V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 28. 12. 2015

2015 = 1943 * Proč musí být Spojené státy zlikvidovány * AI vs. MO * Čína dělá ramena * Putin se konečně pořádně obul do vzdělávání a kultury * USA si nepřejí existenci Ruska v jakékoli podobě * Informační sprcha pro americké státní elity * Otloukánek Ukrajina * Role nevládních organizací * Vzdělání je privilegium, znalosti jsou moc

Překlad a titulky: Irena

11
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
11 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Autoři komentářů
BetyBédaIrenaSiobrankoslav Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Béda
Člen
Béda

Na otázku novinářů, jestli je možno zavést v Turecku prezidentskou vládní formu za zachování unitárního státu, odpověděl Erdogan kladně a uvedl jako příklad Německo za doby nacismu.

Více: http://cz.sputniknews.com/svet/20160101/2065783/erdogan-turecko-vzor-nemecko-hitler.html#ixzz3w0s0uAr3

niky
Člen
niky

Když Pjakin mluví o vzdělávání, je to jako kdyby mluvil o Česku…. budeme mít tisíce „managorů“ kteří nebudou umět nic užitečného…

brankoslav
Člen
brankoslav

Vítejte v محطة قطار براغ
http://uloz.to/xAr5b5cu/vijte-v-jpg

Irena
Člen

Je zajímavé, jak se celkem shoduje s Pjakinem
http://politikus.ru/articles/66755-2016-god-reshayuschih-pobed.html

Béda
Člen
Béda

Obyvatelé Krymu, kteří se zúčastnili sociologického průzkumu o uzavření smlouvy s Ukrajinou o dodávkách elektrické energie, znovu poslali kyjevskou moc „na známou adresu“. Více: http://cz.sputniknews.com/svet/20160101/2066276/hlava-krymu-obyvatele-poslali-kyjevskou-moc-znamou-adresu.html#ixzz3w5PGFdyt Některá masmédia „naprosto naopak“ interpretovala výrok prezidenta Turecka Recepa Tayyipa Erdogana o nacistickém Německu. Toto vysvětlení poskytla administrativa tureckého prezidenta ohledně jeho skandálního prohlášení o efektivním řízení Německa za dob Hitlera…Připomeneme, že předtím uvedl turecký prezident Recep Tayyip Erdogan Německo z dob Hitlera jako příklad účinného prezidentského režimu. Uvedl tento argument, aby odůvodnil svoji snahu o zvýšení úlohy hlavy státu v řízení země. „Zkušenosti ukázaly, že je to možné. Vidíme to v hitlerovském Německu a… Číst vice »

Sio
Člen
Sio

niky napsal

Když Pjakin mluví o vzdělávání, je to jako kdyby mluvil o Česku…. budeme mít tisíce „managorů“ kteří nebudou umět nic užitečného…

No, zdá se, že to prznění vzdělávání je řízeno mezinárodně. Má pravdu v jednom. Vzdělání je privilegium. A dobré vzdělání je čím dále, tím větší vzácností. Ale to bylo vždy, i za komunistů. Nebylo totiž považováno za privilegium.

Sio
Člen
Sio

Irena napsal

Je zajímavé, jak se celkem shoduje s Pjakinem
http://politikus.ru/articles/66755-2016-god-reshayuschih-pobed.html

Jak tvrdí KOB, DOTU i sám Pjakin, náhody neexistují, vše je řízeno. Informační válka v plném proudu. Má svou strategii, taktiku a proto i koordinaci. Prostě – je řízena.

Bety
Člen
Bety

K tomu vzdělání – začátkem devadesátých let byla kromě jiného média plná toho, jak je třeba zvýšit autoritu učitelů, že jsou učitelé málo ctěni, také zvýšit počet škol a otevřít je i v dalších vesnicích, učitelé by měli patřit mezi elitu….Jako se vším, deklaroval se pravý opak toho, co se pak dělo. Ale učitelé byli tenkrát vším tím podkuřováním určitě potěšeni, což se následně projevilo tím, jak prezentovali nástup kapitalismu dětem a studentům. Odměnili se jim tím, že když žádali zvýšení platů, byli označováni za vyžírky, pracovními smlouvami na dobu určitou, atd., atd. Ministři školství se od té doby měnili… Číst vice »