Ukrajinský nacista v Evropském parlamentu (závěr)

Ruská propaganda opět odhalena!

Překlad a titulky: V. Kostik

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
7. 3. 2016 20:37

No to je teda síla.

aram
aram
8. 3. 2016 8:50

Tady na tomto příkladě je vidět, jak jsou Ukrové totálně mimo. Domnívají se zřejmě, že to co jim prochází doma jim projde i v Bruselu. To je jedna možnost. Ta druhá je, že si toho, že je něco špatně už vůbec nejsou vědomi a považují to za normální. I když ta druhá, dle toho jak se nakonec snažili hodit to na falzum spíš ukazuje na tu první. Zkusíme a neprošlo, takže to hodíme na otloukánka.

to je jedno
to je jedno
8. 3. 2016 14:52

Zde je potíž již v tom, že EU je součástí 4. Říše! 4.Říše má centrum v USA a alternativní centrum v Bruselu. 4. Říše se od té 3. Říše především liší tímto: Jde o říši chaosu (přesněji o říši řízeného chaosu), zatímco ta třetí kladla důraz na pořádek! Brusel rozhodně není demokratický. Volený Bruselský parlament nenavrhuje nové zákony!!! On pouze přijímá zákony navrhované Evropskou komisí – nikým nevoleným orgánem a nikomu se nezodpovídající skupinou 15 politiků!!! Tito politici/úředníci své „výplody“ skrze EU parlament prolobují!!! Pak zde máme nesmysly typu: Eurodotace, Podpora Biopaliv, Podpora fotovoltaiky, Uprchlické kvóty, Zrušení plateb v hotovosti… Číst vice »

peter.
8. 3. 2016 17:36

V súvislosti so Slovenskom sa dnes veľa hovorí o nacizme a fašizme.Áno ja súhlasím s tým,že Kotlebova strana s ideológiou akú vyznáva jej šéf,nemá čo v slovenskom parlamente hľadať.Ale postojme a trochu sa zamyslime nad tým,kto Kotlebu nenávistne napáda a ostrakizuje.Majú na to právo naši politici?Veď ak vyznávame hodnoty uzákonené na Ukrajine a ak sa naši politici objímajú s Porošenkom a Jacenjukom nemali by sme aj my pristúpiť podľa vzoru Ukrajiny a Pobaltia k prepísaniu dejín?Nemali by aj u nás prebehnúť rehabilitácie vrahov(pardón,statočných bojovníkov proti boľševickým hordám) ? http://medzicas.sk/bojujme-za-ocistenie-historie-pohotovostne-oddiely-hlinkovej-gardy-musia-byt-hrdinami-slovenska/ A ako si dovolí prezident štátu-údajne prezident všetkých občanov napľuť do… Číst vice »