V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 14. 11. 2016

Vítězství Donalda Trumpa v US presidentských volbách * Proč toto vítězství není možno srovnávat s Brexitem * Trump nebude hájit zájmy Ruska * Fig im! * Smutný osud Žirinovského * US majdan * Jak Trumpovi ukradli hlasy * Kissingerův rozhovor pro Atlantic

Překlad a titulky: Irena

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
58 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
mm
mm
19. 11. 2016 20:02

volitelé ovšem zůstali nevysvětleni. je možné všechno? Je možné je přepólovat a ukrást Trumpovi vítězství ve volitelském počtu? No hlasy mu brali, takže na hlasy nezvítězil. Zahraju si na pana Pjakina a sdělím, že nomen omen, jak víme. Jméno předurčuje. TRUMPMURT, neboli Trump mrtev, přinejmenším v rumunštině. Máme-li P jako osu, a písmena- jméno bereme jako zrcadlení…. Jde o smrt politickou? Jiný příklad nomen omen: Arsenij Jaceňjuk. Prozřetelnost věděla, že ukrajinský život otráví ARSEN-em. Hrátky se slovy jsou vypovídávající. Někdy.

xerox
xerox
19. 11. 2016 21:16

mm … samozřejmě že byli vysvětleni , vyšinutý botox uznala porážku a následně udělala ze svého pelechu kůlničku na dříví než začla zmateně pobíhat po lese a utěšovat se v selfie s pozůstalými , jinými slovy … už nepočítá ani s obrácením ferdyše volitele …

hudryper
hudryper
19. 11. 2016 23:37

Pjakinovo vysvětlení průběhu volby prezidenta USA pod vlivem tzv.GP je zajímavé a pravděpodobné.Neumím si sice představit jak se to dalo udělat prostřednictvím nepřímého řízení, Pjakin však o tom žádnou pochybnost nemá. Vždyť „on se nechce chvástat,ale vzpomeňte : “ JÁ JSEM VÁM TO ŘÍKAL !“ Ovšem vysvětlit televizním slušatělům že Trump nechá zlikvidovat Žirinovského – to bylo opravdu silné kafe. Za situace,kdy se vedoucí pracovníci amerických tajných služeb obávají,že jsou povinni seznámit Trumpa se svými odpornými operacemi doma i ve světě, si je podle Pjakina Trump získá pro sebe tím,že jim dá najevo,že mohou zabít Žirinovského ! To je takový… Číst vice »

koloděj
koloděj
20. 11. 2016 0:48

hudryper napsal avšak že by figurka „jakéhos Žirinovského“ mohla sehrát uváděnou roli v přípravě Trumpa na ovládnutí těch organizací tajných služeb USA,jež pracovaly proti němu – to je prostě naprostá hloupost. Hurdypere, nezapomínej, že Pjakin je KGBák .. že moc dobře zná metody práce svých „kolegů“ v zahraničí. Že KGBáci založili FKT, protože měli jako jedni z mála přístup k naprosto exkluzivním informacím (ohledně poměrů na západě .. a i na východě ) , a … k tomu lásku k Rusku. Osobně si myslím že právě oni rozjeli doslova mravenčí výzkum v oblasti “ Co se sakra skrývá za úspěchem… Číst vice »

xerox
xerox
20. 11. 2016 2:16

koloděj … ani se nedivím vaší potřebě přesvědčovat ostatní tvrzením – že myslíte …

hudryper
hudryper
20. 11. 2016 6:08

koloděj napsal
Ostatně, budoucnost napoví.

Ona už napovídá docela slušně přítomnost,vážený Koloději. Četl jsem,že Pjakin sloužil coby ředitel
odboru propagandy na KGB. To samozřejmě vypovídá vše o jeho kvalifikaci k ovlivňování ruských
občanů ve prospěch Putina a jeho politiky. Česká verze téhož se odehrává na http://www.aeronet.cz. Je
čím dál zajímavější otázkou jak spolupracuje aparát Putina s tzv. globálním prediktorem,což lze přeložit jako Rotschildův klan.

koloděj
koloděj
20. 11. 2016 9:03

Stan napsal
Tak jsem se pustil do knihy „Sad roste sám“

jo, je to fantasticky nudná, poznámkami pod čarou (skoro stejně obsažnými jako text sám) roztrhaná, ale ve výsledku velmi poučná publikace. Právě jsem narazil na poznámku pod čarou, která je snad i tady naprosto nepublikovatelná a docela vysvětluje, proč „elity“ nemaj FKT v lásce …. str. 124

leoš
leoš
20. 11. 2016 10:34

hudryper napsal Pjakinovo vysvětlení průběhu volby prezidenta USA pod vlivem tzv.GP je zajímavé a pravděpodobné.Neumím si sice představit jak se to dalo udělat prostřednictvím nepřímého řízení, Pjakin však o tom žádnou pochybnost nemá. Vždyť „on se nechce chvástat,ale vzpomeňte : “ JÁ JSEM VÁM TO ŘÍKAL !“ Ovšem vysvětlit televizním slušatělům že Trump nechá zlikvidovat Žirinovského – to bylo opravdu silné kafe. Za situace,kdy se vedoucí pracovníci amerických tajných služeb obávají,že jsou povinni seznámit Trumpa se svými odpornými operacemi doma i ve světě, si je podle Pjakina Trump získá pro sebe tím,že jim dá najevo,že mohou zabít Žirinovského ! To… Číst vice »

peter.
20. 11. 2016 10:57

Mária Zacharovová :
Kľúčovú roľu pri zvolení Trumpa zohrali židovské peniaze.
https://cont.ws/post/434312

peter.
20. 11. 2016 11:11

peter. napsal

Mária Zacharovová :
Kľúčovú roľu pri zvolení Trumpa zohrali židovské peniaze.
https://cont.ws/post/434312

„Keď chceš vedieť,čo sa stane v Amerike,musíš sa rozprávať so židmi“…..vyhlásila Zacharovová.Je teda možné,že Pjakinova prorocká predpoveď o víťazovi volieb v USA nespočíva v jeho oslnivých analytických schopnostiach.Možno sa len porozprával so židmi.

koloděj
koloděj
20. 11. 2016 11:46

peter. napsal

Mária Zacharovová :
Kľúčovú roľu pri zvolení Trumpa zohrali židovské peniaze.
https://cont.ws/post/434312

Сайт Jewish.ru прямо назвал заявление официального представителя МИД „антисемитским“

To mi hlava nebere, jak Chazarovovou budou obviňovat z antisemitismu :-))

Irena
20. 11. 2016 11:53

https://www.youtube.com/watch?v=W0fmVCS0WLU&feature=youtu.be
Интервью Валерия Пякина Вячеславу Сейвальду по КОБ, России и Германии

koloděj
koloděj
20. 11. 2016 11:58

Stan napsal Pjakin je mazaný. Všimněte si, že výsledky amerických voleb předpovídal takovým způsobem, že v obou variantách mohl říci „já to říkal!“. Výsledky byly „nerozhodné“ do poslední chvíle. A hodně záviselo na tom, jaký výsledek bude vyhlášen. Všichni, kdo nežerou sračkomety věděli, že Trump dostane víc hlasů ( v reálu) ale že Killary ( lidi za ní stojící) jsou schopni výsledky voleb „přeladit“. ( přesněji Pjakin řekl, že Trump volby vyhraje, ale pořád je otevřená možnost manipulace s výsledky ) Pak samozřejmě by následovalo větvení : Killary neuzná, Donald neuzná atd … Nicméně Pjakin správně odhadl „zlomenou páteř“ státní… Číst vice »

koloděj
koloděj
20. 11. 2016 12:02

leoš napsal
Určitě se najdou ‚chytráci‘,kteří mu budou vyčítat,že mu jeho,předpověd‘ nevyšla.

Ti všímavější si možná všimnou, že Šílený komunista síce žije, ale leští Putinovi polobotky

Starý doktor
20. 11. 2016 13:05

Irena napsal

https://www.youtube.com/watch?v=W0fmVCS0WLU&feature=youtu.be
Интервью Валерия Пякина Вячеславу Сейвальду по КОБ, России и Германии

Paní Ireno díky.

Sio
Sio
20. 11. 2016 13:53

Když k tomu přistoupím ze širšího (globálního) hlediska, Pjakin dlouhodobě predikuje oslabení USA sesazení z role supervelmoci a pád dolaru. Dlouhodobě mluví o VP USA, který byl ve volbách reprezentován Hillary. Volba Trumpa je tedy vítězstvím GP, které Pjakin předvídal. GP, ano, řídí přinejmenším převážně bezstrukturně, tj. snaží se ovlivnit veřejné mínění a to bezstrukturně znamená, že plánuje a provádí své akce desítky let dopředu, což nemůže žádná vláda zvolená na 4-leté období. Sdělovací prostředky sice pěly svou písničku až do konce, ale přetáhly to tak, že to působilo trapně. V pravou chvíli se pak objevovaly diskreditující fakta o Hillary.… Číst vice »

Irena
20. 11. 2016 14:17

Sio napsal
v VP USA

Takto to Pjakin nikdy nenazval, vždy mluví o státní elitě, nezaměňoval bych pojmy nesprávným způsobem. Aby se státní elita dala nazvat VP, musela být mít přinejmenším pojem o globální politice a umět „predikovat“ a to nemá.

Starý doktor
20. 11. 2016 14:25

Paní Ireno vámi avizovaný dokument doporučuji všem, mnoho dokresluje a přidávám z webu D.Tarana
Разбор разведданных 14 ноября 2016 – https://www.youtube.com/watch?v=b1YcbKdvnaI

xerox
xerox
20. 11. 2016 15:16

hudryper … ,, Pjakin sloužil coby ředitel odboru propagandy na KGB ,,

mohl by jste napsat kde jste to četl a jak jste přišel na to že aeronet je proruský ?

koloděj
koloděj
20. 11. 2016 15:20

ptali se ho na to v jednom díle, hned na začátku, potvrdil to. Aeronet – to jste špatně pochopil .. u vás klasika … je obdobou Pjakina ( asi co se týče podpory prezidenta ) .. nečtu to, tak jen z kontextu dedukuji… doporučuji si příspěvek pozorně přečíst znova

mm
mm
20. 11. 2016 15:40

tzv. studentka: Mohla bych se zeptat, jestli se počítá s využitím volitelů v prosinci? Madelaine Albright: “ No to by se muselo začít dřív, že jo…“ Dne 11.11. v 11.00 jak žertoval pan Žantovský, setkání Albrightové se „studenty“ kdesi v pražské aule, video iDNES. Pokud jde o Žirika, radoval se z Trumpa proto, že Rusko potřebuje silného protivníka. Chána Batu, Napoleona, Hitlera. S nimi to „umí“. Pokud jde o to, že kdo má kryšu Putina je v bezpečí, jak říká Pjakin, je to pravda- Putin je ovšem traktorista, jak se v hantýrce tajných služeb říká, a ti pod kryšou jsou… Číst vice »

manasek
manasek
20. 11. 2016 16:24

leoš napsal
Proč asi tuto informaci p.Pjakin vypustil? No přece,aby Žirinovského zachránil!Nic jiného v tom není.Určitě se najdou ‚chytráci‘,kteří mu budou vyčítat,že mu jeho,předpověd‘ nevyšla.

Trollovací mechanizmus koloděje a hudrypera spočíva kopírování útržků, přežvýknutí , opepření a okyselení, něco přimalování, a pak vlepení do diskuze tady a všude jinde. Ti dva jsou dohodnutí na tom, jak jim to ostatní, ty bláboly baští, a baví se, až se jim PC natřása smíchem!

xerox
xerox
20. 11. 2016 16:57

koloděj … čekal jsem konkrétní odkaz … přesto bych raději poprosil irenu o potvrzení , páč v přeložených dílech jsem to nezachytil a z ruštiny jsem propadal …

peter.
20. 11. 2016 16:58

manasek strč sa do jednej
comment image
a vezmi so sebou aj xeroxa s dvojzavináčom.Len sa pri tom nepobite!

Irena
20. 11. 2016 17:13

mm napsal tzv. studentka: Mohla bych se zeptat, jestli se počítá s využitím volitelů v prosinci? Madelaine Albright: “ No to by se muselo začít dřív, že jo…“ Dne 11.11. v 11.00 jak žertoval pan Žantovský, setkání Albrightové se „studenty“ kdesi v pražské aule, video iDNES. Pokud jde o Žirika, radoval se z Trumpa proto, že Rusko potřebuje silného protivníka. Chána Batu, Napoleona, Hitlera. S nimi to „umí“. Pokud jde o to, že kdo má kryšu Putina je v bezpečí, jak říká Pjakin, je to pravda- Putin je ovšem traktorista, jak se v hantýrce tajných služeb říká, a ti pod… Číst vice »

Irena
20. 11. 2016 17:29

xerox napsal

koloděj … čekal jsem konkrétní odkaz … přesto bych raději poprosil irenu o potvrzení , páč v přeložených dílech jsem to nezachytil a z ruštiny jsem propadal …

Já myslím, že ho z toho jenom obviňovali, nevím, že by to byla pravda.
To bylo v otázce ze dne 30.05.2015 a například 01.08.2016 mluvil o své analytické práci, tu ovšem mohl dělat leckde.
https://fct-altai.ru/c/dokumenty/pyakin-valeriy-viktorovich

xerox
xerox
20. 11. 2016 18:23

Irena … díky , takže je to vaření z vody …

peter … konec přestávky a mazejte vyrábět korbáčiky ať si doma v čierny pri čope móžeťě koupit splachovací záchod …

mm
mm
20. 11. 2016 18:41

Irena napsal
Tak to se hodně pletete. Tou nejvyšší „kryšou“ totiž Pjakin myslí Boha.

kryša je termín podsvětí, tam bych Boha nehledal

peter.
20. 11. 2016 18:44

Je to Čierna nad Tisou ty polointeligent.Čop je mesto na Podkarpatskej Rusi.

Irena
20. 11. 2016 19:38

mm napsal
kryša je termín podsvětí, tam bych Boha nehledal

Také je to ve smyslu ochrana a ta úplně nejvyšší je jenom jedna.

xerox
xerox
20. 11. 2016 20:20

peter … takže jsem se mýlil akorát v místě korbáčikování …

peter.
20. 11. 2016 20:56

xerox napsal

peter … takže jsem se mýlil akorát v místě korbáčikování …

Ale nemýlil!Nefandite si!Predvádzate skrátka maximum svojich rozumových možností a schopností.
No a čo sa korbáčikov týka tak tie máme u nás fajné,vyrábané z ovčieho syra(žiadna nahrážka z kravskej hrudky)zaúdené a chutia aj Čechom.

peter.
20. 11. 2016 22:17

peter. napsal
Ale nemýlil!Nefandite si!Predvádzate skrátka maximum svojich rozumových možností a schopností.
No a čo sa korbáčikov týka tak tie máme u nás fajné,vyrábané z ovčieho syra(žiadna nahrážka z kravskej hrudky)zaúdené a chutia aj Čechom.

https://touchit.sk/u-cechov-vitazi-dovolenka-na-slovensku/45675

fajt
21. 11. 2016 7:14

Obama – pro elitáře výhra, pro 99,99% obyvatel planety naprostá tragedie. ..)

fajt
21. 11. 2016 7:15

peter. napsal
No a čo sa korbáčikov týka tak tie máme u nás fajné,vyrábané z ovčieho syra(žiadna nahrážka z kravskej hrudky)zaúdené a chutia aj Čechom.

můžu jenom potvrdit ( a to jsem nejenom Moravák ). ..)

Béda
21. 11. 2016 7:30

Zvolení Trumpa je pouze naděje. Podobně jako bylo nadějí pro svět zvolení Obamy. Politik se vždycky pozná po volbách – až začne realizovat praktickou politiku. Volební sliby nic neznamenají, dokud nejsou naplněny konkrétní reálnou politikou. Osobně od Trumpa – magnáta oligarchy, který se vždycky řídil heslem bližší košile než kabát (podobně tomu bylo v ČR u oligarchů Bakaly, podobně je tomu u oligarchy Babiše – bylo by nelogické čekat, že v politice anebo v ekonomice upřednostní zájmy jiných skupin před svými vlastními zájmy, potažmo skupúinovými zájmy sobě podobných lidí – kupř. daňovými) – neočekávám nic převratného.Podle mého mínění nemá potenciál… Číst vice »

Béda
21. 11. 2016 7:34

Trump může příjemně překvapit – ale moc bych na to nesázel. Kdybych si měl vsadit – čekal bych spíš pravý opak.

Béda
21. 11. 2016 7:50

Zásadní rozdíl mezi Tumpem a Hitleri je v tom, že u Hitleri jsme přesně věděli, co se od ní dá očekávat (a nebylo to nic příjemné) a těžko by se dala očekávat jakákoliv pozitivní změna. Zatímco Trump je „neokoukaná nová tvář (z řad oligarchů) – opět slibující změnu.

Aleš
Aleš
23. 11. 2016 8:15

fajte: https://cz.sputniknews.com/svet/201611224175708-konasenkov-predstava-skutecna-hrozba-bezpecnost-evropa/
https://cz.sputniknews.com/svet/201611234177517-rusti-syrsti-vojaci-skupina-civiliste-Aleppo/
Statečný OBČAN Snowden taktéž nebude hozen přes palubu ani Putinem ani Trumpem. Snowden se může obávat jen Sörösových, R+R, či chazarskou mafií koupených nájemných vrahů. Dron, který by zabil Snowdena by byl schopný zabít i mecenáše toho drona i toho, co tahá za nitky tím mecenášem. Na Valdaji to padlo jasně, GAME IS OVER. Je zkalibrováno. Kdekoliv na planetě.
Proč některé lidi už neodstranili? Ne, že by jim nebyli nebezpeční, ale již mají nahnáno.

fajt
23. 11. 2016 8:27

Aleš napsal
Aleš

Snowden je horký brambor pro všechny vládnoucí světové klany ( tedy pokud nejde o velmi mazanou zpravodajskou hru ). ..)

Aleš
Aleš
23. 11. 2016 8:47

Trump odsoudil ultrapravičáky, kteří vítali jeho vítězství nacistickým pozdravem Vítěz amerických prezidentských voleb Donald Trump se distancoval od svých příznivců z řad tzv. alternativní pravice a pravicových extremistů, kteří vítali jeho zvolení nacistickými pozdravy — zdviženou pravicí a pokřikem Heil Trump. Odsuzuji je, řekl v úterním rozhovoru pro list The New York Times. „Distancuji se od nich a odsuzuji je,“ řekl v rozhovoru budoucí americký prezident. Dodal, že nechtěl povzbudit alternativní pravici, k níž patří i neonacisté, antisemité a rasisté, kteří považují bílou rasu za nadřazenou. V sobotu byli příznivci alternativní pravice natočeni ve Washingtonu, když jejich vůdce Richard Spencer… Číst vice »

Aleš
Aleš
23. 11. 2016 8:55

peter. napsal

Mária Zacharovová :
Kľúčovú roľu pri zvolení Trumpa zohrali židovské peniaze.
https://cont.ws/post/434312

Všechny židovské peníze přeci v rukou nemusí mít pevně chazarská mafie! Vy tu můžete sledovat Kedmiho, já jen jeho překlady a přetlumočení kamarádem… To je asi Klíč.

Starý doktor
23. 11. 2016 9:17

Trumpův výrazný odpor k maistrímovým mediiím dostal další rozměr. Trump si v pondelok pozval na stretnutie predstaviteľov všetkých významných amerických mainstreamových médií. Lichôtok sa tam ale nedočkali. Novozvolený prezident Donald Trump im vynadal do klamárov za ich propagandu, ktorú predvádzali pred voľbami.
Více včetně výčtu zastoupených mediií zde: http://www.hlavnespravy.sk/donald-trump-na-stretnuti-vynadal-novinarom-a-predstavitelom-mainstreamovych-medii-vsetci-ste-klamari/862886

peter.
23. 11. 2016 9:21

Aleš napsal
Všechny židovské peníze přeci v rukou nemusí mít pevně chazarská mafie! Vy tu můžete sledovat Kedmiho, já jen jeho překlady a přetlumočení kamarádem…To je asi Klíč.

To hovorí Zacharovová!Nie ja.

Aleš
Aleš
23. 11. 2016 9:41

To já vím. A Zacharovová určitě taky. Ale čtenáři om by mohli dedukovat, podívejte na fajta, všechno je pro něj stéblo toho, že je všechno na prd a že s tím nikdo nic nehodlá dělat….

peter.
23. 11. 2016 9:56

Aleš napsal

To já vím. A Zacharovová určitě taky. Ale čtenáři om by mohli dedukovat, podívejte na fajta, všechno je pro něj stéblo toho, že je všechno na prd a že s tím nikdo nic nehodlá dělat….

Z toho článku Zacharovovej toho veľa nevydedukujete,lebo pre dedukcie nedáva žiadny priestor.Len to,čo napísala.Navyše Zacharovová je oficiálnou predstaviteľkou MZV RF a jej výroky možno vysvetľovať aj tak,že ide o názor prevládajúci na MZV RF.Zacharovová sama je židovka.

peter.
23. 11. 2016 10:12

Aleš napsal To já vím. A Zacharovová určitě taky. Ale čtenáři om by mohli dedukovat, podívejte na fajta, všechno je pro něj stéblo toho, že je všechno na prd a že s tím nikdo nic nehodlá dělat…. Aleš: „Všetko je na prd“-čítaj „Všetko ide dole vodou“.A to je pravda. „Nikto s tím nehodlá nic dělat“… vy niekoho vidíte kto s tým niečo hodlá robiť?Putin má dosť roboty s tým aby zjednal nápravu v RF po Jelcinovskej banditskej deštrukcii štátu a Trump je zatiaľ len matným prísľubom nejakej nápravy. Merkelová chce byť kancelárkou aj v ďalšom volebnom období.A inváziu imigrantov tiež… Číst vice »

Aleš
Aleš
23. 11. 2016 10:16

Už i argumentace etnicitou zavání takovou dedukcí, ale do toho nevidíme a Pjakin takto vlastně vysvětluje řízení lidských zdrojů GP….
Těmi dedukcemi jsem spíš myslel pohled na Trumpa a Putina a síly za nimi stojící…
Já jen se svým možná trochu naivním optimismem říkám, že to pro pozitivnější vývoj ve světě nemusí být klíčové.