V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 12. 9. 2016

Nečekaná kontrola v armádě a na ministerstvech v podmínkách hybridní vojny * Koho volit? * Putinovo setkání se studenty Eton College * Urážený Obama * Předvolební kampaň v USA * Havárie rakety společnosti SpaceX * Prodej AN-225 Mrija do Číny * Pjakin a sociální sítě * Globalizace jako proces koncentrace výrobních sil

Překlad a titulky: Irena

10
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
10 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Autoři komentářů
AlešBédafrapeter.hudryper Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Béda
Člen
Béda

https://cz.sputniknews.com/svet/20160917/3843309/letadla-mezinarodni-koalice-syrska-armada.html

Letadla mezinárodní koalice zasadila čtyři údery syrské armádě, zahynulo 62 vojáků, přibližně 100 lidí bylo zraněno, oznámil v sobotu oficiální mluvčí ministerstva obrany, generálmajor RF Igor Konašenkov.

„Dnes v době od 17.00 do 17.50 v okolí letiště města Dajr az-Zaur (Sýrie) letadla mezinárodní antiisilovské koalice (2F-16 a 2A10) čtyřikrát zaútočila na útvary syrských vládních vojsk, nacházející se v obklíčení teroristických skupin ISIL. Koaliční letadla vstoupila do vzdušného prostoru Syrské arabské republiky ze strany irácké hranice“, řekl Konašenkov.

Číst dál: https://cz.sputniknews.com/svet/20160917/3843309/letadla-mezinarodni-koalice-syrska-armada.html

hudryper
Člen
hudryper

Ještě jednou k prohlášení pana Pjakina :“ “ KOMUNISMUS je společenství lidí žijících podle SVĚDOMÍ „! Přečtěte si interview předsedy KSRF Zjuganova před zítřejšími volbami :
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Sef-ruskych-komunistu-pred-volebni-nedeli-Osudove-volby-Jestli-se-politika-nezmeni-krach-uz-bude-neodvratny-454156

peter.
Člen

Má pravdu ten Zjuganov.Putina si zjavne váži,no je isté,že s takou vládou a s takými poslancami v ŠD ako o nich hovorí Pjakin,ani Putin,nech by bol akokoľvek schopným politikom,to ďaleko nedotiahne.Zjuganov nastavuje zrkadlo realite.
Alenka Pipecová…u nás v parlamente máme takých Aleniek Pipecových minimálne 140 z celkového počtu 150 poslancov.

fra
Člen
fra

Prakticky vždy když si přečtu nějaký rozhovor s intelektuálem, který se označuje za marxistu a krajního levičáka, mám z toho značné rozpaky. Tentokrát to bylo s ruským básníkem a hudebníkem Kirillem Medvěděvem o důvodech, proč Putinův režim nepředstavuje alternativu globálnímu neoliberalismu. K.M. vystudoval v Moskvě historii a literaturu. V roce 2008 založil Svobodné marxistické vydavatelství, je spolupracovníkem ruské levicové umělecké platformy Čto dělať. V roce 2011 vstoupil do Ruského socialistického hnutí, které sjednocuje různé socialistické organizace v zemi. Samozřejmě mě nevadí že kritizuje současný režim. Je to kapitalismus v celé své nahotě. To co mě vadí jsou pouze velmi mlhavé… Číst vice »

Béda
Člen
Béda

TERORISTA SI CHTĚL UDĚLAT SPOLEČNÉ SELFIE. ZAPOMNĚL, ŽE JE JEHO MOBIL NAPOJEN NA BOMBU
https://www.youtube.com/watch?v=eHAZEcXKcf8

Béda
Člen
Aleš
Člen
Aleš

http://www.novarepublika.cz/2016/09/ma-putin-politicky-kamen-mudrcu-kde.html
Pane Pjakine, tohle by stálo za to věci uvést na pravou míru. Vlk při analýze zapomněl na jednu věc, nepřipustil si jeden velice pravděpodobný fakt, že by bez sankcí ekonomika Ruska fungovala jinak. Stejně si myslím, že pokud se věci budou vyvíjet, jak jsem nastínil, čili spolupráce s KSRF, k tomuto vysvětlení v podstatě dojde…