V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 22. 8. 2016

Jeli ruští sportovci na OH zbytečně? * Ruské letectvo v Íránu * Situace v Sýrii * Ruská pravoslavná církev * Bolševici a chaos v Rusku * Amperátor * Krymské události

Překlad a titulky: Irena

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
30. 8. 2016 6:52

Ведь если говорить по существу, то: 1. Пентагон в январе анонсировал взятие Ракки и Мосула. Ракка и Мосул до сих пор не взяты. 2. Так как с Раккой и Мосулом не сложилось, США погнали иракцев штурмовать Фаллуджу, а курдов штурмовать Манбидж. Фаллуджу взяли путем трупозаваливания, Манбидж так же взяли, но теперь вообще непонятно, для кого его курды брали. Видимо для Эрдогана. 3. Под Алеппо Россия, Иран и Сирия творят, что хотят не особо обращая внимания на истерики в западной прессе и причитания Вашингтона обеспокоенного тем, что дела у боевиков идут не лучшим образом. 4. Попытка развернуть новый фронт под Абу-Кемалем… Číst vice »

koloděj
koloděj
30. 8. 2016 13:25

Irenko velké díky za další „dávku“, vaše práce se přímo rozvíjí .. překlady veršů se zachováním rýmů, vysvětlivky a opravy přímo v překladu, fakt smekám. Ano, Rusko odolalo útoku na první prioritě a nyní ( i díky vyčerpanosti a vyprázdněnosti „západu“ ) vede na této prioritě mohutnou ofenzívu. To je ta agresivita, ze které ho pořád obviňují, ale zase nemůžou s pravdou ven. ( celý život si vás blbečci vodíme na provázkách, a tuto vaši demokracii vám chce Rus zničit !! – nebo tak něco ? ). Satan se ale jen tak nevzdá, bude se převtělovat, lhát, vnucovat, ničit ty… Číst vice »

peter.
30. 8. 2016 20:12

Besik Kuduchov bol ruský zápasník gruzínskeho pôvodu vo voľnom štýle,4 násobný majster sveta,držiteľ olympijskej medaily z OH 2008 v Pekingu a striebornej medaily z OH 2012 v Londýne.V decembri r.2013 tragicky zahynul pri autonehode.
Včera,29.8.2016 vydala WADA správu v ktorej oznamuje,že nebohému Kuduchovovi striebornú medailu z Londýna odoberá,pre pozitívny dopingový nález vo vzorke Kuduchova.Akú zakázanú látku našli pri analýze,prezradiť odmietli.Kuduchova posmrtne zhanobili a medailu ktorú vybojoval prisúdili Indovi,ktorý sa umiestnil za Kuduchovom.
To je už fakt na grcanie.
http://politikus.ru/events/83254-u-olimpiyskogo-chempiona-kuduhova-posmertno-otobrali-serebryanuyu-medal.html

Martin (už bez taky m)
31. 8. 2016 19:23

peter. napsal Besik Kuduchov bol ruský zápasník gruzínskeho pôvodu vo voľnom štýle,4 násobný majster sveta,držiteľ olympijskej medaily z OH 2008 v Pekingu a striebornej medaily z OH 2012 v Londýne.V decembri r.2013 tragicky zahynul pri autonehode. Včera,29.8.2016 vydala WADA správu v ktorej oznamuje,že nebohému Kuduchovovi striebornú medailu z Londýna odoberá,pre pozitívny dopingový nález vo vzorke Kuduchova.Akú zakázanú látku našli pri analýze,prezradiť odmietli.Kuduchova posmrtne zhanobili a medailu ktorú vybojoval prisúdili Indovi,ktorý sa umiestnil za Kuduchovom. To je už fakt na grcanie. http://politikus.ru/events/83254-u-olimpiyskogo-chempiona-kuduhova-posmertno-otobrali-serebryanuyu-medal.html Pán peter, to je jako s tím „odborníkem“ který najednou poráží Čínu i Rusko, které „usiluje získat území v… Číst vice »