V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi z 22. 12. 2014

00:22 Mistrály. Stát Francie už defakto neexistuje. Odstraněni svědkové případu Viktora Buta.
18:49 Lukašenko.
22:53 CB RF zvedla základní sazbu na 17%.
26:55 Příměří. Kontrola nad kyjevskou mocí a institucionalizace DLR a LLR.
29:04 Ukrajina je třeba jako celek.
32:00 Nová státnost Ukrajiny by měla pramenit z DLR a LLR.
35:55 Obnovení ekonomiky DLR a LLR.
37:34 Báseň „Sbohem nemyté Rusko“.
42:03 USA a Kuba.
43:29 Rubl bude, a dolar ne.

Překlad a titulky: Irena

Obsah: Hox

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
hudryper
hudryper
31. 12. 2014 3:11

Z tohoto posledního vystoupení Pjakina jsem získal pocit,že v každém z nadhozených témat existují odpovědi,o nichž Pjakin nejspíš ví,ale střeží se je formulovat.Máme se je zřejmě dovědět až poté,co se stanou reálným výsledkem ruské politiky. Třeba pozice Lukašenka. On i Nazarbajev byli téměř současně v Kyjevě,každý z nich tam působil dojmem,který měl potvrzovat světu, že „ruské potíže“ dosáhly takové intenzity,že se jeho koalianti začínají rozhlížet dokonce i v Kyjevě ! Podle mého názoru šlo o spektákl ,který podpořil Moskvou žádoucí útěk spekulantů od rublu za účelem nakoupení ruské měny Centrální bankou RF přes prostředníky za mimořádně nízké ceny. Otázky o… Číst vice »

Béda
31. 12. 2014 5:06

!!! http://www.stripkyzesveta.cz/cz/media/941/valentin-katasonov-maxim-kalasnikov-namety-ekonomicke-sebeobrany V situaci, kdy ruská inkasa v dolarech i dalších zahraničních měnách klesají úměrně propadu ceny ropy, vstupuje do hry i riziko „covenants“, obsažených ve většině závazků vůči zahraničním věřitelům. Ty v případě, že se bilance dlužníka zhorší, opravňují žádat neprodlenou splátku celé půjčky. A víru, že k tomu západní finanční kruhy nesáhnou, má Katasonov za pustou iluzi.Následkem „zrychleného odlivu kapitálu“ – a „splátek vnějších dluhů“ – mohou „všechny naše devizové rezervy ´vyhořet´ už během příštího roku“. „..Záruku, že k tomu nedojde, spatřuje profesor v krocích, jež třeba podniknout bez dalších odkladů. Předně v „zákazu volného pohybu kapitálu“, korigujícímu… Číst vice »

Alena
Alena
31. 12. 2014 7:58

je vidět, že je pan Pjakin Rus a hájí ruské zájmy. Ta teorie řízení se tváří jako neutrální forma postavená na vědeckém základě, ale srdce, které tluče pro Rusko, se nedá zapřít. A po právu. Jinak přestane národ existovat. Do nového roku bych všem přála, aby nám srdce hřálo. Jinak dopadneme jako roboti, technologie již jsou připraveny
http://www.zvedavec.org/komentare/2014/12/6279-transevoluce-vek-lidske-dekonstrukce.htm
a příprava na otroctví začne přijetím TTIP
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/USA-zahlti-Evropu-svinstvem-a-udelaji-z-nas-otroky-Bohati-zbohatnou-chudi-zchudnou-Cucaji-si-cisla-z-prstu-Hovori-politik-Roberta-Fica-351247

mirror
mirror
31. 12. 2014 13:42

Pusťte si video s Pjakinem od 40 minuty. Mnohem lépe než Putin na své poslední tiskové konferenci vysvětluje rozdíl mezi opozicí a pátou kolonou. Nebudu se opakovat, ale všechny znaky převratu z roku 1989 naznačují, že u nás zvítězila pátá kolona. Avantgardou páté kolony je pražská kavárna a včechny strany, které samy sebe označují za demokratické. Pátá kolona poplive minulost svého národa. Také autorita, jako je bývalý předseda České akademie věd prof. Zahradník, sdělil, že jsme svědky největšího přepisování své vlastní historie za posledních více než sto let. Je to smutné, čeho jsme se dočkali.

Béda
31. 12. 2014 13:51

http://czech.ruvr.ru/news/2014_12_31/Puskov-Evropa-pestuje-ve-svem-sousedstvi-hrozbu-protiruskou-Ukrajinu-5713/

…V úterý podepsala ukrajinská společnost Energoatom v Bruselu s americkou společností Westinghouse dohodu o dodávkách jaderného paliva pro ukrajinské jaderné elektrárny.¨

Béda
31. 12. 2014 18:20

…Podle převládajícího vysvětlení může za pokles rostoucí nabídka strategické suroviny na světových trzích při současně klesající poptávce. Jak si ale všímá investor Peter Schiff, poptávka po ropě vzrostla mezi lety 2013 a 2014 o 0,74 procenta. Je zároveň o 3,6 procenta vyšší než průměrný její objem v uplynulých pěti letech, 2009 až 2013. Jinými slovy, poptávka neoslabuje. Může tedy za pokles cen výhradně rostoucí nabídka? Rozmach frakování a těžby ropy z břidlic v Severní Americe má na svědomí růst nabídky ropy na kontinentu o 8,8 procenta mezi lety 2013 a 2014, a dokonce o 17,7 procenta mezi lety 2012 a… Číst vice »

petr
petr
31. 12. 2014 18:31

Béda napsal

http://www.wertyzreport.com/clanek/zapojeni-saudske-arabie-a-jordanska-odhaleno-v-nalezenych-dokumentech

Výpoveď bývalého vysokopostaveného člena Al-Kájdy, ktorá vnáša poriadok do udalostí na Blízkom východe. http://www.mojevideo.sk/video/20480/spojenectvo_usa_isis_%28isil%29_odhalene.html

Béda
31. 12. 2014 20:29

K Pjakinovi: 1) Francie potvrdila, že není suverenním státem schopným dostát smluvním závazkům ale americkým vazalem. Francie se nedodáním Mistralů stává pro odběratele jejího zboží ze „třetího“ světa (států BRICS) NEDŮVĚRYHODNOU ZEMÍ (získává u nich rating nespolehlivého partnera, který upřednostní před smluvními vztahy nařízení svého protektora) V této souvislosti by mně zajímalo, co se skutečně odehrálo v průběhu neplánované zastávky Hollanda na moskevském letišti. 2) zajímavé, že s ohledem na „vyšší zájem Pjakinovci“ přenechávají DLR i LLR s jejím majoritním ruskojazyčním obyvatelstvem pučistům. Takové poraženectví nedává žádný smysl. veškeré oběti a boj tím byly prakticky k ničemu. Dokáže si Pjakin… Číst vice »

Alena
Alena
31. 12. 2014 21:33

Béda napsal

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ekonomka-Svihlikova-pise-co-presne-je-potreba-zmenit-v-ekonomice-Ruska-352299

úroková sazba 17,5 % vyhlášená CB znamená, že komerční úroky budou ještě vyšší. To není dobré pro stát, který chce opětně vzkřísit zemědělství a další výrobní sektory, kde zisky z těchto výrobků budou nižší než výše uvedené úroky.
To mi hlava nebere, ledaže by podniky, které chce podporovat stát, měly zvláštní dotace. To je myslitelné ve svobodomyslné společnosti( příčí se mi slovo demokratické), jinak hrozí že výhody získají okruhy nabalené pouze na vysoké státní činitele. Tak jako tak, je to na Ruském vedení, jak se s touto problematikou vyrovná. Tento systém je určitým druhem diktatury.

zajoch
1. 1. 2015 6:02

Připadá mi divné trvzení, že Francie přestala být suverenním státem v okamžiku, kdy odmítla předat mistraly. To byl ten zlomový okamžik? Přece tento stát dávno předváděl, že se nerozhoduje podle vlastní vůle, Srkozy předváděl svou horlivost při plnění hegemonovy vůle soustavně. Lukašenko pronesl při výměně šéfa svojí administrativy tato slova:Nikdy jsme nebyli zrádci. Nikdy jsme nikomu nevrazili a nevrazíme nůž do zad. Jednoduše, musíme hledět nalevo i napravo. Jestli mám mluvit o Rusku, ruských, Rusech celkově, tak nám dnes tuto zemi, tento lid ve světě nikdo nenahradí! Nikdo! A pokračoval: Dám jim (na Západě) jednu praktickou otázku: Vy nám Rusko… Číst vice »