Ukrajina: Pochody hrdinů

Kyjev

V Kyjevě se pochodu na počest svátků Den obránce a Den kozáctva (14. 10. – výročí založení UPA) podle ukrajinských zdrojů zúčastnilo asi deset tisíc nacionalistů. Účastníci uctili minutou ticha padlé na Donbase a připomněli si hrdiny Nebeské setniny. Policie účastníkům zabavila několik nožů, boxerů, kukel a plynových pistolí. Fotoreportáž zde.

Charkov

Asi pět tisíc příznivců Svobody a Pravého sektoru pochodovalo Charkovem.

23
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
23 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Autoři komentářů
Irenafajtbmw525iSioaram Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
fajt
Člen
fajt

jak se dívám, tak někteří ukrové nemají války za cizí zájmy stále dost – tady to bude dlouhý proces. ..

Sio
Člen
Sio

No, dobrý příklad debilizace na nejvyšších prioritách.

slava
Člen
slava

Debilizace pokračuje…Berou to důkladně , již od školiček, kde pozdravem stává “ Sláva Ukrajině “ a odpovědi “ Hrdinám sláva „. Z další generace Ukrajinců bude ještě levnější maso na válečních jatkach proti “ agresivnímu “ Rusku. Pokud to včas nezastavít…

J. Hruška
Člen
J. Hruška

Sice budu pravděpodobně nepochopen a sepsut, ale přece jen: Za to, co se děje na Ukrajině mohou opravdu do určité míry Rusové. Tak dlouho dávali Ukrajině první poslední, poskytovali jim všemožné výhody, až si ti fracci začali myslet, že jim musí celý svět všecho dávat jen proto, že existují.

Ladys
Člen
Ladys

J. Hruška napsal Sice budu pravděpodobně nepochopen a sepsut, ale přece jen: Za to, co se děje na Ukrajině mohou opravdu do určité míry Rusové. Tak dlouho dávali Ukrajině první poslední, poskytovali jim všemožné výhody, až si ti fracci začali myslet, že jim musí celý svět všecho dávat jen proto, že existují. Je zřejmě pravdou, že ta skutečná materiální pomoc ze strany Ruska Ukrajině, která po léta existovala, měla být spíš nahrazena trochou informovanosti (chcete-li pravdivé propagandy) směrem k zabedněným ukrajinským hlavám a trochu jim tak osvětlit, jak se na Ukrajince západ dívá, jak je bere a co s nimi… Číst vice »

nikdo
Člen
nikdo

Ladys napsal Je zřejmě pravdou, že ta skutečná materiální pomoc ze strany Ruska Ukrajině, která po léta existovala, měla být spíš nahrazena trochou informovanosti (chcete-li pravdivé propagandy) směrem k zabedněným ukrajinským hlavám a trochu jim tak osvětlit, jak se na Ukrajince západ dívá, jak je bere a co s nimi i s Ukrajinou nakonec zamýšlí. Bohužel druhá strana nelenila a jak se říká, když ptáčka lapají hezky mu zpívají. Od mala u nich tu vizi pečených kuřat co sami létají do úst přiživovala, včetně nenávisti ke všemu ruskému. I nás svého času také fascinovali plné výlohy a životní úroveň za… Číst vice »

Sio
Člen
Sio

J. Hruška napsal Sice budu pravděpodobně nepochopen a sepsut, ale přece jen: Za to, co se děje na Ukrajině mohou opravdu do určité míry Rusové. Tak dlouho dávali Ukrajině první poslední, poskytovali jim všemožné výhody, až si ti fracci začali myslet, že jim musí celý svět všecho dávat jen proto, že existují. Že jim dávali něco za „svazové“ ceny, bylo také něčím motivováno, pro Rusko je krajně nepříjemné mít Ukrajinu proti sobě. Příčinou majdanského úspěchu myslím nebyly dary Rusů. Rusové prohráli informatickou válku (asi začnu používat zkratku „infoválku“) o Ukrajinu, nestarali se o své zájmy v rámci země, nevměšovali se.… Číst vice »

fajt
Člen
fajt
fajt
Člen
fajt
hudryper
Člen
hudryper

fajt napsal
Citovat

fajt • 15. Říjen 2015

http://vz.ru/economy/2014/9/9/704765.html

Titanu není nikdy dost a navíc pod kontrolou Kolomojského. Další důvod k urychlení přechodu
Ukrajiny na mírovou trajektorii a vyhnání té chazarské smečky,co si hraje na světové politiky.

fajt
Člen
fajt
fajt
Člen
fajt
hudryper
Člen
hudryper

Na Protiproudu autor dnes straší Armagedonem,biblickým místem ,které je prý na dostřel z kanónu od Aleppa,kde právě začíná bitva bitev,která rozhodne o úspěchu či neúspěchu obou koalic na syrském poli.Samotní Rusové ji přirovnávají k bitvě u Stalingradu.samozřejmě nikoliv objemem vojsk a zbraní,ale významem pro celý svět.Je dost pravděpodobné,že dojde ke ztrátám v řadách obou koalic a ty se zřejmě nevyhnou ani příslušníkům supervelmocí. Ve hře je ovládnutí bazénu s největšími zásobami uhlovodíků na Zemi,který zajišťoval po dlouhá desítiletí produkci petrodolarů k životu Spojených států na účet celého zbytku planety. To opravdu není maličkost a jak se zdá, leckdo je pro… Číst vice »

aram
Člen
aram

hudryper napsal
překvapivé objevy elektroniky,které se
podařilo Rusům v neuvěřitelném čase dostat do provozního stavu

JJ to jsou věci
http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/383464-technologie-stranou-americti-namornici-se-uci-navigovat-podle-hvezd.html

Sio
Člen
Sio

aram napsal
JJ to jsou věci
http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/383464-technologie-stranou-americti-namornici-se-uci-navigovat-podle-hvezd.html

Jsem přesvědčen, že ruští námořníci to umějí. :-)

fajt
Člen
fajt

https://www.youtube.com/watch?v=kIAbMQY08DI – americká propaganda poslala do Sýrie i kubánské vojáky ( že by chtěla upoutat Rusko k ochraně Kuby a tím pádem jim odebrat jisté prostředky ze Sýrie ?). ..)

fajt
Člen
fajt

hudryper napsal ,jakoby se Rusům a Putinovi dostalo mimozemské přízně, pomoci,která zabrání Armagedonu říkalo se ve vědecké obci, co stále čumí ke hvězdám, že kdyby ve vesmíru byly inteligentní bytosti, tak při pohledu na zem, by se ji obloukem vyhnuli – jestli jsou tř. na odvrácené straně měsíce nějací kosmiti a už nějakou dobu komunikuji s homo opičákem, tak se i významně podílí na zdejším chaosu a v tom případě je mám za svině ( měli nechat vývoj člověka na jeho přirozenosti a ne ho urychlovat do stavu duševního zoufalství, kdy si neumí poradit s cizí technikou a sociálními systémy,… Číst vice »

bmw525i
Člen
bmw525i

Sio napsal
Jsem přesvědčen, že ruští námořníci to umějí.

To mi připomíná takový vtip, co jsem nedávno četl:

Američtí kosmonauti si stěžovali, že v beztížném stavu nemohou při psaní poznámek používat stávající plnící pera. Po pětiletém výzkumu a nákladu desítek milionů dolarů, vyvinuli američtí vědci pero, jenž lze používat v jakékoliv situaci a v teplotách od mínus 60 do plus 180 stupňů.

Rusové celou dobu používají obyčejné tužky.

fajt
Člen
fajt
Irena
Člen