V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 28. 10. 2019

Knihu V. V. Pjakina Svět křivých zrcadel si můžete objednat na webu zakazanevzdelani.cz

Lukašenko: „Velká vlastenecká válka není naše válka!“ * Jednání Putin-Erdogan v Soči * „Odstranění al Bagdádího jako řídíci manévr * Summit Rusko-Afrika * Nepokoje v jižní Americe * Propuštění Butinové * Vztah GP k boží vůli

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

Překlad a titulky: Irena

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
hudryper
hudryper
3. 11. 2019 19:04

Tak jsem si po delší době zase jednou vyslechl Pjakina. Protože jsem zahlédl,že se bude zabývat Al Bagdadiho osmým úmrtím. Ani slovo o závažném rozporu mezi nejvyššími veliteli ruské armády a Putinovým tiskovým mluvčím,kdy překvapení ruští vojáci,mající pod kontrolou bezletovou oblast nad Sýrií , žádný americký přesun nezaznamenali,zatímco na rozdíl od jejich S400 a dalších prostředků ten úžasný pohyb amerických zelených baretů viděl a potvrdil v podstatě Putin. Jeho preference vůči izraelským úderům proti ruským vojákům se,jak se zdá,rozšířily i na Trumpova nevěrohodná prohlášení.Vedení ruské armády z toho muselo být nemile překvapeno. A jako naprostou novinku jsem zaznamenal v Pjakinově… Číst vice »