V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 21. 9. 2020

Knihu V. V. Pjakina Svět křivých zrcadel si můžete objednat na webu zakazanevzdelani.cz

Putin a Lukašenko jednali mezi čtyřma očima * Čeká Lukašenka osud Ceaucesca? * Sociální procesy se startují jako bezstrukturní * Jak mohou být lidé, kteří se nazývají konceptuálové, proti Putinovi? * Kniha „O světě křivých zrcadel IV.

Překlad a titulky: Irena

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
27. 9. 2020 12:18

Navalenej byl navelen do Nahorniho Karabachace. Tam se bude úspěšně zotavovat.

orinoko
orinoko
28. 9. 2020 7:09

Teď jsem kus shlédl. Zásadně nesouhlasím s názorem Pjakina, že do tv na Bělidle lze pustit obludé z ulice. A proč? Bylo by to vykládáno jako úspěch street rioters. Ti mají svůj Netflix či co, internet, TUT a podobné kanály. To jim úplně stačí. V bedně by jen zaznívaly stejné co co ti ny jako na ulici. Jiné k dispozici nemají. O vlastním mozku nemluvě. Začalo to jako bezstruktrurní? Vážně? Hned zkraje na ulicích BČB vlajky na několik stadionů, alternativní baby v ulicich, v prvních dnech zjevně secvičené úderné grupy euroteroristů, hlava cihuaska jew v zahraniční jako Lenin, babochlap Koles… Číst vice »

orinoko
orinoko
28. 9. 2020 8:06

Porada eurokolchozu:
Co s tím budeme dělat? Rusko vrací kamiony našeho zboží včetně toho zpracovaného v Bělorusku. Lotyšské rybičky a makrely pro Gruzii /zjevně pro ruský trh/, dánské sýry a sýrově báze na pizzu, nějaký holandský sajrat potravinářského charakteru …. vše určeno údajně pro Střední Asii.
Dokonce možná holandské skleníkové rajčence třeba pro Kazachstán. Obchod dle Záchudu.
Lotyšské rybí hospodářství je na samém okraji kolapsu. Svoboda musí bolet. Wow.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
Reply to  orinoko
28. 9. 2020 9:56

Velmi dobře podaný a zpracovaný text. Chtělo by to ale data i za r. 2019. Když vidím velkopěstitele masného skotu zde coby ničitele mezí a remízků, přechod na chov plemenných zvířat by mohl být šancí, i když nejednoduchou. Maso můžeme vyvážet do Afriky a někde Asie. Ale do RF už jen jednoduché potravinářské suroviny NE… RF CHCE DOBRÉ A PERSPEKTIVNÍ TECHNOLOGIE A VYRÁBĚT POTRAVINY CHCE DOMA. Že by analogie ke kdysi velmi úspěšnému „Vývozu TECHNOLOGICKÝCH CELKŮ“?? Cesta nesnadná, ale perspektivní, velmi perspektivní. Tak už proboha i od nás vyrazme ty montovny a neničme si krajinu S-prostou „mega“ neperspektivní výrobou S-prostých… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
28. 9. 2020 9:26

Časopis Argument: Rusko mění daňovou soustavu. Zdaní víc ropu a nerostný průmysl, podpoří malý a střední byznys a IT http://casopisargument.cz/?p=31759 Citace: „Ruská vláda připravila nový zákon, který upravuje daňovou soustavu Ruské federace. Návrh už prošel prvním čtením ve Státní Dumě. Zákon obsahuje korekce a vyjasnění konkrétních parametrů daně z těžby nerostných surovin a daně z přidané hodnoty z těžby uhlovodíků. Do ruského rozpočtu by se tak mělo dostat dalších 237 miliard rublů za rok. Na ministerstvu financí věří v to, že tento krok sníží deficit státního rozpočtu, což je také postoj premiéra Michaila Misuština. Podle expertů je jedním z hlavních… Číst vice »