V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 3. 6. 2019

Zostření situace v Kosovu * Assangeho pomsta: Wikileaks zveřejnily dokument o falšování letu Američanů na Měsíc * Musí se Rusko svým uspořádáním vrátit před rok 1993? * Kádrový hlad GP * Proč se na Západě natáčejí seriály typu Sherlock Holmes, Doktor House a Mentalista?

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

Překlad a titulky: Irena

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
racek
racek
7. 6. 2019 22:51

No, dnes tedy … škoda mluvit.

zajoch
8. 6. 2019 20:05

Srbsko je snad nejvíce bičovaná země Evropy v historii i nyní. Nějaké omluvy Stoltenberga a Bidena za nelegitimní bombardování Srbska silami NATO v roce 1999 je podle mne naprosto licoměrné a tudíž bezcenné. A krvavá Korbelová neučinila ani to, naopak si vraždění i dodatečně pochvalovala. Následek války NATO je pro Srbsko dramatický. Bylo nejen mnoho civilních obětí, zdravotní následky obyvatelům na dlouhou dobu (v munici byl ochuzený uran), ale loupež Kosova za bílého dne a nasazení velké posádky Američanů na srbkém faktickém území v Kosovu je do nebe volající darebáctví, hodné hegemona. Přitom má hrdý srbský národ ve svém čele… Číst vice »