V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 4. 9. 2018

Penzijní reforma v Rusku * Smrt McCaina a reakce ruských podpindosníků * Otevřený odpor ruských elit proti Putinovi. * Nárůst napětí v Sýrii. Svět stojí na hraně jaderné války * Vztah Putin vs. GP * Volby gubernátorů 9. 9. 2018 *  Zveřejnění tajných rozhovorů Jelcina a Clintona o nástupnictví Putina * Smrt Alexandra Zacharčenka v souvislosti s penzijní reformou

Překlad a titulky: Irena

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
18 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Alena
Alena
10. 9. 2018 4:59

zdá se , že s Ruskem máme hodně společného.
Vládnoucí elity kašlou na lidi a ani Putin, ani Zeman s tím nic nenadělají

Irena
10. 9. 2018 10:18

Zeman s tím nikdy neměl v úmyslu nic dělat. Vždyť se na tom celou dobu podílel. Jediná jeho přednost je, že vždy hraje roli hodného policajta, proto má užší mantinely než ten, který hraje toho zlého. To je vše.

orinoko
orinoko
10. 9. 2018 13:01

Pjakin ve video formě. NATO nemám čas. Může mi někdo naznačit, kdo jsou ruské elity … popř. i personiFIKovAT?
Díky.

orinoko
orinoko
10. 9. 2018 13:42

Milují zas-rany kapitalismus. Tak pomatený systém se hned tak nevidí. Trpí všemi neduhy sociku , jen je umí skrývat pod nátěrem vsehoschopnosti. Republikán .. to je ekvivalent tezkotonazniho emerickeho soudruha, cucajiciho lejna příležitosti … ber kde ber. Soudruh Reagan chtěl pro emeriku ekonomiku služeb. … Navzájem si budeme vytirat prd-el , a ještě si to budeme platit. Kdo by vyráběl, když může parazitovat, ze? Současný skrHOLA hodlá vyrábět. No neber to!! Láká výrobu!! Jaké asi da ten pazdrat investiční stimuly? Ze by sebrané spisy z Kačerova? Vidím to i v práci … jak vypadá … just in time . A… Číst vice »

orinoko
orinoko
10. 9. 2018 13:55

A jsme na svých. Rusko tvrdé varovalo emerickeho smoulu ve vápenné priboudline, ze si v Sýrii velmi zahrává.
Před dokončením je rusko-cinsky energeticky silnoproud.
Soudruh Trump ma byt revolucionář? Snad ano, ale možná tak v sexuální soutěsce.
Tu betonovou prehazovacku miluju asi tak jako kulový blesk v soudní síni.
Prihoriva.
Rusko dostalo svých 10 let , a je připraveno.
A jejich havloidi s tím nic nenadelaji.

hudryper
hudryper
10. 9. 2018 14:02

orinoko napsal
orinoko • 10. září 2018

Pjakin ve video formě. NATO nemám čas. Může mi někdo naznačit, kdo jsou ruské elity … popř. i personiFIKovAT?
Díky

Učetři si svůj čas,Pjakin plká jak pr..l ze sna a co je to za ruský bordel něnastrojiš .
Přitom jsem upozornil na úžasný vývoj rvačky uvnitř USA a místo skutečných informací se tu nabízí blábol z něhož není ani jeho autor moudrý. Pokud vládneš
anglinou ,klikni si na uvedené odkazy pod zajochovými ruskými rozhledy a budeš
žasnout.

orinoko
orinoko
10. 9. 2018 14:18

Díky. Angličtina chabá, ale snažím se. Mám na ni vlastni učební metodu. A ne úplně blbou. Např. filmy v angličtině s českými titulky anebo překlady hudebnich textu z angličtiny do češtiny. Popr . jejich básnické zpracování. Ovšem Pjakina bych nezatracoval. Stopro ctu vždycky seznam konkrétních témat.
A pak to také zkousim hledat jinde.

Alena
Alena
10. 9. 2018 14:22

orinoko napsal

Pjakin ve video formě. NATO nemám čas. Může mi někdo naznačit, kdo jsou ruské elity … popř. i personiFIKovAT?
Díky.

vzhledem k věku dožití připravují ruské elity ďábelskou penzijní reformu- z práce rovnou do rakve- a prezident Putin navrhl pouze kosmetické změny. Pan Pjakin tento krok označuje jako taktický úhyb proto, aby Putin měl volnější ruce v realizaci světové politiky.(jako že na lidi nekašle)
V jednom se západ mýlí. Po Putinovi nemusí nastoupit Navalnyj,
ale člověk daleko tvrdší a neústupnější než Putin.

orinoko
orinoko
10. 9. 2018 14:34

Díky, Ireno, tak to me fakt nenapadlo.
Je to zvláštní, v Česku jde o to same, a Čížek ještě chrochta blahem. Nu vot. Poturcenec.
V Rusku to ma zvláštní konsekvence.
I mne osobně to přišlo docela brutální. Chápal bych náběh, ted začínáme, a rozprostíráme dvacetiletou perspektivu.
Konkrétně vyladenou, reflektující , a lidskou.

orinoko
orinoko
10. 9. 2018 14:48

Omlouvam se, Irena, Alena … ženské, hrajete na me dvojčata.

Irena
10. 9. 2018 16:34

V každém případě situace velice houstne. Zacharčenko po smrti, premiér Abcházie zemřel při „autonehodě“, ve stejný den „autonehoda“ moldavského prezidenta, kterou tedy přežil. Jak si hovíte tam na Západě mezi těma vrahounama Hudrypere? Kvetete štěstím, jak vidím.

Jura11
Jura11
10. 9. 2018 19:15

orinoko napsal Pjakin ve video formě. NATO nemám čas. Může mi někdo naznačit, kdo jsou ruské elity … popř. i personiFIKovAT? Díky. Na leva-netu bývá po pár dnech Pjakin v textové podobě. Elity … to jsou lidé v řídících funkcích. Původně zamýšleno jako nejlepší z nejlepších (nejsilnější samec je vůdce smečky). Nyní je to zdegenerováno v „elity“. Řídící pozice se dnes získávají na základě příslušnosti k těm správným rodinám. Skutečné řízení státu pak probíhá přes cílené usměrňování těchto „elit“ (v Rusku prakticky všechny dětičky těchto „elit“ studují ve Velké Británii, tj. mají jejich vzdělání. … Chceš-li ovládnout nějaký stát, uč… Číst vice »

hudryper
hudryper
10. 9. 2018 22:46

Ještě jednou k orinokovi. Shrnující článek o tom,co se poslední dobou děje v USA nejen na svobodných webech,ale už i třeba na CNN najdeš na Protiproudu : http://www.protiproud.cz/politika/3995-tajemny-q-a-hnuti-qanon-v-usa-insider-prorok-sprymar-nebo-troll-fantom-formuje-mineni-zklamanych-jak-zachranit-trumpa-miliony-bezmocnych-se-upinaji-k-preludum-mohou-byt-baziny-v-klidu.htm Ten článek je zřejmě záměrně krotký.Autorka Viktorie Nikiforová se v něm snaží uvádět informaci o fenomenu Q velmi zdrženlivě. Nejspíš má k tomu důvod. Na síti tam dochází k inteligentnímu vysvětlování řady spiknutí ve formě směšných scének se známými lidmi (jeden z nich byl Cheyney),nebo k zveřejňování důkazů o událostech, k nimž došlo a byly označovány za tzv.katastrofické teorie.Mám zato,že už brzo dojde k zveřejnění toho,k čemu opravdu došlo na Manhattanu v… Číst vice »

Gatta
Gatta
11. 9. 2018 10:29

orinoko napsal A jsme na svých. Rusko tvrdé varovalo emerickeho smoulu ve vápenné priboudline, ze si v Sýrii velmi zahrává. Před dokončením je rusko-cinsky energeticky silnoproud. Soudruh Trump ma byt revolucionář? Snad ano, ale možná tak v sexuální soutěsce. Tu betonovou prehazovacku miluju asi tak jako kulový blesk v soudní síni. Prihoriva. Rusko dostalo svých 10 let , a je připraveno. A jejich havloidi s tím nic nenadelaji. Soudruh Trump je revolucionář !!- i když to není ani Jánošík, ani Hus, dokonce ani Luther nebo nějaký ten lidový vůdce Kozina. O Trumpovi a jeho úloze více než jeho dosavadní život,… Číst vice »

orinoko
orinoko
12. 9. 2018 13:17

Pridam jednu konspirační…
Na emeriku se žene hurikan. Prý něco non plus ultra. Podle starých zvyku za to někdo může. Kdopak asi? Jde o božský ART anebo o rusky HAARP?
At tak nebo tak , doufejme , ze emerika bude skodna. Sankce jsou sankce.
Emici prchají z obou Karolín, neb se blíží Florence. Došlo zradlo, benzin, zato zácpy je hodně, pročež doporučují Gutalax.
A naše meeeeeedyjalni SR.acky? Samozřejmě podle sametovych zvyku.

zajoch
13. 9. 2018 6:41

Ireno, opravdu moc zajímavý článek. Řekla bych, že dává lekci zdejším kritikům ruského prezidenta, kteří jsou tak samolibí, že „zpoza buka“ předvádějí svoji představu, jak by se měly ruské problémy řešit. Vyřešili by to asi tak jako Merkelová řeší (zvládá) své pozvané imigranty.
Dík za odkaz!

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
15. 9. 2018 11:38

Лавров предостерёг от реализации силового сценария в Донбассе
https://russian.rt.com/ussr/news/554418-donbass-lavrov-silovoi-scenarii