Ukrajina: Kreativní události ČT ze dne 12. 7. 2014

 

Po delší době jsem dostal odvahu podívat se na Události ČT o Ukrajině. Chudák divák, který nemá internet. Nebo má a neumí hledat nebo umí hledat, ale nechce vědět. Variant je daleko více.

První slova, která mne zaujala, byla „ruský premiér“. (???)

00:31 Dopad granátu, záběr pochází z okolí letiště Doněcka 10. 7. 2014

00:35 Záběr banderovské bojůvky Pravého sektoru v Karlivce 6. 7. 2014, v záběru se mihne Jaroš.

00:37 Naci garda v pohybu, záběr je z 11. 7.,  někde u Doněcka.

00:42 Při slovech „…na tento útok rebelů na kontrolní stanoviště“ je divákovy ukázán záběr vyhození mostu v Gorlovce ze dne 11. 7. 2014

00:48 Záběr tiskovky ATO a informace o zabití 5000 (п’ять тисяч і) bojovníků(.(ČT kupodivu nevěří a píše v titulkách 500.) Asi bylo myšleno toto video:

01:16 Jak ve vysílání pro Ukrajinu, tak u nás, se nikdy nemluví, kdo zabil, bombardoval. Nebo se mlží. Podívejte se na EURONEWS, v ukrajinštině se divák nedozví, kdo bombardoval.

Ukrajinsky

Rusky

Anglicky

01:20 Zajímavá je věta „explodovalo několik plně obydlených bytů„. To tam bouchl plyn, nebo si někdo hrál ze semtexem?

01:24 Teď pozor, začíná nenápadná (úmyslná nebo neúmyslná) kreace. Po slovech „lidem dochází trpělivost“ se objeví rozezlená žena. Překlad je jakoby v pořádku. No ale kdo má jít pryč? Jak to ta žena myslela? Třeba se podívat na originál. Tam, kde není ten šedý pruh, se pozorní diváci na její levé straně doberou odpovědi.

01:44 No a kam utíkají „bombardovaní lidé“? Z 95 procent do zlého Ruska, ale my korektně uvedeme na prvním místě „západ Ukrajiny“.

12. 7. 2014, Předměstí Doněcka po bombardování juntou.

12. 7. 2014 Karlivka po spršce čokoládového Gradu.

12. 7. 2014 Marjinka (Марьинка) po bombardování juntou.

11. 7. 2014, Luhansk, ul. Kirova bombardována juntou.

12. 7. 2014. V Izvarinu (Изварино) byl jeden obytný dům…

Výbuch bomby v obchodním domě v Doněcku 11. 7. 2014

A na závěr:

Foto: Petr Ďoubalík, www.douba.cz

17
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
17 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Autoři komentářů
Báje, mýty, báchorky a jiné povídky kolem sestřelení MH17 | Outsider MediafajtRado MikoVaskapzdm Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Béda
Člen
Béda

Strašné – pak že ta zvířata nejsou nacisti!
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/4401-vypoved-ociteho-svedka-o-ukrajinskych-ukrutnostech-zmasakrovany-3lety-chlapec-a-nacisticti-banderovci-ve-slavjansku
„Galina: Ty popravy jsou zastřelením, ale kdyby to alespoň bylo zastřelením, a nebylo to tak kruté… Byla tam rodina miličníka, jeho manželka tam po něm zůstala spolu s tříletým klukem. Toho chlapečka ukřižovali na vývěsní desce a rozpárali ho nožem. A jeho matku přinutili, aby se na to dívala, dokud – (začala plakat), to je něco, co jsem osobně na vlastní oči viděla. Koukala jsem se na to… Když to dítě umíralo. A pak matku uvázali za tank a smýkali ji za ním kolem náměstí. A pak řekli: „Potrestali jsme teroristu.““

tožtak
Člen
tožtak

Absurdita doby: Telefonát z banky domobránci z Donbassu
https://www.youtube.com/watch?v=faQLXmrIr-E

Rado Miko
Člen

Béda napsal Strašné – pak že ta zvířata nejsou nacisti! http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/4401-vypoved-ociteho-svedka-o-ukrajinskych-ukrutnostech-zmasakrovany-3lety-chlapec-a-nacisticti-banderovci-ve-slavjansku „Galina: Ty popravy jsou zastřelením, ale kdyby to alespoň bylo zastřelením, a nebylo to tak kruté… Byla tam rodina miličníka, jeho manželka tam po něm zůstala spolu s tříletým klukem. Toho chlapečka ukřižovali na vývěsní desce a rozpárali ho nožem. A jeho matku přinutili, aby se na to dívala, dokud – (začala plakat), to je něco, co jsem osobně na vlastní oči viděla. Koukala jsem se na to… Když to dítě umíralo. A pak matku uvázali za tank a smýkali ji za ním kolem náměstí. A pak řekli: „Potrestali… Číst vice »

Béda
Člen
Béda

ď.. To jsem nevěděl.

Béda
Člen
Béda

Ještě jedna otázka mne zneklidňuje. Kdo vlastně reprezentuje na jihovýchodě Ukrajiny legitimní moc? Jsou to „západoukrajinci“, kteří provedli v Kyjeve za tichého souhlasu vývozců demokracie a jejich „hlídacích mediálních psů“podvodný a násilný parlamentní puč a násilím zabrali úřady a chtějí trestat druhé za to (násilné zabírání úřadů) co sami provedli anebo domorodci, kteří provedli na svém území referendum a rovněž násilím (po vzoru svých „demokratických“ kyjevských předskokanů zabrali úřady? Jak je možné, že západní „demokrati“ přikrývají ten násilný a podvodný politický převrat? Jakto, že nezačali nezávislé vyšetřovaní střelby na 2 strany na majdanu, které odstartovalo řetězec násilí?

Béda
Člen
Béda

K Ukrajině bych řekl takovýza vlasy přitažený příklad: Kdo je hlavní viník. Pyroman, který založil požár v plném kině a spokojeně se dívá na melu z povzdálí, anebo lidé v kině, kteří se derou k východu, šlapou přitom po sobě, perou se mezi sebou, někteří při tom dokonce druhé okrádají? Kdo by měl stanout před soudem?

Sugar Ray
Člen
Sugar Ray

Z tý AC24ky se stal pěkně obskurní , odpudivej web .
Snaží se dělat byznys , nehledaj pravdu , na mě to tak teda působí .
Jako by se z toho vytratil nějakej pozitivní duch nebo co .
Myslim si že to nemá moc smysl tam chodit pro informace . Jsou lepší weby a oni sami snad nic dobrýho nevytváří , když už se tam něco dobrýho objeví tak je to převzatý z jiných webů , z e-republiky apod.
Spíš hledaj senzace aby přitáhly co nejvíc lidí .

Arbed
Člen
Arbed

A co kdyby se alespoň 100 občanů zeptalo českého pana prezidenta (mailem na posta@hrad.cz – podle zákona o svobodném přístupu k informacím), zda a kdy hodlá realizovat podnět http://www.podnety.cz/podnet-cislo-20140514082545.
Hradní kancelář prozatím ani nepotvrdila jeho příjem, s čímž jiné instituce nemají problém a obvykle sdělují i č.j., pod kterým podnět vedou.

peter.
Člen
Vaska
Člen
Vaska
Béda
Člen
Béda

Další „perla“ Dolejšího z BL: „Kdepak, to není invaze!“ http://www.blisty.cz/art/73922.html Autor se zde obírá myšlenkou nepřímé (utajené) útočnosti Ruska. Jábych se tohto Rusofoba zeptal. I kdyby to byla pravda TAKPROČ NE, KADLE? Proč mohou USA zinscenovat 10.000 km od svého území neústavní, násilný, podvodný, fašistický převrat a hájit své „národní“ „bezpečnostní“ zájmy u hranic s Ruskem a proč by Rusko nemohlo V REAKCI na to dělat to samé? Oč důležitější jsou „národní bezpečnostní“ zájmy USA, které nesdílí s Ukrajinou hranice, jejich početná menšina nežije na Ukrajině, nemají ekonomiku silně provázanou s Ukrajinou (plynovody, zbrojařský a jiný průmysl…) než národní bezpečnostní… Číst vice »

pzdm
Člen
pzdm

Béda napsal Další „perla“ Dolejšího z BL: „Kdepak, to není invaze!“ http://www.blisty.cz/art/73922.html Autor se zde obírá myšlenkou nepřímé (utajené) útočnosti Ruska. Jábych se tohto Rusofoba zeptal. I kdyby to byla pravda TAKPROČ NE, KADLE? Proč mohou USA zinscenovat 10.000 km od svého území neústavní, násilný, podvodný, fašistický převrat a hájit své „národní“ „bezpečnostní“ zájmy u hranic s Ruskem a proč by Rusko nemohlo V REAKCI na to dělat to samé? Oč důležitější jsou „národní bezpečnostní“ zájmy USA, které nesdílí s Ukrajinou hranice, jejich početná menšina nežije na Ukrajině, nemají ekonomiku silně provázanou s Ukrajinou (plynovody, zbrojařský a jiný průmysl…) než… Číst vice »

Vaska
Člen
Vaska

zajímavé souvislosti s tím vykolejováním – že by – http://leva-net.webnode.cz/products/o-zpravach-a-udalostech-14-7-/

Rado Miko
Člen

Vaska napsal

pro Bédu – k autentičnosti příspěvku – http://www.nwoo.org/2014/07/14/vypoved-ociteho-svedka-o-ukrajinskych-ukrutnostech-nacisticti-banderovci-ve-slavjansku-10-cervence-2014/

Táto informace opravdu není pravdivá. Je hodně informací ze Slovjanska, žádná to nepotvrzuje ba naopak. Jen zdravým rozumem je jasné, že tu něco nehraje.

trackback

[…] na naši ČT, kde mluvčí ATO sděluje zničení 5000 teroristů během jednoho dne (naše TV to raději upraví na 500. Nebo na jiný blábol ze dne 18.července: Ukrajinská armáda zaútočila na Luhansk. Obsadila […]