V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 19. 10. 2015

Kdo sestřelil MH17 * Řád pro Medveděva a jeho nevpuštění do USA * Majdan v Kišiněvu a námořní základna USA v Oděse * Manévrování Hollanda * Srovnání Sýrie a Ukrajiny * TPP a TTIP * Maršál Žukov

Překlad a titulky: Irena

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
25. 10. 2015 11:37

Béda napsal http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Diktat-Merkelove-zavedeni-solidarni-dane-na-uprchliky-zakaz-kritizovat-Drsne-vystoupeni-Jana-Kellera-405071 „Ve vedení Unie se teď rozmohly takové zvláštní praktiky. Přijme se špatné rozhodnutí a jeho výsledek nikdo nezkontroluje ani se nevyhodnotí. Kdo ho ale začne kritizovat, stane se terčem nevybíravé kritiky. Jako například Řeky za hospodářskou krizi a země Visegrádu za návrhy na odlišné řešení migrační krize. Kancléřka Merkelová se teď snaží všem nadiktovat uprchlické kvóty, i když je každý odmítá, včetně samotných běženců. Ty správné země, podle vedení Unie, jsou asi jen Německo a Francie,“ uvedl Jan Keller. Podle jeho slov také selhává liberální levice, která už se nesnaží zlepšovat sociální podmínky lidí, ale zaměřuje se… Číst vice »

mm
mm
25. 10. 2015 19:55

Vše marno, Bédo. Pokud Vás to zajímá, částky, s nimiž putují mladí migranti do Evropy jsou takové, že se za ně dá koupit garsonka do třiceti metrů v hlavním městě Jordánska, předplatit si na pět let nájem, nebo koupit auták. Hle, jak jsou ti junáci spořiví. Podotýkám, že na pout do Mekky opakovaně nemohli jet muslimští notáblové z Libye, Sýrie, Iráku, a tyto země tak nedočerpaly kvóty poutníků. Libyjci, starší kmenů, třeba nesehnali tři a půl tisíce dolarů na pout, což je potřebné minimum na osobu. A hle, co mladík ve člunu to deset tisíc za cestu do Evropy. Podotýkám,… Číst vice »

mm
mm
25. 10. 2015 20:00

mm napsal Vše marno, Bédo. Pokud Vás to zajímá, částky, s nimiž putují mladí migranti do Evropy jsou takové, že se za ně dá koupit garsonka do třiceti metrů v hlavním městě Jordánska, předplatit si na pět let nájem, nebokoupit auták. Hle, jak jsou ti junáci spořiví. Podotýkám, že na pout do Mekky opakovaně nemohli jet muslimští notáblové z Libye, Sýrie, Iráku, a tyto země tak nedočerpaly kvóty poutníků. Libyjci, starší kmenů, třeba nesehnali tři a půl tisíce dolarů na pout, což je potřebné minimum na osobu. A hle, co mladík ve člunu to deset tisíc za cestu do Evropy.… Číst vice »

Irena
25. 10. 2015 20:39

http://politikus.ru/video/61352-vesti-nedeli-s-dmitriem-kiselevym-efir-ot-25102015.html
Zprávy Dmitrije Kiseljova za uplynulý týden
od 1:13:30 o migrační vlně do Evropy – situace ve Slovinsku

fajt
25. 10. 2015 20:59

http://www.onet.pl v Polsku vyhrál Jarosław Kaczyński ( a asi výrazně) , takže v rzeczipospolitej může být všechno jinak, minimálně v kvótách pro uprchlíky, kde Tusk podrazil V čtyřku ( pokud bude opravdu chtít naplnit svůj volební program, tak amíky trefí šlak ). ..)

hudryper
hudryper
26. 10. 2015 13:51

Irena napsal
Zprávy Dmitrije Kiseljova za uplynulý týden

Máte paní Ireno představu proč zmizel Kiseljevův program nejen z politikusu,ale i z youtube ?