Ukrajina: Videopřehled z 12. 7. 2014

6. 7. 2014, Karlivka. Trestní oddíl nacionalistického Pravého sektoru vedeného Jarošem. Je mu smutno, že si nezastřílel.

6. 7. 2014, Karlivka. Trestní oddíl nacionalistického Pravého sektoru dobývá Karlivku. Bohužel, než se tam Pravý sektor dostal, bylo dávno po boji. Jinak pro naše občany, může se to hodit. Když slyšíte svist, granát jde nahoru. Když zvuk zmizí, tak už letí dolů.

Trestní batalion SS AZOV. Posláním je kdekoli pochytat dospělé muže 25-35 let. Není to zábava terorizovat lidi? Ta fajnová hudba. Přece to je takové párty, ta válka.

8. 7. 2014, okolí Slavjanska. SS AZOV trýzní, dle Kyjeva, tak zvané Čečence. Učí je jedinou Ukrajinskou lidovou píseň „La La La“, kterou tyto jednotky znají. Záběry jsou z čisticí a filtrační akce při odchytu, jak řekl Ljaško, psů.

Narcis Ljaško z SS AZOV trýzní důchodce, kterému je 62 let. Natočeno při čistící akci odchytu psů. Psů, původem z Čečenska, je asi kolem 2 milionů.

29. 6. 2014, Charkov. Samozvaný Bandera batalion ochrany Charkova. Když nebude vláda likvidovat „separatisty“, samozvaný Bandera batalion vezme právo do svých rukou. Bude čistit Charkov bez povolení vlády. U nás žádní Čečenci nebudou! Sláva Ukrajině!

Reklama. Proč ještě sedíš ve škole? Ukrajina potřebuje obránce! Mládí, síla, odvaha, čest…. avantgarda národa….spravedlnost, pořádek, nezávislost… To je Pravý sektor!

9. 7. 2014, SS AZOV. Poslanec Ljaško na lovu „psů“.

Ljaško z SS AZOV dorazil do Slavjanska. Tam donutil „demokraticky“ nového starostu rezignovat. Čistě náhodou tam byl přítomen americký novinář, který tuto slavnostní událost promptně zaznamenal.

Dněpropetrovsk. Ljaško sleduje přísahu batalionu Šachťar. Velice vybraným slovníkem dělá proslov. Nakonec požehnání církve, aby kulky povraždili co nejvíce psů.

Teď se podívejme na teroristy, Čečence a psy v uprchlickém táboře. Každý den přibude tisíc uprchlíků (psů) ze Slavjanska a Kramatorska.

Kolomojskyj domlouvá „specifickou“ PR kampaň pro Ljaška u Aleksandra Tkačenka.

Přejít do diskuze k článku 29 komentářů