V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 12. 11. 2018

Nová kniha Valerije Pjakina * Oslavy 100. výročí od konce 1. světové války * Ve vzduchu je cítit válka * „Nevyhnutelné“ systémové války * Proč Napoleon táhl na Moskvu, a ne na Petrohrad? * Jak bylo Rusko zahnáno do Trojdohody? * Witte a Stolypin * Búrská válka jako model pro 1. světovou válku * Pařížský kongres (1856) * Atentát na arcivévodu Františka Ferdinanda d’Este * Americké sankce na Írán * Kazachstán objednává rakety od Elona Muska, Rogozin vychvaluje americký kosmický program * Kdo vyhrál v amerických volbách? * Glackich: „Stát vaše rodiče neprosil, abyste přišli na svět.“ * Zabavování „mladých“ postsovětských peněz na Západě * Formování nových „historiků“ Západem

Překlad a titulky: Irena

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Aleš
Aleš
19. 11. 2018 21:06

Svět je malý a o náhody v něm není nouze. Vyznamenaný bard Nohavica v roce 1970 napsal prvotinu, která nikdy nevyšla na žádném LP ani CD s názvem Křivá zrcadla. V ní zpívá o rozbíjení těchto zrádných a křivých, zrcadel lživých. Nicméně podobně významnou tematická píseň neopomenu odkázat. Rakety.
https://www.youtube.com/watch?v=2zeN0m5YNmg