Ukrajinský nacista v Evropském parlamentu (závěr)

Ruská propaganda opět odhalena!

Překlad a titulky: V. Kostik

4
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Autoři komentářů
peter.to je jednoaramIrena Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Irena
Člen

No to je teda síla.

aram
Člen
aram

Tady na tomto příkladě je vidět, jak jsou Ukrové totálně mimo. Domnívají se zřejmě, že to co jim prochází doma jim projde i v Bruselu. To je jedna možnost. Ta druhá je, že si toho, že je něco špatně už vůbec nejsou vědomi a považují to za normální. I když ta druhá, dle toho jak se nakonec snažili hodit to na falzum spíš ukazuje na tu první. Zkusíme a neprošlo, takže to hodíme na otloukánka.

to je jedno
Člen
to je jedno

Zde je potíž již v tom, že EU je součástí 4. Říše! 4.Říše má centrum v USA a alternativní centrum v Bruselu. 4. Říše se od té 3. Říše především liší tímto: Jde o říši chaosu (přesněji o říši řízeného chaosu), zatímco ta třetí kladla důraz na pořádek! Brusel rozhodně není demokratický. Volený Bruselský parlament nenavrhuje nové zákony!!! On pouze přijímá zákony navrhované Evropskou komisí – nikým nevoleným orgánem a nikomu se nezodpovídající skupinou 15 politiků!!! Tito politici/úředníci své „výplody“ skrze EU parlament prolobují!!! Pak zde máme nesmysly typu: Eurodotace, Podpora Biopaliv, Podpora fotovoltaiky, Uprchlické kvóty, Zrušení plateb v hotovosti… Číst vice »

peter.
Člen

V súvislosti so Slovenskom sa dnes veľa hovorí o nacizme a fašizme.Áno ja súhlasím s tým,že Kotlebova strana s ideológiou akú vyznáva jej šéf,nemá čo v slovenskom parlamente hľadať.Ale postojme a trochu sa zamyslime nad tým,kto Kotlebu nenávistne napáda a ostrakizuje.Majú na to právo naši politici?Veď ak vyznávame hodnoty uzákonené na Ukrajine a ak sa naši politici objímajú s Porošenkom a Jacenjukom nemali by sme aj my pristúpiť podľa vzoru Ukrajiny a Pobaltia k prepísaniu dejín?Nemali by aj u nás prebehnúť rehabilitácie vrahov(pardón,statočných bojovníkov proti boľševickým hordám) ? http://medzicas.sk/bojujme-za-ocistenie-historie-pohotovostne-oddiely-hlinkovej-gardy-musia-byt-hrdinami-slovenska/ A ako si dovolí prezident štátu-údajne prezident všetkých občanov napľuť do… Číst vice »