V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 16. 9. 2019

Kniha V. V. Pjakina Svět křivých zrcadel bude přeložená v listopadu na webu zakazenevzdelani.cz, můžete si ji objednat už teď!

Propuštění Boltona a propouštění v ruské prokuratuře a Vyšetřovacím výboru * Útok jemenských dronů na ropná zařízení Saúdské Arábie * Fáma o odstoupení Avakova * Zelenského snaha „průzračně“ rozprodat půdu na Ukrajině * Setkání Netanjahu-Putin * Medveděv diskredituje Putinovy příkazy * Přístání Superjetu Suchoj v Šeremetěvu * Ořezávání elity a kádrové výtahy

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

Překlad a titulky: Irena

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Bety
Bety
23. 9. 2019 15:59

Asi tak před půl rokem dávali v ČT dokumentární film o Putinovi, natočený jeho zhrzeným volebním manažerem. Pokud se na to člověk díval nezaujatě, tak to bylo vážně zajímavé. – nejvíc času bylo věnováno Jelcinovi: jeho prohlášení, jeho rodinka, jeho vnouček ,jeho byt… – Jelcin: „Já si ho vybral z asi dvaceti možností, nechtěl to vzít, přemluvili jsme ho“. – Putin odmítl jezdit na předvolební mítinky, prohlásil to za plané řečnění – tvrdě se vymezil vůči teroristům. Na otázku manažera, proč terorismus nepokládá za vyjádření politického přesvědčení prohlásil, že ti, co zabíjejí nevinné lidi, dokonce i děti, nejsou lidé ale… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
25. 9. 2019 9:09

Snad jednou svitne naděje i pro I… Израильский доктор: Как вылечить сахарный диабет https://www.youtube.com/watch?v=Xi50VC0WPvM „Elitám“ je zapotřebí výslovně „poděkovat“ za mnohé. V.V. Putin je výjimečný člověk přišedší na to pravé místo V PRAVÝ OKAMŽIK. Věřím že jednou přijde doba, kdy se budou naši následovníci učit VYBÍRAT PODOBNĚ PODOBNÉ LIDI NADĚJE. V.V. Putin je již nyní VZOR pro mnohé na celém světě. Ten člověk dennodenně nežvaní, nekecá, netlachá. A každý den se snaží „maličko“ konat… Dělat správné věci ve správnou dobu s konkrétními lidmi konkrétním způsobem pro konkrétní výsledky dále konkrétně využitelné… Postupně tak po kouskách zobrazovat CELEK. Celek který tu… Číst vice »

Bety
Bety
25. 9. 2019 11:35

Martine, napsal jste to moc hezky.

orinoko
orinoko
26. 9. 2019 15:05

Mezi nami, děvčata a chlapci, jak Boba Kacera nemiluji, tak mu právě teď aplauduji za jeho postoj k švédské , údajně detske, ale spíše dedske , skure ze Svedska. Její rodiče jsou evidentní uchylaci, ona je korova bez teljonka , a ta hrůza , již svět tleska , je dost šílená smira. Ta devocka chce něco do několika let, pricemz aplikace jejích vizi přívodní přesně onu apokalypsu, před kterou varuje. Kde je boha jeho svatý stolec? Co se děje dnes ve Vatikanu? Jak to, že ta pionyrka nezamirila za nadstavbou tohoto sveta? Já jsem se bránil sledovat ten její skvělý… Číst vice »