V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 12. 6. 2017

Katarská krize jako přeformátování arabského světa * K čemu slouží bondovky? * Teroristické útoky v Íránu * Osvícení, vysvícení a prosvícení státních elit * Konec protitrumpovské propagandy * Volby ve Velké Británii a Francii * Švýcarský humanitární konvoj do DNR, výbuch na americkém velvyslanectví v Kyjevě * Vztah mezi GP a KSB * Šanghajská organizace pro spolupráci a Celní unie

Překlad a titulky: Irena

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

2
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Autoři komentářů
BédaAlena Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Alena
Člen
Alena

……..Do Číny je přenášeno centrum koncentrace řízení z Velké Británie a USA. V ní se bude slučovat role jich obou. A Írán má z řídícího hlediska nahradit evropské centrum. Proto také má existovat Evropský islámský chalífát, kdy po tom zlém islámu, který sebou přinese ISIL, za kterého poteče krev proudem a promíchají se všechny národy, přijde ten dobrý islám zosobněný Íránem, udělá tam pořádek, ale již budou vytvářeny nové státy, protože tam už budou fakticky vytvořeny nové národy s novými jazyky. Už jsem o tom mluvil………… No, pan Pjakin o tom hovoří minimálně od roku 2014, co jsem ho začala… Číst vice »