V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 25. 4. 2016

Překlad a titulky: Irena

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
1. 5. 2016 8:02

Конечно, простым портовым работягам из Эстонии, Латвии и Литвы можно лишь посочувствовать — впереди их ждет безработица. С другой стороны, живут-то они, как громко декларируется, в демократических странах. Могли бы и тряхнуть за шкирку слуг народных. А раз не делают этого, то должны свою долю ответственности испытать. За то, в частности, что доверили свои судьбы ставленникам Вашингтона; что согласились стать странами второго сорта в Евросоюзе; что, наконец, готовы наводнить свои страны натовским оружием. Забыв о том, что став плацдармом для чужих агрессивных планов, можно стать первой мишенью для ответного удара.

Источник: http://politikus.ru/articles/75345-pochemu-rzhaveyut-morskie-vorota-pribaltiki.html
Politikus.ru

Béda
1. 5. 2016 14:57

Musím se od srdce smát schizofrenii pravičáků. Rozplývají se nad USA – jejich války které jsou zdrojem migrace vůbec nekritizují. Přitom jsou to USA, kdo chválí svoji Makrelku za to že příkladně chrání multikulturalizací Evropu a její hodnoty. Přitom jsou to USA, kdo kormidluje politiku NATO, aby nic nedělala proti následkům svých válek a nijak nechránila Evropu. Přitom jsou to USA, kdo vyhlásil a tlačí agendu protiruských sankcí, (která je pro EU sebezničující) přičemž samy USA tuto agendu nedodržují. Jediného politika, který se snaží protlačovat volný trh bez přívlastků a sankcí – regulací a současně jako jediný nejvyšší ústavní činitel… Číst vice »

Alena
Alena
2. 5. 2016 4:58

Evropa se zbavuje amerického vlivu?
Česko určitě ne. Stačí se kouknout na zprávy, kde dění v USA je častějším tématem než život v zemích našich sousedů. Nehledě na OVM včera s Teličkou.
Nestačí, že tento pán při vstupu ČR do EU totálně z*urvil naše zemědělství. Bude k*rvit naši republiku i nadále. Hlavně že mu nevoní president