Ukrajina: Okouzlující a vtipný kyjevský starosta Vitalij Kličko

Kličko hovoří s mrtvými

…Řekněte prosím. V poslední době přicházejí z Krymu a východu země, znějí jakési separatistické nálady, které se díky bohu daří včas zachycovat.  Důležité je dnes sjednotit zemi, co může snížit napětí ve společnosti a uhasit tyto…? Chci obrátit pozornost. Já jsem se setkal s mnohými policisty, kteří zahynuli a s lidmi, demonstranty, kteří zahynuli. A všichni se ptají… (…jestli je na Marsu život – z diskuse pod záznamem na YouTube)

Kličko se připravuje na tuhou zemi

Všechny Kyjevany prosím, aby přistupovali k tomuto problému se zvláštním pochopením. A chtěl bych také poprosit všechny Kyjevany, aby se stejným zvláštním … se zvláštním … eeeeee …   součástí přistupovali k problému šetření teplem. Přípravu k zemi. (Pozn. edit.: Má to těžké – když „ponimanije“ je v ruštině tak těžké slovo a zimje-zemlje je si tak podobné… Kruciš a teď jsem si uvědomil – ten chlap mluví něčím, co vzdáleně připomíná ruštinu! To by mu „svidomi Ukri“ neměli trpět!)

0 0 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
fajt
fajt
4. 8. 2014 10:03

njn, jako každý standardní czeský politik – však takový blb Zaorálek Klička ve výrocích i krátkozraké politické logice dávno překonal. ..

peter.
4. 8. 2014 14:24

Kličko je vysokoškolsky vzdelaný človek.No keď ho toľko rokov bili 100kiloví chlapi do hlavy,tak sa to nejako prejaviť musí.

Sugar Ray
Sugar Ray
4. 8. 2014 15:59

Jo to je fakt má VŠ ale co z toho ? To ještě nic neznamená , když jako člověk stojí za hovno a stejně asi i z těch jeho projevů bych řek že moc inteligentní nebude . Z tohodle se už nevyboxuje svině fašistická , co dělá brácha by mě zajímalo , ten se nějak neangažuje asi je chytřejší .
Ale mít takový magický schopnosti , že může mluvit s mrtvýma to neni k zahození , to nikdo druhej nemá , Kličko je takovej východní X-MEN kdyby se utkal se západnim X-MENEM Wolverínem tak sázim na Klička .

peter.
4. 8. 2014 17:26

Sugar Ray napsal Jo to je fakt má VŠ ale co z toho ? To ještě nic neznamená , když jako člověk stojí za hovno a stejně asi i z těch jeho projevů bych řek že moc inteligentní nebude . Z tohodle se už nevyboxuje svině fašistická , co dělá brácha by mě zajímalo , ten se nějak neangažuje asi je chytřejší . Ale mít takový magický schopnosti , že může mluvit s mrtvýma to neni k zahození , to nikdo druhej nemá , Kličko je takovej východní X-MEN kdyby se utkal se západnim X-MENEM Wolverínem tak sázim na Klička… Číst vice »

Sugar Ray
Sugar Ray
4. 8. 2014 18:38

Já doufal že ho někdo napadnul kvůli válce na Ukrajine ale pak jsem byl zklamanej , protože to je přízemní důvod , nějakej zhrzenej vymaštěnej boxer blbne kvůli tomu že ho kdysi porazil , trapný .
http://sport.aktualne.cz/shannon-briggs-vladimir-klicko-napadeni/r~8f3876401bbc11e480e50025900fea04/

mirror
mirror
4. 8. 2014 22:01

Toto je video ze zatčení starosty jednoho města na východě Ukrajiny při procházce městem v doprovodu manželky https://www.youtube.com/watch?v=eC5-IOHPHqE#t=67 Zatýkací komando si video natočilo samo a nechá jej zveřejnit na YouTube. Poslanec Ljaško komando doprovází a zatýkaného obviňuje. Zatčení bylo brutální. Ljaškovi pochopové odstrčili protestující manželku. Všimněte si pistole, jejíž hlaveň tlačili ke krku, když starosta ležel na zemi. Obřad zatýkání neobsahoval se lišil od toho, co známe z detektivek, jako například zatýkáme vás jménem republiky …, či jak se to říká. Prostě se na nic netušícího starostu nečekaně vrhli. Není možné, aby naši ústavní činitelé nebyli o těchto událostech na… Číst vice »

Sugar Ray
Sugar Ray
5. 8. 2014 7:09

Neskutečný .


Nejnovější příspěvky