V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 5. 11. 2019

Knihu V. V. Pjakina Svět křivých zrcadel si můžete objednat na webu zakazanevzdelani.cz

Jefimov propuštěn z vazby do domácího vězení * Den národní jednoty * Afrika a ruský svět * Projekt „Velká Arménie“ * Zavírání izraelských velvyslanectví * Alternativní dějiny * Rizika technosféry, předpoklady návratu k biogenním technikám řízení

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

Překlad a titulky: Irena

2
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Autoři komentářů
Alešhudryper Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
hudryper
Člen
hudryper

Jak se zdá už nějakou dobu,co nevidět bude novarepublika vyňata ze seznamu prokremelských webů dle“evropských hodnot“ a přiřazena k médiím typu Harez,t,j, k těm velmi potřebným.Naposled to signalizoval europoslanec David . Viz kopie z dnešní http://www.novarepublika.cz : ——————————————————————————————— Mluvčí Mnisterstva obrany RF, generálmajor Igor Konašenkov zdůraznil, že těžba ropy, patřící syrskému národu a uchvácené USA, je zcela nezákonná a je prováděna obcházením všech amerických sankcí. Vystavil Ivan David v 13:12:00 Ivan David9. listopadu 2019 13:14 Zvláštní představa pana generála, Kurdové jako Syrští občané nemají žádná práva, ropa patří „syrskému národu“. Kurdové tam žijí tisíce let, Arabové přišli později a „syrský… Číst vice »

Aleš
Člen
Aleš