V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 10. 8. 2020

Knihu V. V. Pjakina Svět křivých zrcadel si můžete objednat na webu zakazanevzdelani.cz

Výbuch v Bejrútu * Situace v Bělorusku * Komu slouží Biden? * 40. výročí OH v Moskvě * Přepisování dějin jako jeden ze zobecněných prostředků řízení

Překlad a titulky: Irena

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
18. 8. 2020 13:31

Hej, chásko… Tohle patří pod Pjakina!
Ať nečtou útlocitní a jemnocitní. A mramoroví komtuři už vůbec ne.

http://www.novarepublika.cz/2020/08/tak-nam-zblbli-uz-i-ferdinanda.html#more

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  orinoko
18. 8. 2020 16:49

Sýs je opravdu bystrý a styl jeho článku naprosto vystihuje marast a pokles české politiky. Nelze napsat jinak, i když mi dříve Sýsovy vulgarismy dost vadily. Tentokrát ne! Vystihl to ganz pünktlich!

orinoko
orinoko
18. 8. 2020 13:46

To nám Afrika opravdu neměla dělat. V Mali údajně došlo k převratu. Neudělal to erda půlkulka Micronovi naschvál? Což o to, ale jsou tam čeští okuposvoboditelé. Co když se doSATANou do nějakého zajetí? Nebo třeba objetí. Přepadne česká mírová armáda Halič? Čo to táram … Mali?
To zase bude průser hodný babáka.

orinoko
orinoko
18. 8. 2020 13:54

Babák má zaděláno na tanec mezi záprdky. A erteple také. Jojo, když si čížek a čobol nevidějí do huby a tárají jak Terazky. Osobně bych tam poslal posla Pavla z Tarsu , aby si vyzdobil ostruhy pro výkon hradního Dalibora.

orinoko
orinoko
18. 8. 2020 14:59

Zajímavý odkaz na pozadí demokratizačního závoje na Bělidle:

https://colonelcassad.livejournal.com/6105059.html

Bety
Bety
18. 8. 2020 19:22

Saker na Zvědavci popsal běloruské problémy docela výstižně. Myslím, že se Lukašenkovi dostalo názorné ukázky, jaké podpory či zavržení se mu ze strany
Západu dostane podle toho, co se jim zrovna hodí do krámu, a to bez ohledu na to, jak moc jim leze do zadku. Ale pochybuji, že má dost rozumu na to, aby se z toho dostatečně poučil.
A co říct na naše korouhvičky? Jsou to prostě korouhvičky a nemají rozumu víc než on. K naší smůle.

orinoko
orinoko
Reply to  Bety
19. 8. 2020 9:47

Lukáš už není subjektem. Právě teď už možná bojuje o fyzické přežití. Aby tomu tak bylo, tak musí udělat nevyhnutelné. Maximálně si může prodloužit politickou existenci. Takhle končí vyděrači. O politických blbcích nemluvě.

zajoch
19. 8. 2020 10:00

Mne udivuje, jak jsou ti posluhové Washingtonu a Bruselu neskutečně naivní. Oni nechápou, že Západ a především Anglosasové neznají slovo vděčnost. Za jakoukoliv úsluhu se nehodlají odvděčit. Nevím, jak bych tyto lidi nazvala. Hlupáci, blbečkové, trdla, nepoučitelní zrádci, všechno to na ně pasuje. Copak nemají příklad v Husajnovi, Kaddáfím, Janukovičovi, kdy jen Janukovič se zachránil před svou zkázou útěkem do Ruska. Všichni (a jiní) se snažili se Západem domluvit, vycházeli mu vstříc, Kaddáfí dokonce přiznal zločin, který nespáchal a stejně jim to nebylo nic platné. Byli krutě zlikvidováni i se svými státy. A státy vyrabovány. To si baťko myslí, že… Číst vice »

Aleš
Aleš
Reply to  zajoch
22. 8. 2020 13:38

Zdravím zajochu. Ve škole mne naučili jednu důležitou věc pro dnešní dobu. Nikdy se ničemu nedivit.
Jako když včera předseda senátu Vystrčil se zcela vážnou tváří prohlásil, že je zhoubné být závislý na nedemokratické velmoci. Musím mu dát vyjímečně za pravdu. Proto bychom měli co nejrychleji vystoupit z NATO a EU. Krysy nechejme svému osudu, kterému neutečou. 13 minuta 1. videa a druhé video odpovídá.
https://www.youtube.com/watch?v=zNPl8gWdwP0
https://www.youtube.com/watch?v=0iXtF7o10k4

orinoko
orinoko
19. 8. 2020 10:13

Kde kosočtverce v politice, tam nebezpečno.
O téhle pridurce mi minulý týden kamarád vykládal vášnivě svůj názor , že má tu svojí gembu složenou ze dvou různých hlav. Proto ta vylízaná dichotomie a proto ten pulzní mozeček , jemuž přihřívají rendlík podobné inkluzivní hmoty duhového nákladu.

https://www.e15.cz/zahranicni/promarnene-dva-roky-tvrdi-aktivistka-greta-thunbergova-ve-ctvrtek-se-setka-s-nemeckou-kanclerkou-1372515

Bety
Bety
19. 8. 2020 10:40

Tak neziskovku k podpoře běloruského majdanu založil už v roce 2006 náš blahoslavený Vašek, a podporují ji takové šajby jako Štětina či Ruml. A Petříček jim háže ! ! jménem MZ ČR!! miliony. To těm běloruským trubkám nedojde, jak dobře jsou ti „aktivisté“ placeni ze zahraničí, a to právě takovými osobami, které si jen při vyslovení slova RUS odplivnou a snaží se ze všech sil, aby o tom, že si Rusové nic jiného nezaslouží přesvědčili i ostatní???To, že prachy k témuž účelu pochopitelně přitékají i z jiných zahraničních zdrojů z nás nesnímá odpovědnost a ani pocit hanby. Pořád se mluví… Číst vice »

orinoko
orinoko
19. 8. 2020 10:45

Co může Lukašenko udělat dobrého pro svojí zemi? Obrátit se na prokuraturu v Bělorusko, aby přezkoumala možnost vystavit zatykač na českou rolničku řečenou Babák. Ten čobol je opravdu jen karikaturou na nějaké mravní zásady a jak navrhoval někdo jinde , pár zevlounů by mělo požádat o přezkum posledních voleb do Podlamentu České republiky, a vyhlásit svého vlastního Kvída předsedou vlády. Vládnout by mohli třeba z polského Těšína. – To už je ovšem moje licancy. A toho předsedu na posedu by mohl vykonávat Kalousek.
V každém případě repertoár západu podléhá jistým nuančním změnám , které stojí za zařazení do vlastní výzbroje.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
21. 8. 2020 8:03

„Nejlepší odpověď na panikáře,“ zpívali Voskovec a Werich, „je rázný políček na obě tváře“.
Pokud stojí nepřítel před branami, je to zlé, ale lze to řešit. Pokud stojí nepřítel už za branami – zle, matičko, zle.

orinoko
orinoko
22. 8. 2020 15:54

Jakýsi smutek na mě padá. Čekal bych to tady, ale asi zbytečně…..

https://www.youtube.com/watch?v=X0t7n7p_syw

orinoko
orinoko
22. 8. 2020 19:03

Svět je plný překvapení. Záhadou začíná být ruský Sputnik. Nějak mi připomíná Aktuálně, když tam dělal diskusní skóre ten ondoň. Jméno si honem nevybavím. Nejsou tam /na Sputniku/ primitivové , ale rotace článků, pod nimiž emerický sajrajt dostal po čuně, se rychle dostává k jámě pamětnici. A dominuje tam kretén, který tvrdí, že Rusko jsou jen ožralí mužici. Když jsem položil otázku, jestli Sputnik jsou globalisté nebo neoconisté , tak článek zmizel ještě rychleji. Nelze tam vložit odkaz, který emerický debil vyžaduje jako vyvrácení svých tvrzení. Tak jsem dal odkaz obecný na různé emerické zdroje, a článek zase rychle zmizel… Číst vice »