V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 29. 1. 2018

MOV nenašel důkazy o státem organizovaném dopingu v Rusku * Ekonomické fórum v Davosu * Trump si poradil s americkou státní elitou * Módí: Globalizace je v nebezpečí! * Zradilo Rusko Kurdy? * Proč Žirinovskij vystupuje proti Grudininovi? * Zakázaný film Stalinova smrt * Teroristické útoky na ruské školy * Skandální video studentů vojenské školy

Překlad a titulky: Irena

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
3. 2. 2018 19:42

Skuhrani Kurdů mne osobně jde těžce na nervy. Takovou katastrofální debilitu při jakési kmenové emancipaci snad ještě nikdo nepredvedl.
V kopané se kdejakym antagonistickym pablbem se zasnili , jak proYektil Uzunoglu.
Dějiny přejí připraveným. Nikoli těm , co se sami na seradisti pridruzi k popraveným.
Kurdové jsou amatéři typu VESkrna.
Ze svého Saladina maji jen konečně minusi stejně, jako Hejvl z Masaryka.

peter.
4. 2. 2018 14:09

https://cont.ws/@astis/841859 Sedíme si s kamarátmi v krčme,pofajčkávame,upíjame pivko a debatujeme.Vlastne…spomíname.Vo vedľajšom boxe partička mladých ľudí,Vlasy buď dlhé,alebo kratučké na spôsob „mariňákov“US Army.Jeden z vlasáčov,s riedučkou „kozou“briadkou v okuliarikoch zvaných „lenonky“nás zrejme počúval,lebo sa vyklonil a opýtal sa,že prečo si tak idealizujeme ten minulý režim,či to nie je len preto,že sme boli mladí a na mladosť predsa každý rád spomína.Tak sme mu povedali,aby si prisadol a porozprávali mu o tom strašnom,pustom a šedivo bezútešnom režime.Nechceli sme ho presviedčať ale keď sa vrátil k svojej partičke,už mu zjavne tak veselo nebolo.Utešujem sa,že možno preto,lebo premýšľal o tom čo od nás práve počul….… Číst vice »