V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 16. 11. 2020

Knihu V. V. Pjakina Svět křivých zrcadel si můžete objednat na webu zakazanevzdelani.cz

K dispozici nový web Koncepce sociální bezpečnosti https://kob-forum.eu/

Kdo bude pro Rusko lepší president – Biden nebo Trump? * Putin – globální odstřelovač * Vstup ruských mírotvorců do Náhorního Karabachu * Globální souvislosti arménsko-ázerbájdžánského konfliktu

5 3 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
22. 11. 2020 9:21

— .-. .. -. — -.- — / –.. -.. .-. .- …- # / .–. .— .- -.- .. -. .- .-.-.- / .–. .-. — –. / .— . -. — — / …- —- .. -.-. …. -. .. / — .- .-.. # / -.-. …. – # .— # / -… # – / …- . .-.. -.-. # ..–..

Bety
Bety
23. 11. 2020 11:41

Ať bude prezidentem kdokoli, tak myslím že Američanům – a vlastně celému světu – musí být po letošních hrátkách už zcela jasné, že celé volby jsou jen divadlo, navíc velmi nedbale zrežírované. Letos to možná bije víc do očí díky tomu, že se Trump postavil na zadní. Stabilitě politického systému USA to neprospěje, a já mám obavy, že si ztrátu respektu budou chtít vynahradit svými obvyklými prostředky, tedy navýšením podvratných a vojenských akcí. Stále zastávám názor, že ačkoliv jsou jeden za osmnáct a druhý za dvacet bez dvou je Biden jako totální loutka pro svět nebezpečnější. Trump se několikrát –… Číst vice »