Člen
Béda

Sio napsal

Co to tu smrdí?

Ále to je jenom ten štamgast kterého minule opilého vyhodili z hospody dveřmi a pak se tam dobýval v převleku oknem.

PS: podle tohoto „velemozku“, RA spolu s Československým armádním sborem počínaje Duklou Československo neosvobozovaly od nacismu ale obsazovaly. Asi nás podle něj osvobodila 3. říše.