V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 14.03.2016

Překlad a titulky Irena

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
45 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Sio
Sio
21. 3. 2016 19:31

peter. napsal

http://www.chelemendik.sk/_Nikolaj_Starikov_Preco_Zapad_a_ruski_liberali_pluju_na_historiu_459487695.html
https://www.youtube.com/watch?v=1VBLQeOQWA4

Jasněji už to Starikov ani nemohl říct. Známe to i u nás. Přesně takovými plivanci na naše dějiny začal proces, který skončil zločinnými církevními restitucemi.

Starý doktor
22. 3. 2016 6:32

K dopingovému skandálu Ruské mutaci BBC dal interview lotyšský vynálezce meldonia (zvaného též mildronat) Ivars Kalvins. Za celou kauzou vidí politiku. Preparát vynalezl už v polovině 70. let. „Doping to ovšem není. Na seznamu látek, které mají sportovci zakázány, se sice ocitl. To ale neznamená, že jde o doping. Novináři ho za doping označují, ve skutečnosti tomu tak ale není. Sám fakt, že byl na seznam zařazen, je podle mne velká hloupost. To rozhodnutí postrádá opodstatnění.“ „Standardní klinické testy prokazující, že jde skutečně o prostředek, nelegitimně zvyšující fyzické výkon sportovců, jsem dosud nezaznamenal. Tvrdit proto, že je tomu tak či… Číst vice »

peter.
22. 3. 2016 8:58

Tak nám vítajte drahí utečenci,ponúknite sa našim chlebom a soľou.
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/387520-bruselskym-letiskom-otriasli-explozie-zahynulo-niekolko-ludi/

fajt
22. 3. 2016 9:18

peter. napsal

Tak nám vítajte drahí utečenci,ponúknite sa našim chlebom a soľou.
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/387520-bruselskym-letiskom-otriasli-explozie-zahynulo-niekolko-ludi/

jen aby to nebylo trochu jinak – Brusel je muslimské město, centrum je v podstatě už pár let celé jejich, tady to stříká multi-kulti od prvních okamžiků co se tam člověk dostane, v tomhle městě jsem v ulicích moc belgičanů nepotkal. ..)

peter.
22. 3. 2016 9:31

fajt napsal
jen aby to nebylo trochu jinak – Brusel je muslimské město, centrum je v podstatě už pár let celé jejich, tady tostříká multi-kulti od prvních okamžiků co se tam člověk dostane, v tomhle městě jsem v ulicích moc belgičanů nepotkal. ..)

Letisko,metro a pred chvíľou ďalší výbuch v metre.
Je len otázkou času,kedy k nám začnú chodiť Nemci,Belgičania,Francúzi,Švédi…..s požiadavkou na udelenie azylu.
fajt:
Tie bomby nebúchajú v Molenbeeku,kde je koncentrácia moslimov najväčšia.

hudryper
hudryper
22. 3. 2016 9:37

Bomby nebúchajú v Molenbeeku,ale jinak byl výběr místa,kde začíná evropský džihád přesně. V
Bruselu poslouchají a pak vnucují záměry neoconské sebranky Evropanům,tož nechť i nadále
působí “ BRUSELSKÝ LID“ dojmem,že se ho to netýká,že vlastně ani nic nevidí…

peter.
22. 3. 2016 10:00

A.Fursov (odkaz vyššie)píše:
Dolár všetkým pomútil rozum a na Sever boli s cieľom využitia lacnej pracovnej sily vypustené masy prisťahovalcov z Juhu.Latinos do USA a Afričanov Arabov a Turkov do západnej Európy.Teraz sa Juh pevne usadil na Severe,kde postupne vznikol ostrý,strašlivým výbuchom hroziaci rozpor.Na jednej strane stojí nie chudobné obyvateľstvo,ktorého počet klesá,kde kresťanstvo stráca svoje pozície a kde značná časť ľudí uviazla vo zvrátenostiach(narkománia,homosexualita).A na druhej strane sú mladí,chudobní,sociálne zahorknutí muslimovia,orientovaní na rodinné hodnoty a muslimské náboženstvo.Skôr alebo neskôr medzi týmito blokmi vyvstane leninská otázka „kto z koho“a nastane veľký lov.
Ako vidno,“veľký lov“ už začína.

Gatta
Gatta
22. 3. 2016 10:13

Sakra, sakra … to jsou věci v tom Bruselu … to jsou najednou starosti … a my si přitom ještě ani nestačili diskuzně ujasnit jak to s těmi imigranty vlastě je.

fajt
22. 3. 2016 10:17

peter. napsal Letisko,metro a pred chvíľou ďalší výbuch v metre. Je len otázkou času,kedy k nám začnú chodiť Nemci,Belgičania,Francúzi,Švédi…..s požiadavkou na udelenie azylu. fajt: Tie bomby nebúchajú v Molenbeeku,kde je koncentrácia moslimov najväčšia. ani na avenue de Tervueren jich nebylo málo, bych řekl, že i tady byli v masívní převaze…ale zase když vezmu, tak takové nádraží Midi bylo pro změnu střediskem slovenských ( i českých ) romů, kde se evidovali a byli rozvážení po městě a dále po Belgii, tady taky byl kontaktní úřad pro běžence z východní Evropy, kde se jezdilo pro dávky ( tedy než se tento systém… Číst vice »

Irena
22. 3. 2016 10:38

Hlavní závěr, jaký jsem si já osobně udělal z toho, co řekl Hammond, spočívá v tom, že tak svými slovy především zcela jasně zformuloval pozici toho západního establishmentu, který udává tón celé oficiální politice. Ta pozice je neotřesitelná: Rusko je nepřítel! To je konstatování Главный вывод, какой лично я делаю из всего Хэммондом сказанного, заключается в том, что его словами, прежде всего, отчетливо сформулирована позиция того западного политического истеблишмента, который задает весь тон официальной политике. Позиция непоколебимая: Россия – враг! Это констатация. Источник: http://politikus.ru/events/72722-politika-es-i-rossii-po-hemmondu-my-i-posle-etogo-budem-zvat-ih-partnerami.html Politikus.ru A já se ptám, jak dlouho ještě budeme ve vleku těchto západních k…, co si… Číst vice »

fajt
22. 3. 2016 10:49

http://brno.idnes.cz/nemocnice-v-brne-odmitly-prijmout-pacienta-fk1-/brno-zpravy.aspx?c=A160322_2234272_brno-zpravy_vh – no a tady lidé zase zbytečně umírají v sanitce ( nemusí ani vybuchovat bomby), protože kapitalistické špitály si jedou svůj fašistický byznys. ..)

peter.
22. 3. 2016 12:04

Veľké množstvá židov opúšťa západnú Európu a emigruje do Izraela.To pre Európu neveští nič dobrého do budúcnosti,lebo židia vedia intuitívne vycítiť blížiacu sa pohromu.

hudryper
hudryper
22. 3. 2016 12:16
Sio
Sio
22. 3. 2016 12:22

Irena napsal Hlavní závěr, jaký jsem si já osobně udělal z toho, co řekl Hammond, spočívá v tom, že tak svými slovy především zcela jasně zformuloval pozici toho západního establishmentu, který udává tón celé oficiální politice. Ta pozice je neotřesitelná: Rusko je nepřítel! To je konstatování Главный вывод, какой лично я делаю из всего Хэммондом сказанного, заключается в том, что его словами, прежде всего, отчетливо сформулирована позиция того западного политического истеблишмента, который задает весь тон официальной политике. Позиция непоколебимая: Россия – враг! Это констатация. Источник: http://politikus.ru/events/72722-politika-es-i-rossii-po-hemmondu-my-i-posle-etogo-budem-zvat-ih-partnerami.html Politikus.ru A já se ptám, jak dlouho ještě budeme ve vleku těchto západních k…,… Číst vice »

Béda
22. 3. 2016 12:34

Brusel = evropské 11.září. To americké znamenalo sérii předem připravených válek. Bude znamenat to evropské (někteří „zlí“ jazykové tvrdí již od samého začátku, že jde o uměle připravený a vyvolaný migrační problém) zavedení policejního státu a celoevropské totality? Co na evropské 11.zuáří soudržťka Makrelová?

peter.
22. 3. 2016 12:38

Irena napsal
A já se ptám, jak dlouho ještě budeme ve vleku těchto západních k…, co si nevidí do huby?

Tak dlho,kým namiesto toho,aby sme sa zorganizovali a vytvorili reálnu silu, budeme sedieť za PC a vyjadrovať svoj odpor len na internete.(Ako nám je radené na videu hore).

Béda
22. 3. 2016 12:44

Béda napsal

Brusel = evropské 11.září. To americké znamenalo sérii předem připravených válek. Bude znamenat to evropské (někteří „zlí“ jazykové tvrdí již od samého začátku, že jde o uměle připravený a vyvolaný migrační problém)zavedení policejního státu a celoevropské totality? Co na evropské 11.zuáří soudržťka Makrelová?

A to mají Turci a UkraDinci (ti „demokraDičtí“) západní, ne ti utiskovaní z Donbasu eurodobrosery slíbený bezvízový režim.

Béda
22. 3. 2016 13:02

peter. napsal

Veľké množstvá židov opúšťa západnú Európu a emigruje do Izraela.To pre Európu neveští nič dobrého do budúcnosti,lebo židia vedia intuitívne vycítiť blížiacu sa pohromu.

Friedmann to řekl jasně: Evropo, připrav se na válku. (Tedy na tu předem připravenou válku.)

Irena
22. 3. 2016 13:06

peter. napsal Tak dlho,kým namiesto toho,aby sme sa zorganizovali a vytvorili reálnu silu, budeme sedieť za PC a vyjadrovať svoj odpor len na internete.(Ako nám je radené na videu hore). Ale? Už si zase spolu hrajeme na písečku a stavíme bábovičky? :-) Co tedy navrhujete? Já bych řekla, že za dva roky jsme už dokázali na internetu všichni, kteří se o to snažíme, změnit celkem podstatným způsobem informační pole. Kdyby se k nám připojovalo stále více lidí, tak by nakonec opravdu nemohli otevřít hubu tím způsobem, jakým si to dnes dovolují, aby nevypadali jako slabodušší idioti, jakými jsou v očích… Číst vice »

peter.
22. 3. 2016 13:18

K teroristickým útokom v Bruseli sa prihlásil IGIl.Šéf Bezpečnostnej služby Ukrajiny Vasilij Gricak vyjadril svoje presvedčenie,že teroristické činy v Bruseli,sú súčasťou hybridnej vojny ktorú vedie Rusko na Ukrajine.Medvedev ho za to výstižne nazval „pridurkom“.

Béda
22. 3. 2016 13:20

Jinak opět bych chtěl upozornit na nadčasové a veskrze aktuální dílo klasika: https://www.marxists.org/cestina/lenin/1916/061916/ch00.html#s323

Tam je o současném kapitalismu zmíněno prakticky všechno nejdůležitější. Všichni Friedmmanové, Hayekové, Keynesové a podobní kouzelníci se mohou zahrabat. Jejich mnohokrát odzkoušené meducíny byly veskrze k ničemu, protože cesty (nikoliv Páně) ale kapitálu a kapitalismu jsou předem dány a pohybují se po předem daných a predikovatelných trasách. Kapitalismus v systémové krizi zná jako „východisko“ pouze „restart“ jakým jsou bankroty a války, které jsou vždy spojeny s chaosem, násilím a velkoloupežemi.

Irena
22. 3. 2016 13:39

peter. napsal

K teroristickým útokom v Bruseli sa prihlásil IGIl.Šéf Bezpečnostnej služby Ukrajiny Vasilij Gricak vyjadril svoje presvedčenie,že teroristické činy v Bruseli,sú súčasťou hybridnej vojny ktorú vedie Rusko na Ukrajine.Medvedev ho za to výstižne nazval „pridurkom“.

No vidíte Peter. A vy si řeknete, to je ale děsná hovadina. Jenže lidi, kteří se o nic moc nezajímají, jenom zaslechnou v rádiu teroristické útoky ve spojitosti s Ruskem a už se začíná vytvářet zárodek dalšího informačního pole. Kdyby byli lidé informovaní alespoň jako my, tak by je vždycky dokázali poslat tam, kam si zaslouží.

Béda
22. 3. 2016 14:34

Totalita pomalu přichází, Namísto toho, aby šílenou Mekrelovou i s její politikou otevřené náruče kopli do zadku, budou vyxhlašovat „bezpečnostní stupně“ a teroristy („bez identity“) dál nasávat do Evropy. Aby mohli zvyšovat „bezpečnostní stupně“ = omezovat svobody, kontrolovat net…

peter.
22. 3. 2016 14:46

Irena napsal Co tedy navrhujete? Ja vám nenavrhujem nič.Radšej vám napíšem čo pre dobro veci robím ja.Aktívne som podporil hnutie „Nie NATO na Slovensku“ a som členom „Slovensko-ruskej spoločnosti“.A keď sa objaví u nás niekto,kto v prípade ohrozenia Slovenska začne organizovať ľudí v nejakom hnutí podobnom „Antimajdanu“tak sa zapojím aj tam.Lebo podpora niekomu alebo niečomu vyjadrovaná anonymne len cez internet môže byť síce užitočná,ale v prípade akútnej potreby je absolútne neúčinná.Lebo nie je organizovaná,nemá vytvorené štruktúry a tým pádom je akcie neschopná. A myslím,že strana „Jednotné Rusko“je už viac stranou liberálov ako stranou podporujúcou Putina a je najvyšší čas aby… Číst vice »

Béda
22. 3. 2016 14:51

http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/ukrajinsky-politik-dohoda-o-pridruzeni-s-eu-byla-osudovou-chybou/

….„Je jen přirozené, že dva roky po tomto historickém podpisu, téměř 80% Ukrajinců začalo pochybovat o správnosti cesty zvolené „vůdci Majdanu“. A „úspěchy“ eurointegralistů vrhly zemi o dvě desetiletí zpět. V roce 2015 se HDP se snížil o více než 10%, míra inflace dosáhla 43,3%, čili na dvacetiletý rekord. Idea zóny volného obchodu (FTA) s EU byla další bublinou. V polovině března 2016 Ukrajina zcela vyčerpala kvótu pro bezcelní dodávky do Evropy ve většině komoditních položek. Kvóty byly tak nizoučké, že i příznivci volném obchodu s EU je označili za „ponižující a ubohé“,“ zdůraznil Medvedčuk.

Béda
22. 3. 2016 15:00

http://cz.sputniknews.com/svet/20160322/2649084/tri-podezreli-teroristicke-utoky-belorusko.html

Tři lidi podezřelí z teroristických útoků v Belgii jsou běloruští občané, informuje agentura Sputnik s odkazem na vysokého zaměstnance pořádkových orgánů republiky.

„Dva podezřelé, Ivan a Alexej Dovbašové pocházejí z Gomelské oblasti, další, Marat Junusov, je dagestánský rodák, který před několika lety dostal běloruské občanství,“ cituje agentura svůj zdroj.

Rovněž upřesnil, že Junusov má kromě běloruského také belgické občanství. Spolubesedník poznamenal, že běloruské tajné služby „jsou v stálém styku se svými evropskými kolegy.“

(bude další „Mejdan“ v Minsku? po 11/9 amící začali válčit v Afghánistánu a navázali v Iráku)

Béda
22. 3. 2016 15:01

http://cz.sputniknews.com/svet/20160322/2649348/nadezda-savcenkova.html

Doněcký soud Rostovské oblasti odsoudil ukrajinskou vojačku Naděždu Savčenkovou k 22 letům a 4 měsícům odnětí svobody.

Sio
Sio
22. 3. 2016 15:41

Irena napsal No vidíte Peter. A vy si řeknete, to je ale děsná hovadina. Jenže lidi, kteří se o nic moc nezajímají, jenom zaslechnou v rádiu teroristické útoky ve spojitosti s Ruskem a už se začíná vytvářet zárodek dalšího informačního pole. Kdyby byli lidé informovaní alespoň jako my, tak by je vždycky dokázali poslat tam, kam si zaslouží. Ireno, nebuďte až tak pesimistická. Lidi už hodně informováni jsou. Týká se to hlavně zaměstnanců – lidí, co nežijí z úplatků (ne všichni zaměstnanci to splňují) a nebrousí si drápy na kšefty s multikulti a případnou multikulti politikou. Jak slyším ty názory,… Číst vice »

Sio
Sio
22. 3. 2016 15:52

peter. napsal Ja vám nenavrhujem nič.Radšej vám napíšem čo pre dobro veci robím ja.Aktívne som podporil hnutie „Nie NATO na Slovensku“ a som členom „Slovensko-ruskej spoločnosti“.A keď sa objaví u nás niekto,kto v prípade ohrozenia Slovenska začne organizovať ľudí v nejakom hnutí podobnom „Antimajdanu“tak sa zapojím aj tam.Lebo podpora niekomu alebo niečomu vyjadrovaná anonymne len cez internet môže byť síce užitočná,ale v prípade akútnej potreby je absolútne neúčinná.Lebo nie je organizovaná,nemá vytvorené štruktúry a tým pádom je akcie neschopná. A myslím,že strana „Jednotné Rusko“je už viac stranou liberálov ako stranou podporujúcou Putina a je najvyšší čas aby na báze širokej… Číst vice »

peter.
22. 3. 2016 16:16

Sio napsal , že bez internetu b Sio: Veď píšem,že podpora cez internet je užitočná.A sociálne siete dokážu tiež veľa.Aj ten antimajdan je najskôr zorganizovaný cez soc.siete.Lenže to je len začiatok,iniciácia toho,čo musí nastať,aby sa nejaké hnutie mohlo stať akcieschopným.Je potrebné zastrešiť ho orgánmi,vybudovať štruktúry a nejaké stanovy.Pripraviť sa kádrovo ….až potom to môže začať účinne a dlhodobo fungovať.Cez FB sa dá zvolať demonštrácia alebo nejaká iná jednorázová akcia.Ale politické hnutie alebo stranu len cez FB nestvoríte a aj normálna štandardtná strana sa bez neho nezaobíde. Mne vadí toto:Áno,podporujte Putina a Rusko!Ale len(!)cez internet.Nech vás Pánboh chráni organizovať sa inak… Číst vice »

peter.
22. 3. 2016 16:27

peter. napsal
podporujte Putina a Rusko!

Napokon otázka hnutia „Antimajdan“,je otázkou výsostne pre Putina.To on musí vedieť,či mu to hnutie vyslovene škodí,či ho chce len tolerovať,alebo či jeho vznik víta.Myslím,že keby usúdil,že mu môže byť na škodu,tak by sa potichu postaral o jeho zánik.On musí vedieť aj to,či chce naďalej preferovať stranu „Jednotné Rusko“aj s liberálmi alebo nie.Je to na jeho rozhodnutí a nie na našom alebo niekoho iného.

Sio
Sio
22. 3. 2016 16:45

Peter, máte pravdu. Kdyby měl Janukovič svého času k disposici svůj Anti-majdan, nemusel tam vůbec posílat Berkut. Kolik je jen schopných lidí v Novorossii a nepochybuji, že na západní Ukrajině by se jich také pár set tisíc našlo. Kdyby taková organizace existovala, vzali by do ruky klacky (pokud by to bylo vůbec třeba) a vymetli by majdanaté dřív, než by se to stačilo rozvinout. Jenže něco podobného na Ukrajině absolutně chybělo. Nestátní struktura hájící zájmy státu třeba i lehce násilnými prostředky. Víte, v čem je vtip? Že protistrana měla svých majdanatých dost. Co jiného je Pravý sektor, když ne Anti-majdan… Číst vice »

Irena
22. 3. 2016 17:55

Sio napsal Kdyby taková organizace existovala, vzali by do ruky klacky (pokud by to bylo vůbec třeba) a vymetli by majdanaté dřív, než by se to stačilo rozvinout. Jo, a Zapaďáci by nepotřebovali najaté ostřelovače, aby se jim to rozjelo podle jejich přání. Na co proboha potom existuje stát? To stát má mít výhradní právo na uplatňování síly a Janukovič měl použít právě Berkut ke zklidnění situace, to je totiž jediná zákonná cesta. To si rovnou můžeme zřídit něco jako fotbalové kluby a jít se mlátit do ulic. Ty bouchače cvičené v táborech by žádný Antimajdan složený z normálních lidí… Číst vice »

Bety
Bety
22. 3. 2016 17:58

Peter, Sio – v Kijevě přece antimajdan byl, jenže se o něm vůbec v médiích nemluvilo, část těch antimajdanistů ,co se vraceli na Krym přece zastavili v těch autobusech, zmlátili je a některé zabili. Z toho plyne, že pokud nejsi se svým protestem v médiích, tak neexistuješ. Takže to informační pole má velký význam. Pjakin má zřejmě obavy, aby oprávněné rozhořčení nebylo zneužito podpindosníky. Vzhledem k tomu, kolik už takových barevných revolucí bohužel úspěšně proběhlo, se mu ani nedivím. Také mi přijde podezřelé ,jak nás už poněkolikáté nick Dana vyzývá k demonstracím, to je od takového obránce „amerických svobod“ dost… Číst vice »

Starý doktor
22. 3. 2016 21:06

Путин встреча с военнослужащими Вооружённых Сил России 17 марта 2016 года
https://www.youtube.com/watch?v=BRmonszmYbc
Překlad projevu – http://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/setkani-ruskeho-prezidenta-vladimira-putina-s-vojaky-ozbrojenych-sil-ruska.html

Sio
Sio
25. 3. 2016 14:29

Irena napsal Jo, a Zapaďáci by nepotřebovali najaté ostřelovače, aby se jim to rozjelo podle jejich přání. Na co proboha potom existuje stát? To stát má mít výhradní právo na uplatňování síly a Janukovič měl použít právě Berkut ke zklidnění situace, to je totiž jediná zákonná cesta. To si rovnou můžeme zřídit něco jako fotbalové kluby a jít se mlátit do ulic. Ty bouchače cvičené v táborech by žádný Antimajdan složený z normálních lidí nemohl zvládnout. No, tak jednoduché to zase není. Stát tu byl. Janukovič tu byl. Berkut tu byl. A výsledek? Prohra. Tady nejde jen o to, že… Číst vice »

Sio
Sio
25. 3. 2016 14:35

Bety napsal Peter, Sio – v Kijevě přece antimajdan byl, jenže se o něm vůbec v médiích nemluvilo, část těch antimajdanistů ,co se vraceli na Krym přece zastavili v těch autobusech, zmlátili je a některé zabili. Z toho plyne, že pokud nejsi se svým protestem v médiích, tak neexistuješ. Takže to informační pole má velký význam. Pjakin má zřejmě obavy, aby oprávněné rozhořčení nebylo zneužito podpindosníky. Vzhledem k tomu, kolik už takovýchbarevných revolucí bohužel úspěšně proběhlo, se mu ani nedivím. Také mi přijde podezřelé ,jak nás už poněkolikáté nick Dana vyzývá k demonstracím, to je od takového obránce „amerických svobod“… Číst vice »

peter.
25. 3. 2016 15:54

Sio:
Z čoho tak usudzujete?V RF fungujú 3 patrioticky zamerané hnutia.
1 – Národnooslobodzovacie hnutie Ruska-NOD,Jevgenija Fjodorova https://www.youtube.com/watch?v=Fe4gm0klX_c
2 – Výbor 25.januára – zakladateľ je Igor Streľkov,Limonov,Prosvirnin
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/381258-strelkov-zalozil-novu-organizaciu-ma-chranit-rusko-pred-liberalmi/
3 – Antimajdan – Starikov
https://antimaidan.ru/page/9
Ak teda považujete za „patriotov“v hanlivom zmysle slova organizáciu Streľkova,tak mi prosím dajte nejaký link na to,že on alebo niekto iný ukradol Starikovovi jeho Antimajdan.Na serveri
https://antimaidan.ru/
som nič podobné nezaznamenal ani v náznaku.

peter.
25. 3. 2016 15:58

peter. napsal
som nič podobné nezaznamenal ani v náznaku.

Sio:
Je pre mňa ťažko pochopiteľné,prečo Pjakin tak ostro a nezmieriteľne vystupuje práve proti Antimajdanu a nie proti Streľkovovej alebo Fjodorovovej organizácii.