V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 13. 4. 2020

Knihu V. V. Pjakina Svět křivých zrcadel si můžete objednat na webu zakazanevzdelani.cz

Koncepce, strategie a taktika GP ve vztahu k Rusku  * Trumpův výnos opravňující USA využívat zdroje na Měsíc * Uvalení kontribuce na Čínu za vznik koronaviru * Snížení těžby ropy * Pomoc občanům RF v souvislosti s koronakrizí

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

Překlad a titulky: Irena

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
racek
racek
18. 4. 2020 22:22

No, občas nezaškodí si poslechnout a obnovit ruštinu. Pochopitelně, Pjakin se musí protřídit, ale občas je to zajímavé. Nedávno jsem našel dobrý zdroj ruských pramenů z oblasti války i politiky. http://militera.lib.ru/ Opravdu skvosty, vč. překladů a pamětí světových aktérů. Začal jsem pamětmi V.Čertoka, zástupce Koroljova a pak Gluška. A už mám za sebou asi 8 knih. Jo, i nucená izolace má svoje kouzlo.
A prší, přátelé. Sice drobně, ale přece. Dokonce ten déšť rosničkáři i předpověděli.Snad se to sucho ještě obrátí. A mě neuschne tráva. A tak nám ještě před měsícem krásně pršelo.

g.hrosik
19. 4. 2020 7:43

Ta hysterická pohrůžka Číně, že ji pindosové ukradnou její peníze, není ničím překvapivým, ani novým. Největším lupičem bývala do 2.světové války Británie, USA ji odsunuly a nyní řádí po desetiletí hůř než Babinský. Nemyslím si, že z toho „bububu“ něco rozhodujícího bude – snad krom výstrahy všem ostatním, aby svoje prašule co nejdřív od pindosů stáhli zpátky. Čína, nedojde-li tam k politickému převratu, nic platit nebude a nadále hraje juanem proti dolaru. Chtěl bych být malou štěnicí, a vyslechnout nedávný rozhovor Si-Ťinpchinga s Putinem – asi ladili noty… Situace ve světě je zajímavá, nicméně z ní poněkud mrazí…

Patrik
Patrik
Reply to  g.hrosik
19. 4. 2020 9:44

Ta pohrůžka je pouze divadlo pro svět, pro Američany obzvláště, je to obdoba Trump-S.Korea. A není to nic nového, jde jen o finále toho, co začalo už za Nixona, rozdíl je v tom, že zatímco tehdy se dolar měnil v petrodolar (a také se to točilo kolem Saúdské Arábie), teď už mu zvoní hrana. Trump a Si jsou na stejné lodi, všechno další je ping-pong pro svět
comment image

https://china.usc.edu/getting-beijing-henry-kissingers-secret-1971-trip
Taková klasická „padesátiletka“ globalistů – tzv. Plán Lyote (viz rozpad SSSR za padesát let po skončení 2WW)

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
19. 4. 2020 11:13

Pro úplnost – Plán Lyote, to je padesátiletka, pojmenovaná po francouzském maršálovi v Alžíru, který v reakci na to, že tam příliš pálí slunce, nařídil nasadit stromy, aby byla vytvořena alej a tím stín. Na odpovědi, že přece potrvá padesát let, než ty stromy vyrostou, měl odpovědět: „Právě proto s tím musíme začít teď“. Pointa je v tom jasná: globalisty efekt toho, co spustí, nezajímá za rok, za deset či třicet let , je to zajímá až po uplynutí padesáti let. Mezitím používají to, co ladí s teorií „Sad neroste sám“ (a s osekáváním větví) a dále počítají s tím,… Číst vice »

Patrik
Patrik
19. 4. 2020 10:51

Stal se „zázrak“: „….poprvé za DESET STOLETÍ se slavnostní ceremoniál konal za zavřenými dveřmi a za úplné nepřítomnosti poutníků a věřících.Po zjevení ohně ho patriarcha Jeruzaléma Theofilus III rozdal služebníkům řecké církve a zástupcům jiných vyznání, kteří vlastní Chrám Božího hrobu. Nyní bude svatý oheň doručen do JAFFSKÉ brány Starého města, kde bude rozdán diplomatům ze zemí, ve kterých významná část populace vyznává PRAVOSLAVÍ“ https://cz.sputniknews.com/foto/2020041811820123-SestoupenblahodatnhoohnvJeruzalmZzrakvdobkoronaviru/ Nedávno se poprvé rovněž za DESET STOLETÍ setkali papež a patriarcha kirill – první setkání mezi hlavami římskokatolické a ruské pravoslavné církve v dějinách https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/papez-frantisek-a-patriarcha-kirill-na-kube.A160212_205257_zahranicni_ane a budování Třetího Říma (Moskva) pokračuje, tentokrát už ale naplno… Číst vice »

Patrik
Patrik
19. 4. 2020 13:35

„Jediné bombardování Prahy provedli Angloameričané“ – únor 1945.
https://www.youtube.com/watch?v=pj5dm4vTbo0&feature=youtu.be´
Údajně si Prahu spletli s Drážďany, ale ono to v únoru 1945 bylo už o něčem jiném: „Rusku jen spálená země“ (jak může potvrdit i Plzeň a jiná česká města a dokonce i ty Drážďany).

Bombardování Prahy i zde
https://www.youtube.com/watch?v=oJ9CRgEYncc

Ale podpindosníci v Praze se pořád budou klanět Británii (Koněv ne, Kaplického knihovna ano a co na to český národ, to je Putna, Británii věrni buďme, na Mnichov nehleďme)