Ukrajina: Videopřehled z 12. 7. 2014

6. 7. 2014, Karlivka. Trestní oddíl nacionalistického Pravého sektoru vedeného Jarošem. Je mu smutno, že si nezastřílel.

6. 7. 2014, Karlivka. Trestní oddíl nacionalistického Pravého sektoru dobývá Karlivku. Bohužel, než se tam Pravý sektor dostal, bylo dávno po boji. Jinak pro naše občany, může se to hodit. Když slyšíte svist, granát jde nahoru. Když zvuk zmizí, tak už letí dolů.

Trestní batalion SS AZOV. Posláním je kdekoli pochytat dospělé muže 25-35 let. Není to zábava terorizovat lidi? Ta fajnová hudba. Přece to je takové párty, ta válka.

8. 7. 2014, okolí Slavjanska. SS AZOV trýzní, dle Kyjeva, tak zvané Čečence. Učí je jedinou Ukrajinskou lidovou píseň „La La La“, kterou tyto jednotky znají. Záběry jsou z čisticí a filtrační akce při odchytu, jak řekl Ljaško, psů.

Narcis Ljaško z SS AZOV trýzní důchodce, kterému je 62 let. Natočeno při čistící akci odchytu psů. Psů, původem z Čečenska, je asi kolem 2 milionů.

29. 6. 2014, Charkov. Samozvaný Bandera batalion ochrany Charkova. Když nebude vláda likvidovat „separatisty“, samozvaný Bandera batalion vezme právo do svých rukou. Bude čistit Charkov bez povolení vlády. U nás žádní Čečenci nebudou! Sláva Ukrajině!

Reklama. Proč ještě sedíš ve škole? Ukrajina potřebuje obránce! Mládí, síla, odvaha, čest…. avantgarda národa….spravedlnost, pořádek, nezávislost… To je Pravý sektor!

9. 7. 2014, SS AZOV. Poslanec Ljaško na lovu „psů“.

Ljaško z SS AZOV dorazil do Slavjanska. Tam donutil „demokraticky“ nového starostu rezignovat. Čistě náhodou tam byl přítomen americký novinář, který tuto slavnostní událost promptně zaznamenal.

Dněpropetrovsk. Ljaško sleduje přísahu batalionu Šachťar. Velice vybraným slovníkem dělá proslov. Nakonec požehnání církve, aby kulky povraždili co nejvíce psů.

Teď se podívejme na teroristy, Čečence a psy v uprchlickém táboře. Každý den přibude tisíc uprchlíků (psů) ze Slavjanska a Kramatorska.

Kolomojskyj domlouvá „specifickou“ PR kampaň pro Ljaška u Aleksandra Tkačenka.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
29 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
12. 7. 2014 9:44

http://www.nwoo.org/2014/07/12/jizni-skupina-ukrajinskych-vojaku-byla-obklicena/ Potvrzuje se informace o obklíčení jižní části ukrajinských vojsk, která se s velkým množstvím tanků, obrněných vozidel a dělostřelectva přesunula více jak 60 km podél hranic a ponechala v týlu úzkou „šíji“ mezi horou Saur-mohyla a ruskou hranicí – ne více než 7 – 8 kilometrů. Nyní se hlavní síly karatelů, jejichž jádrem je 72. samostatná gardistická mechanizovaná brigáda, koncentrovaly u města Sverdlovsk, LNR. Opolčenci neustále rušili nepřítele sabotážními útoky a trhavinami. Všechny kolony zásobování karatelů se ocitly jak na dlani před opolčenci – za jasného počasí je ze Saur-mohyly vidět dokonce Azovské moře, ke kterému je to 90… Číst vice »

Béda
12. 7. 2014 9:48

pokračování …Zásadní význam v tomto regionu získává přítomnost artilerie opolčenců. Ve dne se konvoj karatelů už neodvažuje projít po úzkém dělostřelectvem ostřelovaném koridoru. V noci se jednotlivé skupiny junty snaží najít cestu, ale vždy narazí na minová pole (v noci 2 BRDM, ve dne 1 BMO „Dolžanského“) (O jednom ze strojů napsala „hovořící přílba Kyjeva“ Tymčuk). Minová pole jsou částí taktiky opolčenců na blokádu vojsk karatelů (na jihu i v rajonu letišť). Prakticky není slyšet o útocích karatelů v této oblasti (pouze ostřelování), ale stroje se na minách trhají spolehlivě. Podle Igora Strelkova dnes ráno ve 4 hodiny opolčenci začali… Číst vice »

Béda
12. 7. 2014 9:52

Neověřená zpráva: http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/4379-syrska-armada-chytla-cia-agenty-a-velitele-dzihadistu Senzačně se podle Syrian Free Press prý potvrzuje zpráva, která přišla nedávno jako ještě nepotvrzený záchyt, že Syrská armáda v operaci, která byla dost podrobně popisována, chytila několik z nejvyšších velitelů ISIS, kterou jsme zde uvedli: Při operaci syrských ozbrojených sil proti ústředí ISIS chytili vysoké velitele rebelů… Elitní letecké síly Syrské armády s největší pravděpodobností s ruskou podporou provedly za úsvitu operaci proti tomuto ústředí, přičemž aniž by jim dali šanci uniknout, chytili i americké zpravodajské důstojníky, Barzaniho pešmergu, důstojníky z arabských států ze Zálivu a militanty ISIS. Podle zdrojů jsou v tomto okamžiku vyslýcháni v… Číst vice »

Arbed
Arbed
12. 7. 2014 10:55

Škoda, že dosud pouze jednotlivci připomínaji českému prezidentovi existenci podnětu http://www.podnety.cz/podnet-cislo-20140514082545

r.m.
r.m.
12. 7. 2014 11:47

11. 7. 2014
Nejméně 30 ukrajinských vojáků zemřelo při útoku raketometem, to budou oni Bédo.
– See more at: http://www.blisty.cz/art/73886.html#sthash.ehT8vl9R.dpuf

Alena
Alena
12. 7. 2014 12:11

ten pytel na hlavě staříka, svázané tělo, to jsou americké praktiky. Povstalci jsou víceméně donuceni bojovat až do své smrti. Jinak je nečeká nic dobrého

Vaska
Vaska
12. 7. 2014 14:06

na tohle jsem narazil v jedné diskuzi – Ba právě, že zasahuje (Vladimír), posílá tam cvičené zmije aby štípaly hrdiny z batalionu Azov. http://rusvesna.su/news/1405106730

Sugar Ray
Sugar Ray
12. 7. 2014 16:35

Já jsem si všimnul že vždycky jako jedinej komentuju ty videa :-) jinak se dávaj jenom odkazy na další články etc. a komentuje dění na UK obecně , což je dobře , jenom mi přijde divný že jsem sám , no nic nemyslim to špatně to jenom takovej postřeh pro pobavení . Pak mě ještě napadlo kolik už bude asi cca uprchlíků v utečeneckých táborech k dnešnímu dni ? Absolutně nesleduje mainstream media TV atd. tak nevim jak tohle vysvětlujou , před kym ty lidi utíkaj ze svý země , ze svých domovů a na druhý straně kdo jim poskytuje… Číst vice »

Sugar Ray
Sugar Ray
12. 7. 2014 18:38

Jo to je ta krásná blondýna , co má víc odvahy než všichni naši zaprodaný politici dohromady . Lidi utíkaj z měst a vesnic na jihovýchodě Ukrajiny , protože jsou vražděný , terorizovaný Rusama , Čečencema a jejich spojencema , přičemž civilní obyvatelstvo přicházejí zachraňovat hrdinný armády oligarchů a státu Ukrajina , načež pak přichází ftip s velkym EF , kdy lidi neprchaj na západ Ukrajiny směr Kyjev atd. ke svym zachráncum ale naopak nabíraj směr Krym – Rusko , tak to mi pokálej hlavu i s navijákem jak je možný že jim to lidi žerou ? Ve finále jediná… Číst vice »

Béda
12. 7. 2014 19:06

segodnia .ru píše: Podle posledních zpráv z Novoruska, 24. motorizovaná brigáda ozbrojených sil Ukrajiny prakticky ukončila svou existenci. Opolčením bylo zneškodněno 450 členů kárné operace a 30 jednotek techniky. Sanitární ztráty ukrajinské armády se odhadují na několik stovek lidí. Jen během 11. července bylo během bojů u obce Zelenopole Sverdlovské oblasti LLR zničeno více než 50 lidí a raněno více než 100. Velké ztráty utrpěla i 79 brigáda vzdušných sil Ukrajiny: jeden batalion byl kompletně zneškodněn, množství mrtvých a raněných jde do desítek. Jak už bylo oznámeny, skupina jednotek ozbrojených sil Ukrajiny, mající za cíl získání kontroly nad hranicemi LLR,… Číst vice »

Béda
12. 7. 2014 19:07

Mrtvé děti píši matkám SMSky Dadzi (ukr. bloger) píše. Přišel mi dopis, kterému jsem nechtěl věřit. Potom jsem zavolal do Charkova a vše se potvrdilo. V nemocnici v Poměrkach, podle slov personálu, jsou zformovány hlídky. Vysvětlím jejich úkol. Márnice jsou až ke stropu naplněny mrtvými těly. Na chodbě , před márnicí se válí hromada telefonů. Ty telefony patrily mrtvým. Jetli na nějaký telefon přichází SMS nebo zvonek, hlídka musí odpovědět SMSkou : „Vše v pořádku, bojujeme, zavolat nemohu. Nejezdí sem, vše mám“. Personál nemocnice se bojí poslat matkám sdělení, že jejich děti zahynuly, protože za jedno takové sdělení je zabijí.… Číst vice »

Sugar Ray
Sugar Ray
12. 7. 2014 19:23

A nad nemocnicema přelétavaj duše mrtvých fanatických vojáků , co už procitly z tý diskotéky a teď teprve vidí a cítí .
V poslednim spojení těla a duše bývalýho vojáka v jakýsi armádě na planetě jménem strach , proběhne poslední myšlenka ty idiote co si to hrál za hru , do jaký role ses to nechal nalákat ale to už bude pozdě litovat kozenky , většina procitne bohužel až v tomhle okamžiku ze zombie módu .
Ty SMSky to je fakt hard core . To můžou dělat jenom totální psychopati což oni jsou to je bez debat .

Vaska
Vaska
12. 7. 2014 21:02

z jedné diskuze : UKRAJINA PODEPSALA ASOCIAČNÍ DOHODU A MOŽNÁ ANI NEVÍ CO TO VLASTNĚ ZNAMENÁ.MÁ JEN VELKÉ OČEKÁVÁNÍ A CHCE,ABY EU PLATILO EU to jsme my má tedy brzy platit následky jejich války.Ti chudáci neví,že součásti té dohody jsou tzv.restituce tj vrácení půdy a majetku potomkům zřejmě od r.1917.Sověti odebrali 32 milionů hektarů půdy a tato půda má být vrácena.Ne všichni restituenti jsou občané Ukrajiny,nároky na restituce vznesou: POLSKO,kterému odebral část jejich území STALIN,Madarsko má nárok na Zakarpatí ,Rumunsko na severní Bukovinu a bývalou Besarabii,tisíce objektů bude muset být vráceno a slováci pojedí papriku a začnou restituovat Zakarpatí.Ukrajina tak… Číst vice »

bublin
bublin
13. 7. 2014 9:12

Záznam rozhovoru se Štěpánem Kotrbou :

http://www.blisty.cz/art/73892.html

Pan Kotrba podle mého naprosto bezchybně a s náležitým odstupem zhodnotil situaci na Ukrajině a z ní vyplývající konsekvence.

Béda
13. 7. 2014 9:35

bublin napsal Záznam rozhovoru se Štěpánem Kotrbou : http://www.blisty.cz/art/73892.html Pan Kotrba podle mého naprosto bezchybně a s náležitým odstupem zhodnotil situaci na Ukrajině a z ní vyplývající konsekvence. Jestliže Kotrba řekl, že Putin získal nejlepší možný výsledek, tak se bohužel fatálně plete. Putin by získal nejlepší možný výsledek v případě, že by USA na Ukrajině nekonspirovaly, neinscenovaly tam fašistický puč a vývoj by šel samospádem v rámci zaběhaných parlamentních procedur. Pak by nemusel řešit otázku jak zareagovat na genocidu rusky mluvících Ukrajinců, běženců, sankcí, které přijaly iniciátoři puče a jejich vazalové vůči Rusku, nemusel by rychle přeorientovávat dodavatelské vztahy z… Číst vice »

Béda
13. 7. 2014 14:02

Vaska,

„Gliwičtí“ (kyjevští s amíky za prdelí) klidně řeknou, že žádné ostřelování neeistuje a že ten barák na ruském území i s tím mrtvým a zraněnými pohraničníky mají na svědomí sami Rusové

Béda
13. 7. 2014 14:16

Fašisty nezajímá jak to bylo se střelbou na dvě strany na Majdanu – přitom jde o spouštěč převratu a ktalyzátor násilí na Ukrajině. To nemohli mít na triku žádní Rusové, museli by vyšetřovat sami sebě a své loutkovodiče. Nezajímá je jak to bylo s požárem a vražděním v Domě odborů v Oděse. Pravdoláskaří budou dál lhát o tom, že jenom díky NATO je v Evropě po válce mír. Houby s voctem. Mír byl do té doby co existovala Varšavská smlouva. Poté co zanikla začalo období válek a násilí, což je ostatně charakteristické pro kapitalismus, pro celou jeho historii. NATO as… Číst vice »

Sugar Ray
Sugar Ray
13. 7. 2014 15:33
peter.
13. 7. 2014 16:06

Sugar Ray napsal

Bédo , tohle je pěkný počtení –
http://skutecnosti.cz/na-co-ti-bylo-nato-libye-zcela-vyrabovana-nejbohatsi-zeme-afriky/

Spomínam si,ako si ČT pozývala do štúdia v priebehu toho konfliktu v ČR sa zdržujúcich Líbyjčanov, aby s nimi debatovala o situácii.Bol to nejaký študent a tým druhým bol v ČR usadený už starší Líbyjčan.Obaja svorne kydali špinu na Kaddáfího a schvalovali zásah NATO.Veď preto si ich ČT pozvala aj druhý raz.Bolo by dobre a určite aj zaujímavé počuť názory týchto dvoch Líbýjčanov na situáciu u nich doma dnes.Možno,že by si ich mohol do svojej relácie pozvať taký Daniel Takáč,aby to malo ako Česi hovoria ten správny říz.