V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 5. 11. 2019

Knihu V. V. Pjakina Svět křivých zrcadel si můžete objednat na webu zakazanevzdelani.cz

Jefimov propuštěn z vazby do domácího vězení * Den národní jednoty * Afrika a ruský svět * Projekt „Velká Arménie“ * Zavírání izraelských velvyslanectví * Alternativní dějiny * Rizika technosféry, předpoklady návratu k biogenním technikám řízení

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

Překlad a titulky: Irena

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
hudryper
hudryper
10. 11. 2019 10:48

Jak se zdá už nějakou dobu,co nevidět bude novarepublika vyňata ze seznamu prokremelských webů dle“evropských hodnot“ a přiřazena k médiím typu Harez,t,j, k těm velmi potřebným.Naposled to signalizoval europoslanec David . Viz kopie z dnešní http://www.novarepublika.cz : ——————————————————————————————— Mluvčí Mnisterstva obrany RF, generálmajor Igor Konašenkov zdůraznil, že těžba ropy, patřící syrskému národu a uchvácené USA, je zcela nezákonná a je prováděna obcházením všech amerických sankcí. Vystavil Ivan David v 13:12:00 Ivan David9. listopadu 2019 13:14 Zvláštní představa pana generála, Kurdové jako Syrští občané nemají žádná práva, ropa patří „syrskému národu“. Kurdové tam žijí tisíce let, Arabové přišli později a „syrský… Číst vice »