V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 27. 11. 2017

Štvanice na školáka * Putinův diplomatický maratón v Soči * Odstoupení Plotnického * Proč bolševici vyhlásili právě Ukrajinskou SSR? * Běločeši rozpoutali ruskou občanskou válku * Zatčení Sulejmana Kerimova v Paříži * „Symbolický“ požár v Batumi * Zeman jako posel GP

Překlad a titulky: Irena

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

7
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Autoři komentářů
AlenaBetypeter.Martin (už bez taky m) Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
peter.
Člen

Belgický Červený kríž požiadal svoje pobočky aby zo svojich kancelárií odstránili červený kríž.(!!!)
Vraj aby neurazili moslimov.
Z toho istého dôvodu odstránila belgická zdravotná poisťovňa Solidaris kríž z čiapky z medzi deťmi obľúbenej postavičky svätého Mikuláša.Keďže bikupovi Mikulášovi nemožno uprieť jeho príslušnosť ku kresťanstvu,navrhuje sa premenovať ho na „chlapíka ktorý nosí darčeky“.
Vládnu nám chorí ľudia – maniaci a keď to budeme ignorovať,tak z nás všetkých urobia nesvojprávnych idiotov.Veď to je ten najsprostejší diktát aký kedy ľudstvo od skončenia čias poddanstva.
http://www.hlavnespravy.sk/cerveny-kriz-ma-odstranit-krize/1229946

peter.
Člen
Martin (už bez taky m)
Člen
Martin (už bez taky m)
Bety
Člen
Bety

peter. napsal Belgický Červený kríž požiadal svoje pobočky aby zo svojich kancelárií odstránili červený kríž.(!!!) Ta Overtonova okna jsou už někde dokořán. To, co by nám před pár lety připadalo jako nejapný vtip je dnes skutečnost. To, o čem se Pjakin zmiňuje na začátku (ruští studenti v Německu) , tak tohle okno se u nás snaží usilovně otevřít už léta. Zahájil to Havel se svou proslulou omluvou a protlačují to a protlačují … např. ČT se svými neustálými pořady o II. světové, kde by neznalý člověk zaplakal nad utrpením wehrmachtu v tom krutém mrazivém Rusku, kde neuvidíte mrtvého Rusa, jen… Číst vice »

peter.
Člen

Bety napsal To, o čem se Pjakin zmiňuje na začátku (ruští studenti v Německu) , tak tohle okno se u nás snaží usilovně otevřít už léta. Teraz som dopozeral Pjakina zo včerajška(4.12.17).Viac ako polovicu videa hovorí zase o Koljovi z Urengoja.A hovorí veľmi,veľmi dobre.Ide už len o to,aby sa jeho slová dostali do uší Putina a spol.Kým je ešte čas. Tie opatrenia prijímané neomarxistickou,neoliberálnou – a bohvie akou ešte čvargou(odstraňovanie krížov,buzerantizmus,agresívny feminizmus)by vyznievali pre normálneho človeka ako sranda….keby to nebolo také vážne.Máte pravdu.Overtonove okná sa v zrýchlenom tempe otvárajú jedno za druhým.Čo bolo ešte včera nemysliteľné,hodné odsúdenia a hlbokého opovrhnutia… Číst vice »

Bety
Člen
Bety

Myslím Peter, že neberete do úvahy, že lidé nejsou zas takoví tupci, a když z těch otevřených oken vykouknou, docela dobře vidí, co se na ně chystá. Např. včera jsem viděla diskuzi pod článkem s ruskou členkou Amnesty Int., žijící v Paříži. Článek hrozný, diskuze kde ji posílali do horoucích pekel povzbuzující. Nebo diskuze pod Koukalovou, požadující zákaz Rusů na OH. Ta byla super. Ta sebranka si myslí, že když se navzájem takto veřejně poplácávají po rameni, tak jsou povinni myslet si to samé i všichni ostatní – no a oni – ta lůza – si to nemyslí. Tím chci… Číst vice »

Alena
Člen
Alena

Pjakin je vlastenec a celá konstrukce jeho DVTŘ a KSB, jakkoliv vědecky a neutrálně jako sociologická nauka působí, je velmi jednostranná ve prospěch vlastenectví, a to ruského.
Na tomto videu to naprosto jasně vyplulo na povrch. Vyhnání Němců z Československa byl zločin, kterého by se ruští lidé nedopustili, zatímco pohled na Němce – bojující je pohled na lidi, co se dopouští zločinu. Pátá kolona v ČR, která se spolupodílela na rozpoutání války, jsou pouze nebohé oběti dle pana Pjakina povojnového řádění.
Podotýkám, že vyjádření k vyhnání sudetských Němců je na jiném videu