V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 23. 3. 2020

Knihu V. V. Pjakina Svět křivých zrcadel si můžete objednat na webu zakazanevzdelani.cz

Komplexní přeformátování společnosti pod vlajkou koronaviru * Srovnání koronaviru a AIDS * Odsouzení Weinsteina * Principy řízení GP * Zabavování peněz mafie a klanů

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

Překlad a titulky: Irena

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
27 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
28. 3. 2020 13:19

Ja osobne prave ted funguju ve formatu MP3. A uz se nemuzu dockat klasickeho formatu – vow. Pardon myslim samozrejme waw… trapne jsem se spletl pri pohledu na modreho ptaka, jemuz v palici uvizla LL 2020.

orinoko
orinoko
28. 3. 2020 13:23

Chapete to? Cesky tv debil s rouskou na drzce v ceskem studiu se pta svoji kolegyne do Spanelska na ruzne pitomosti, pricemz ona stoji venku, na drzce nic nema , a je pritom v zemi , ktera aspiruje na svetovou trojku LL 2020. Emerica , Spanelsko, Mala Kretenie.

orinoko
orinoko
28. 3. 2020 13:30

Ty vole, to je hlina. Tak pry nam pomuze pozitivni mysleni.
Infekce na infekci. Dr. House hadr. Mezi nami jsou ONI.
Je mi to jasne!! Pomoci covid 19 na nas utoci ti s temi tykadly z Plejad. A jejich kolaboranti na Zemi nam ordinuji : Ver a vira tva te uzdravi.

orinoko
orinoko
28. 3. 2020 13:44

Ceska uvizla se ctyrletym synem v Indii. Pry tam leta se synem na dovolenou uz nekolik let. Chapete tu kravu? My jsme se s tak malymi detmi odvazili do Rakouska, Nemecka nebo na Slovensko. Nikdy nikdo nevi, co muze nastat v tomto emerikou promorenem svete. A navic to bylo v dobe, kdy jsem v Rakousku pracova a mel jsem tam veskere pojisteni.
A ted se to zacne hazet Babisovi na hlavu, jak to nezvlada. Te pice se dostalo podstatneho: Ohrozila vlastni dite a ted ma pry nerva.
Doporucuji pice myslet pozitivne.

orinoko
orinoko
28. 3. 2020 14:13

Doporucuji ke sledovani jednu pozoruhodnou vec: Rusko zacalo s klasickymi pripravami na uder covid19. A jeste staci pomahat jinde. Uci se za chodu naostro spoustu veci. Napr u Syrie neustale krouzi korvety /nebo fregaty? … urcite to nejsou fregatky ptaci/ a cvici raketovou strelbu na pozemni , namorni /hladinove i pod ni/ a vzdusne cile stejnou raketou. Da se rici , ze vjeci kalibruje. A zaroven s tim u ruskeho souseda – v Belorusku – vsechno je zcela otevrene , az na par vyjimek. Covid 19? Jakoby se neco dalsiho testovalo naostro. Je to hodne zvlastni. Ale kdo vi? Rusko… Číst vice »

orinoko
orinoko
28. 3. 2020 15:18

Tak jo. /To neustale opakovala emericka astronautka, ktera se ocitla v prostoru na orbitu Zeme pote, co do mezinarodni orbitalni stanice Zeme narazilo kosmicke smeti. Nedalo se to vydrzet, snad pul hodiny zvanila „tak jo“, aby se samozrejme sama zachranila. Tak jo. Moje obrazne nazirani. Neco na cele veci covid 19 nesedi. Neco se nekde nepovedlo a existuje snaha dostat figury z rozehrane sachove partie, ktera se nachazi ve stavu patu, do zakladniho rozestaveni. Anebo doslo k protiuderu. Me osobne zarazi, jak postupne dochazi k matematickym disproporcim udajne presne evidence , a jak se tlaci nove a nove udaje ruzneho… Číst vice »

orinoko
orinoko
28. 3. 2020 15:39

Odchazim blejt. Nejvetrsi ceska trzni hovna vyzyvaji vladu k zavedeni dotacniho plosneho sociku.
Ja jsem pro!!!!!!
Ale s jednou podminkou!!!! Stat veskere dotovane firmy prevezme, tj. znarodni nebo zestatni!!!! A az trzni prasatka splati svoje dluhy vuci statu, tak svoje slavne firmy dostanou zpatky.
Kapitalista je vlastne jen zakukleny socan. Tedy jak kdy, ze.
Zkuste tohle rici kapoprasatum …. a rouska nebude stihat.

hudryper
hudryper
28. 3. 2020 18:41

Po vodopádu slov na řece Orinoko si dovolím utrousit něco k dnešnímu Pjakinovi.
Nejen to,že trval k jeho dobru jen 3/4 hodiny,ale skutečnost,že dnes většinou mluvil,i když jen v obecných kategoriích,k položeným otázkám věcně a pravdivě,
udělalo podle mého z jeho vystoupení kurz pro lidové politiky amatéry.Recept na
správné chování průměrného člověka v dnešním světovém spektáklu byl skvělý .

Botičky od Diora
Botičky od Diora
28. 3. 2020 19:05

Pro „Bety“ a pí. „Irenu“:

https://www.youtube.com/watch?v=Bpa5nRdGd08&feature=emb_logo

Zde není co dodat, Michalkov řekl, aspoň za mne, vše. „Vot i vsjo“.
Velice zajímavý a kvalitní youtube-kanál, vč. starších vydání..

Irena
29. 3. 2020 8:58

Botičky od Diora: To srovnání Weinsteina s Breivikem pokulhává. Ano, z hlediska toho, jak lidé chápou nyní svět, jaké mají hodnoty, jaké životní zkušenosti, se Weinstein nedopustil ničeho tak strašného jako Berivik. Ale z hlediska řízení se Weinstein provinil na daleko vyšší prioritě než Breivik. To on dělal reklamu a všemožně přikrášloval jedno z center řízení, které má na svědomí milióny lidí a ukazoval falešnou životní cestu dalším miliónům. Oskara nedostane jen tak někdo. Je to nástroj řízení globalistů a „proslavit se“ takto mohou jenom „někteří“. Jak ostatně názorně dokládá příklad našeho Formana za Ostře sledované vlaky z roku „68“… Číst vice »

Irena
29. 3. 2020 8:59

Například jsem se měla možnost bavit s jedním člověkem, který zcela bez obalu a bezelstně přiznal, že pokud by patřil do vyšší spotřební kategorie, které se v té době těšili např. západní Němci, tak by ho houby zajímalo, proč tomu tak je, a odkud se ty prostředky berou. To jen tak na okraj. Jinak celkově k tomu videu – je přínosné v boji s vnitřní pátou kolonou a v popularizaci změn v ústavě pro „dav“. Z hlediska řízení však tyto změny v ústavě mohly nastoupit, až když k tomu systém byl již dávno připraven. Takže z mého pohledu Michalkov pořád… Číst vice »

orinoko
orinoko
29. 3. 2020 10:25

Ireno, dovolim si poopravit. Ostre sledovane vlaky natocil Menzel. Forman natocil Prelet pres kukacci hnizdo. A samozrejme Amadea.
To neni mineno ani skolometsky, ani ve zlem. Ja jen , ze kazdy modry idiot rajtuje na faktech, aby se pripadne mohl vysmivat.

hudryper
hudryper
29. 3. 2020 10:38

Jak rozumět pojmu „přesně zaměřený vklad“ u Formanova Přeletu nad kukaččím hnízdem /záměna za Menzla zřejmě v hodnocení „vkladu“ jaksi nevadí…nebo u
fikmu „Ostře sledované vlaky“ ? Mohla by to autorka vysvětlit a ne jen tvrdit ?

orinoko
orinoko
29. 3. 2020 11:08

To neni slozite … obecne vzato. Tak napriklad ve sve dobe zacaly vznikat tzv. vstricne plany. Ja byl moc mlady a tak jsem na porade v „technologii“ radeji drzel hubu. Prednasejici mel veliky nadhled a neskonaly smysl pro humor. A byl to stranik. Na otazku, jak vstricne plany chapat konkretne reagoval metaforicky: Ber to tak /bez souduha/ , ze mas rande a na nej tvoje vysnena dorazi bez kalhotek. … A bylo vymalovano krome toho, ze vsichni rvali smichy. A ted podobne. Ceska tv kraksna spustila kanal ct3 prave v teto chvili a hlavne pro konkretni cilovou skupinu. Bezi Nemocnice… Číst vice »

Irena
29. 3. 2020 14:11

Omlouvám se za chybu, samozřejmě jsem měla na mysli Menzela.

Irena
29. 3. 2020 16:34

Tady je pro hudrypera jedno video, kde obecně vysvětlují co a jak okolo Oskarů a dalších podobných cen takříkajíc pro…, no po lopatě

https://www.youtube.com/watch?v=nBW33TjRRJo

Ovšem zde jde o nejmarkantnější příznaky, které v dnešní době přímo bijí do očí. Dříve se to dělo více zastřeně, ovšem se stejnými cíli, pro dav méně viditelnými…
Nevím, jak ještě lépe vysvětlit, že je třeba vědět, jak naše slovo dokáže odpovědět.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Irena
31. 3. 2020 12:00

Pro pí. „Irenu“:

Tento včerejší článek „Co spočívá na dně vědomí Zdeňka Svěráka?“

https://www.zvedavec.org/komentare/2020/03/8257-co-spociva-na-dne-vedomi-zdenka-sveraka.htm

dokazuje ještě jednou Váš názor. Tomu říkám pořádný „vklad“.

Ať se daří.

orinoko
orinoko
29. 3. 2020 18:26

Velmi poucne.

https://www.latimes.com/

racek
racek
29. 3. 2020 20:43

Irena napsal Tady je pro hudrypera jedno video, kde obecně vysvětlují co a jak okolo Oskarů a dalších podobných cen takříkajíc pro…, no po lopatě Ovšem zde jde o nejmarkantnější příznaky, které v dnešní době přímo bijí do očí. Dříve se to dělo více zastřeně, ovšem se stejnými cíli, pro dav méně viditelnými… Nevím, jak ještě lépe vysvětlit, že je třeba vědět, jak naše slovo dokáže odpovědět. Já Vám nevím, když sleduji ty oskarové velkofilmy z padesátých až sedmdesátých et, je to pořád nádhera. Kovbojky, historické spektákly , některé scifi to byla nádhera. A ani rusové tam nedopadali kupodivu špatně.… Číst vice »

hudryper
hudryper
29. 3. 2020 23:09

Propagandistické video se bohužel ani slůvkem nezmiňuje o „zadání“ Formanova Letu nad kukaččím hnízdem,ani o Koljovi,V druhém případě by se dalo mluvit spíš o vybroušené metodě lezení mocným „někam“,ale u Ostře sledovaných vlaků, nebo snad u muzikálu „Vlasy“ jde podle mne umělecká díla vysoké hodnoty,jimiž by se nikdy nestala,kdyby vznikly tak,jak si dovoluje bez argumentů tvrdit Irena. Ovšem to co a jak bylo zadáváno kulturščiky z UV u nás v období 1947- 1966 a od 1970 – 1999,to byla zřejmě kultura bez politických objednávek,taková přirozeně lidová,správná,viďte ? O současném českém „umění“ nemá smysl už ani mluvit. Je jasné,že Hollywood manipuloval… Číst vice »

Irena
30. 3. 2020 5:13

No, takové filmy jako Lásky jedné plavovlásky a Hoří, má panenko byly prostě „filmové skvosty“. Stejně jako Lid versus Larry Flynt.
Kukaččí hnízdo jsem neviděla, a dívat se na něj nehodlám, takže rozborem neposloužím.

Takže jedním dechem šlo o propagandistické video a mouřenín může jít. To je takové logické.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
30. 3. 2020 9:59

Irena napsal

Kukaččí hnízdo jsem neviděla, a dívat se na něj nehodlám, takže rozborem neposloužím.

Závidím Vám, já musel. Dvakrát. Vy se nenechte nalákat. Myslím, že všichni pochopili co jste myslela tím „vkladem“.
Jinak mě silně fascinovala myšlenka Ivana Ilyna: „Žít lze za to, za co by stálo umřít“.

Gatta
Gatta
30. 3. 2020 11:39

Nevím jaké bylo zadání Kukaččího hnízda, ale jeho poselství je nadčasové.
Viděl jsem vícekrát film a to dobrovolně, jednou i jako divadlo, a … vždy DOBRÉ.

„Žít lze za to, za co by stálo umřít“. – ANO – jen jsem to, trochu jinými slovy, poprvé četl už kdysi od Exuperyho.

orinoko
orinoko
30. 3. 2020 11:50

V Kukaccim hnízdě je vynikajici muzika. Obzvlášť ten závěr má skoro monumentální charakter.
Film jsem chápal jako vzpouru jedince proti nastavenému systému v rámci instituce. Jedinec nedopadl dobře , ale svým příkladem infikoval svoje okoli. A to velmi nebezoecne.
A mezi institucí lokálního rozměru a nastavením statu, který systémové rovna charaktery bytosti do jedné uniformni lajny, nemusí být až takovy rozdil.

hudryper
31. 3. 2020 10:29

Zajímavý přehled coronavirových,nebo s ním spojených událostí. Určitě se podívejte na video s Madonou. Je to jasný a neskrývaný důkaz toho,kdo je za coronavirovou kampaní.

hudryper
31. 3. 2020 10:30

Omlouvám se. Dodatečně link s Větvičkovým článkem a videi : http://www.novarepublika.cz/2020/03/pohadka-o-pokazenych-netopyrach-keri.html#more

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
31. 3. 2020 18:50

Stanislava Kučerová : Komu patří omluva. Dějinná pravda o poválečných událostech
http://www.novarepublika.cz/2020/03/komu-patri-omluva-dejinna-pravda-o.html
Paní profesorka zachraňuje historické znalosti národů ČR. Děkuji.