V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 2. 4. 2018

Teroristický útok v nákupním centru Kemerovo * Kauza Heath * Větve konceptuální moci * Debilizace vzdělávání * Rozdíl ve stylu práce mezi britskou a americkou rozvědkou * Proč Západ vztahuje lokajské postavení ruských zrádců na celý stát?  * Otrocká psychika ruských elit * Nástrahy kádrové obměny * Systém vzdělávaní v RF (doplněk – video naučného projektu Noosféra na Krymu)

Překlad a titulky: Irena

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/. Nově k dispozici překlad 4. dílu Základů sociologie vnitřního prediktoru SSSR http://leva-net.webnode.cz/products/z…

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
zajoch
8. 4. 2018 15:21

https://news.mail.ru/politics/33099123/
Generální prokurátor Ruska žádá po Británii vrátit Rusku přes 500 miliard rublů, které tam odvezli ruští občané, utíkající z Ruska před trestním stíháním, anebo již odsouzení za hospodářské zločiny. Ti v Rusku ukradli peníze, vyvezli je do Británie a ta je nyní podle nového zákona strčí do svého rozpočtu, když nebudou majitelé schopni objasnit jejich původ. Je to zákon o kriminálních financích. Generální prokurátor doufá, že se Británie nezachová tak, že ukradne nakradené.

fajt
fajt
8. 4. 2018 19:48
Bety
Bety
9. 4. 2018 8:26

Zajoch, to asi generální prokurátor doufá marně. O náš zlatý státní poklad jsme se
s nimi handrkovali čtvrt století, nehledě na to, že půlku z něho ihned darovali Hitlerovi. A na účet Ruska si nenamastí kapsu rozhodně poprvé, např. nechali si i ty tuny zlata, které si u nich schoval ruský car. No co, jsou to jen prachy a když si k tomu nechají i ty zloděje, tak bude v Rusku o pár liberálních demokratů méně.

zajoch
9. 4. 2018 9:36

Bety, přeložila jsem si to jak prokurátor doufá, že Británie neukradne ukradené takto: Je mu jasné, že ukradne, ale tímto způsobem ji elegantně označí za zloděje.