V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 18. 6. 2018

Penzijní reforma a zvýšení DPH v Rusku * Rozkol v americké společnosti, protitrumpovská hysterie vystupňována do extrému * Schůzka Trump-Kim v Singapuru * Putinův „kult osobnosti“ * Jak rozumět krokům globálního prediktora * Proč se na vojenských akademiích učí strategie a taktika

Překlad a titulky: Irena

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
zajoch
6. 7. 2018 7:29

Moc se mi tento Pjakin líbí, dík Ireně za překlad.
Snahy o zákaz přenosu mistrovství světa ve fotbalu na Ukrajině zkrachoval. naopak se ukázalo, že většina lidu Ukrajiny považuje Rusy za blízké a fandí jim, ať si kyjevská vláda řádí jak chce. Nepomohl čtyřletý nátlak ze všech možných stran, ze všech možných ukrajinských složek. Přenos fotbalových utkání se dásledovat v barech, v restauracích na většině území Ukrajiny. Přenáší je i TV kanál Inter, u něhož byla snaha o jeho „popravu“.
https://www.fondsk.ru/news/2018/07/03/kak-na-ukraine-radovalis-uspehu-rossijskoj-sbornoj-46392.html

Irena
6. 7. 2018 9:02

Tohle je důležitý článek podporující Pjakinovu tezi o tom, že se lidé mají bránit v informačním prostoru a že to funguje http://voicesevas.ru/news/39334-v-rossii-proizoshel-grazhdanskiy-perevorot-est-pervye-zhertvy.html A není náhodou, že teď, když výroky té marketingové madam pro vztahy s veřejností vyvolaly bouři, se uvnitř jejich úzkého společenství mnozí začali dohadovat o tom, „na čí to asi bylo objednávku“. Protože „vata“ (respektive stádo) přece nemůže sama zorganizovat takovou štvanici v tak široké rozmachu. Ne, zde musí očividně figurovat objednávka, rozpočet a musí to být někým podchyceno. (..) Naše společnost se jednoduše půl druhého desetiletí učila nové digitální epoše a nakonec to dokázala a naučila se… Číst vice »