Domů » Ukrajina: Pochody hrdinů

Ukrajina: Pochody hrdinů

by Stan
23 komentáře

Kyjev

V Kyjevě se pochodu na počest svátků Den obránce a Den kozáctva (14. 10. – výročí založení UPA) podle ukrajinských zdrojů zúčastnilo asi deset tisíc nacionalistů. Účastníci uctili minutou ticha padlé na Donbase a připomněli si hrdiny Nebeské setniny. Policie účastníkům zabavila několik nožů, boxerů, kukel a plynových pistolí. Fotoreportáž zde.

Charkov

Asi pět tisíc příznivců Svobody a Pravého sektoru pochodovalo Charkovem.

Může se vám také líbit

23 komentáře

bmw525i 16. 10. 2015 - 8:19

Sio napsal
Jsem přesvědčen, že ruští námořníci to umějí.

To mi připomíná takový vtip, co jsem nedávno četl:

Američtí kosmonauti si stěžovali, že v beztížném stavu nemohou při psaní poznámek používat stávající plnící pera. Po pětiletém výzkumu a nákladu desítek milionů dolarů, vyvinuli američtí vědci pero, jenž lze používat v jakékoliv situaci a v teplotách od mínus 60 do plus 180 stupňů.

Rusové celou dobu používají obyčejné tužky.

fajt 16. 10. 2015 - 5:14

hudryper napsal
,jakoby se Rusům a Putinovi dostalo mimozemské přízně, pomoci,která zabrání Armagedonu

říkalo se ve vědecké obci, co stále čumí ke hvězdám, že kdyby ve vesmíru byly inteligentní bytosti, tak při pohledu na zem, by se ji obloukem vyhnuli – jestli jsou tř. na odvrácené straně měsíce nějací kosmiti a už nějakou dobu komunikuji s homo opičákem, tak se i významně podílí na zdejším chaosu a v tom případě je mám za svině ( měli nechat vývoj člověka na jeho přirozenosti a ne ho urychlovat do stavu duševního zoufalství, kdy si neumí poradit s cizí technikou a sociálními systémy, které rozhodně nepatří na tuto planetu ). ..)

fajt 16. 10. 2015 - 5:08

https://www.youtube.com/watch?v=kIAbMQY08DI – americká propaganda poslala do Sýrie i kubánské vojáky ( že by chtěla upoutat Rusko k ochraně Kuby a tím pádem jim odebrat jisté prostředky ze Sýrie ?). ..)

aram 15. 10. 2015 - 20:40

hudryper napsal
překvapivé objevy elektroniky,které se
podařilo Rusům v neuvěřitelném čase dostat do provozního stavu

JJ to jsou věci
http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/383464-technologie-stranou-americti-namornici-se-uci-navigovat-podle-hvezd.html

hudryper 15. 10. 2015 - 20:15

Na Protiproudu autor dnes straší Armagedonem,biblickým místem ,které je prý na dostřel z kanónu od Aleppa,kde právě začíná bitva bitev,která rozhodne o úspěchu či neúspěchu obou koalic na syrském poli.Samotní Rusové ji přirovnávají k bitvě u Stalingradu.samozřejmě nikoliv objemem vojsk a zbraní,ale významem pro celý svět.Je dost pravděpodobné,že dojde ke ztrátám v řadách
obou koalic a ty se zřejmě nevyhnou ani příslušníkům supervelmocí. Ve hře je ovládnutí bazénu s
největšími zásobami uhlovodíků na Zemi,který zajišťoval po dlouhá desítiletí produkci petrodolarů
k životu Spojených států na účet celého zbytku planety. To opravdu není maličkost a jak se zdá,
leckdo je pro zvrat ve vlastní prospěch schopen poslat k čertu půl zeměkoule. Na rozdíl od krizí
v minulosti,včetně té Karibské v 61.ale pociťuji vnitřní klid a téměř jistotu,že věci jdou dobře. Mám
totiž dojem,že za protiamerickými silami stojí síla,vůle a překvapivé objevy elektroniky,které se
podařilo Rusům v neuvěřitelném čase dostat do provozního stavu. Ty objevy a schopnost jejich
bleskové aplikace působí dojmem,jakoby se Rusům a Putinovi dostalo mimozemské přízně, pomoci,která zabrání Armagedonu.Potencionální pachatelé světové sebevraždy tváří v tvář těmto kvalitatívně naprosto novým zbraním budou vlastními lidmi izolováni a odstraněni z řízení státu.
K tomu jim dopomáhej Bůh.

hudryper 15. 10. 2015 - 18:50

fajt napsal
Citovat

fajt • 15. Říjen 2015

http://vz.ru/economy/2014/9/9/704765.html

Titanu není nikdy dost a navíc pod kontrolou Kolomojského. Další důvod k urychlení přechodu
Ukrajiny na mírovou trajektorii a vyhnání té chazarské smečky,co si hraje na světové politiky.

Sio 15. 10. 2015 - 17:34

J. Hruška napsal

Sice budu pravděpodobně nepochopen a sepsut, ale přece jen: Za to, co se děje na Ukrajině mohou opravdu do určité míry Rusové. Tak dlouho dávali Ukrajině první poslední, poskytovali jim všemožné výhody, až si ti fracci začali myslet, že jim musí celý svět všecho dávat jen proto, že existují.

Že jim dávali něco za „svazové“ ceny, bylo také něčím motivováno, pro Rusko je krajně nepříjemné mít Ukrajinu proti sobě. Příčinou majdanského úspěchu myslím nebyly dary Rusů. Rusové prohráli informatickou válku (asi začnu používat zkratku „infoválku“) o Ukrajinu, nestarali se o své zájmy v rámci země, nevměšovali se. Amíci halt byli v těchto zbraních popředu a Rusové se jakoby „probudili“ až po Majdanu. Rozpad SSSR a následné neokonské reformy daly Rusům pořádně zabrat, byli rádi, že přežili. Dnes je situace diametrálně jiná, mám pocit, že v prostředcích infoválky jsou Rusové dnes popředu. Amies zaspali na vavřínech.

nikdo 15. 10. 2015 - 16:56

Ladys napsal
Je zřejmě pravdou, že ta skutečná materiální pomoc ze strany Ruska Ukrajině, která po léta existovala, měla být spíš nahrazena trochou informovanosti (chcete-li pravdivé propagandy) směrem k zabedněným ukrajinským hlavám a trochu jim tak osvětlit, jak se na Ukrajince západ dívá, jak je bere a co s nimi i s Ukrajinou nakonec zamýšlí. Bohužel druhá strana nelenila a jak se říká, když ptáčka lapají hezky mu zpívají. Od mala u nich tu vizi pečených kuřat co sami létají do úst přiživovala, včetně nenávisti ke všemu ruskému. I nás svého času také fascinovali plné výlohy a životní úroveň za hranicemi směrem na západ. Dříve či později však již mnoho lidí prozřelo a zjistilo, že se do těch výloh mohou tak pouze dívat a že s tou deklarovanou budoucí životní úrovní, která nám byla v růžových barvách líčena, to nebude až tak růžové.
Ovšem s přibývající imigrací to vypadá, že Západ nakonec bude sražen na kolena a životní úroveň v celé EU bude na stejné úrovni, jak bude ovšem vysoká, se neodvažuji předpovědět. Možná se ještě dočkáme dnů, kdy budeme prosit Rusy o pomoc.

Rusové se za svoji předchozí pomoc nedočkali příliš vděku a jsou si toho vědomi. S nějakou další pomocí spěchat nebudou. A kromě toho, Rusové i na Ukrajině i v Sýrii pomáhají jen těm, kdo si pomáhá sám bojem s nasazením života. Zvonit klíči, podepisovat petice nebo lajkovat na fejsbůcích opravdu nestačí.

Ladys 15. 10. 2015 - 9:36

J. Hruška napsal

Sice budu pravděpodobně nepochopen a sepsut, ale přece jen: Za to, co se děje na Ukrajině mohou opravdu do určité míry Rusové. Tak dlouho dávali Ukrajině první poslední, poskytovali jim všemožné výhody, až si ti fracci začali myslet, že jim musí celý svět všecho dávat jen proto, že existují.

Je zřejmě pravdou, že ta skutečná materiální pomoc ze strany Ruska Ukrajině, která po léta existovala, měla být spíš nahrazena trochou informovanosti (chcete-li pravdivé propagandy) směrem k zabedněným ukrajinským hlavám a trochu jim tak osvětlit, jak se na Ukrajince západ dívá, jak je bere a co s nimi i s Ukrajinou nakonec zamýšlí. Bohužel druhá strana nelenila a jak se říká, když ptáčka lapají hezky mu zpívají. Od mala u nich tu vizi pečených kuřat co sami létají do úst přiživovala, včetně nenávisti ke všemu ruskému. I nás svého času také fascinovali plné výlohy a životní úroveň za hranicemi směrem na západ. Dříve či později však již mnoho lidí prozřelo a zjistilo, že se do těch výloh mohou tak pouze dívat a že s tou deklarovanou budoucí životní úrovní, která nám byla v růžových barvách líčena, to nebude až tak růžové.
Ovšem s přibývající imigrací to vypadá, že Západ nakonec bude sražen na kolena a životní úroveň v celé EU bude na stejné úrovni, jak bude ovšem vysoká, se neodvažuji předpovědět. Možná se ještě dočkáme dnů, kdy budeme prosit Rusy o pomoc.

J. Hruška 15. 10. 2015 - 8:46

Sice budu pravděpodobně nepochopen a sepsut, ale přece jen: Za to, co se děje na Ukrajině mohou opravdu do určité míry Rusové. Tak dlouho dávali Ukrajině první poslední, poskytovali jim všemožné výhody, až si ti fracci začali myslet, že jim musí celý svět všecho dávat jen proto, že existují.

slava 15. 10. 2015 - 7:58

Debilizace pokračuje…Berou to důkladně , již od školiček, kde pozdravem stává “ Sláva Ukrajině “ a odpovědi “ Hrdinám sláva „. Z další generace Ukrajinců bude ještě levnější maso na válečních jatkach proti “ agresivnímu “ Rusku. Pokud to včas nezastavít…

Sio 15. 10. 2015 - 6:40

No, dobrý příklad debilizace na nejvyšších prioritách.

fajt 15. 10. 2015 - 5:49

jak se dívám, tak někteří ukrové nemají války za cizí zájmy stále dost – tady to bude dlouhý proces. ..

Zanechat komentář