V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 1. 10. 2018

Proč Putin nejel na VS OSN? Srovnání Lavrova a Klimkina * Proč Putin osobně předává ceny vítězům F1? * Proč mluví o Trumpovi jako tom, kdo čelí globalistům? * GP jako had zakousnutý do svého ocasu * Robotizace a „zlatá miliarda“ * Chystají se Spojené státy k námořní blokádě Ruska? * Co se děje kolem Elona Muska? * Konečná fáze přijímání penzijní reformy

Překlad a titulky: Irena

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
hudryper
hudryper
10. 10. 2018 17:08

V Moskvě probíhá mocenské zemětřesení a o ruských záležitostech vždy nejlépe
informovaní čtenáři OM ani slovo . Zase jde Ireno o „kachní kviky z Ameriky?“
Tož si kvikněte na http://www.aeronet.cz a dovíte se,že to Putin pod kuratelou svých financiérů nemá jednodušší než jeho kolega protivník partner Trump s CIA .

https://aeronet.cz/news/zpravodajska-hra-proti-putinovi-jde-do-finale-bellingcat-odpalil-dalsi-bombu-a-ztotoznil-po-cepigovi-i-jeho-kolegu-kreml-chysta-obrovske-cistky-uvnitr-gru-byla-pry-narusena-databaze-stovek-agentu/

Irena
10. 10. 2018 17:13

Já žvásty na aeronetu nečtu a nebudu je číst ani na vaše doporučení.
PS: Už jste vzkřísili Zacharčenka?

hudryper
hudryper
10. 10. 2018 22:25

Tož si vážená přečtěte něco z jiného soudku a od znalce dnešních poměrů v RF :

http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/z-ruska-s-laskou/

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
12. 10. 2018 10:25

Kompletní dokument k situaci v Jemenu, rusky.
Йеменское движение «Ансар Аллах» (хуситы). Документальный фильм.
https://www.youtube.com/watch?v=lUQtyMSUg6s

zajoch
13. 10. 2018 4:51

Amerika nebude nic podnikat ohledně nezvěstného saudskoarabského novináře Džamala Hashukdžiho, řekl Trump. Nemohla by udělat nic jiného, než omezit dodávku zbraní Saúdské Arábii, ale Washington by tak ztratil desítky miliard USD a S.A. by se obrátila na dodavatele z Ruska nebo z Číny. Novinář sice pracoval pro WP, ale nebyl americkým občanem.
https://www.pravda.ru/news/world/northamerica/usacanada/12-10-2018/1395865-usa-0/?utm_referrer=main_last_news_list

hudryper
hudryper
13. 10. 2018 18:45

Stan napsal Tož si kvikněte na http://www.aeronet.cz a dovíte se,že to Putin pod kuratelou svých financiérů nemá jednodušší než jeho kolega protivník partner Trump s CIA . Došlo k chybě,Stane. Nevím jak se stalo,že místo http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/z-ruska-s-laskou/ se objevil odkaz na aeronet.Kromě toho jsem to tady uváděl už několikrát. Považuji za nezpochybnitelné,že aeronet sleduje určitou linii,které názorově „vypomáhá“. Dokumentované informace ale nelze ignorovat. Článek “ z Ruska s láskou“ napsal člověk,který to tam opravdu zná a je v Rusku jako doma.Evidentně je proti Putinovi vedená zpravodajská hra společně s lidmi zevnitř Ruska . S lidmi,kteří zastávají,nebo možná už jen zastávali důležité… Číst vice »

orinoko
orinoko
13. 10. 2018 19:13

Tak , tak …, co s tim? Na co si mužů sáhnout? Na zasraneho boha určité ne. Pokud existuje, tak je smrtelně nemocný anebo duševně degenerovaný. Do teto chvíle jsem si nesahl na chemtrails ani HAARP. Ergo kladívko. Putin ma jisté hodně odpůrců, ale postavit ho na roven emerickemu kulecnikovi z Bílé nemoci je poněkud kach. Putin není car ani Rasputin. Je to RusPutin. A západní bojaři začínají hledat ochranu v Rusku. Putin Rusko vytáhl na mezinárodní polygon zbrojní konfrontace. A Rusko si vůbec nestojí špatně. Putin prokázal obchodního ducha. Co prodal trumpifajksl? Ani ty zastane sankce neumí prodat. Víra… Číst vice »