V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 12. 6. 2017

Katarská krize jako přeformátování arabského světa * K čemu slouží bondovky? * Teroristické útoky v Íránu * Osvícení, vysvícení a prosvícení státních elit * Konec protitrumpovské propagandy * Volby ve Velké Británii a Francii * Švýcarský humanitární konvoj do DNR, výbuch na americkém velvyslanectví v Kyjevě * Vztah mezi GP a KSB * Šanghajská organizace pro spolupráci a Celní unie

Překlad a titulky: Irena

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Alena
Alena
17. 6. 2017 10:03

……..Do Číny je přenášeno centrum koncentrace řízení z Velké Británie a USA. V ní se bude slučovat role jich obou. A Írán má z řídícího hlediska nahradit evropské centrum. Proto také má existovat Evropský islámský chalífát, kdy po tom zlém islámu, který sebou přinese ISIL, za kterého poteče krev proudem a promíchají se všechny národy, přijde ten dobrý islám zosobněný Íránem, udělá tam pořádek, ale již budou vytvářeny nové státy, protože tam už budou fakticky vytvořeny nové národy s novými jazyky. Už jsem o tom mluvil………… No, pan Pjakin o tom hovoří minimálně od roku 2014, co jsem ho začala… Číst vice »