V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 6. 4. 2017

Teroristický útok v petrohradském metru * Svět stojí na hraně ekologické, ekonomické a vojensko-politické katastrofy * Vražda bývalého poslance ruské Dumy Voroněnkova na Ukrajině * Zadržení ukrajinského novináře Cimbaljuka v budově Lomonosovovy univerzity v Moskvě * Britský soud nařídil Ukrajině, aby uhradila dluhy Rusku * Proč přijela Le Penová do Moskvy * Proč na federálních kanálech neukázali mítinky na podporu Navalného * Přímá linka Putinovi jako nástroj řízení státu * Moc je na konci pušky. Ale jaká je to moc?

Překlad a titulky: Irena

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
20 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
fajt
11. 4. 2017 4:23

https://www.novinky.cz/domaci/434743-neziskovek-je-v-cesku-jako-maku-jedna-na-82-lidi.html – to je teprve obludné, jeden felčar na cca 3500 lidu a jedna soros špína na 82 oveček, nejenže s kolonie kapitalista vyveze 3/4 národního důchodu, to hovado ještě hrabe v kapsách pro zůstatek a švejkovi naprosto intenzivně zatemňuje jeho zbylý půl závit. ..)

Bety
Bety
11. 4. 2017 8:12

Chybí mi tu Siovy komentáře, znala jsem ho jen z nich, ale velmi lituji jeho odchodu. Vnášel sem větší rozmanitost. Škoda ho, velká škoda.

hudryper
hudryper
11. 4. 2017 8:59

Sio bral Petrovovo učení tak vážně,že si ho důkladně prostudoval,jak už měl ve zvyku činit vždy,
když se k něčemu vyjadřoval.Po důkladném studiu obou „tlustých“ knih byl zřetelně zklamán. To,
co Pjakin produkuje v posledních 5 měsících nedává,až na pár výjimek,žádnou informační hodnotu.
Evidentně obdržel mantinelu toho,co říkat může a co už nikoliv. Stala se z toho parádní nuda.

Bety
Bety
11. 4. 2017 10:48

Zdaleka jsem nemyslela jen jeho reakce na Pjakina. Přesto si myslím, že přinejmenším část DVTŘ ho zaujala, ať už ho vy, hudrypere, hodnotíte jakkoli.
Prostě mi tu Sio chybí a někdy zdejší diskuze jsou právě ta parádní nuda. Někdy.
Nechci nikoho zbytečně urazit. Na Leva-netu se Sio zapojoval docela dost, což je v rozporu s vaším tvrzením. Ale už dost. Prostě vzpomínám na Sia jako na diskutéra, kterého jsem si vážila a chybí mi.

Béda
11. 4. 2017 11:19

Proč jsou bordel, válka, chaos a islamisté v Sýrii – polopaticky, bez okultismu, prediktorů, egregorů, vyšší energie atd.. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Valka-v-Syrii-Jde-o-neco-uplne-jineho-Koluje-vybusny-text-clena-mocneho-klanu-z-USA-483287

Prosté qui bono – a společný plán Západu s islámskými diktaturami na další plynovod (předtím viz podobný plán TAPI v Afghánistánu), vytěsnění Ruska a Íránu z plynového byznysu v Evropě a regionu, umenšení vlivu Ruska v Evropě a v oblasti BV, umenšení vlivu Íránu. Klasické geopolitické hrátky velmocí. Nejde o žádnou demokracii, humanitu, umírající civilisty, děti. Na ty Západ a islamistické diktatury vždycky zvysoka pr*ěly.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Valka-v-Syrii-Jde-o-neco-uplne-jineho-Koluje-vybusny-text-clena-mocneho-klanu-z-USA-483287

Béda
11. 4. 2017 11:30

A začátek toho všeho je v PNAC, 11/9/2001 – v programu 7 válek za 5 let, dokud je ještě Rusko v troskách.

koloděj
koloděj
11. 4. 2017 11:42

Bety napsal
Prostě vzpomínám na Sia jako na diskutéra, kterého jsem si vážila a chybí mi.

Vyjádřila jste to dobře, Bety. Byl to výrazný Člověk, a jeho pohledy, zamyšlení i názory tu chybí. Byl také mistrem slova, neplácal zbytečnosti a co chtěl napsat, napsal stručně a srozumitelně. Spisovatel : https://janica9.wordpress.com/2014/10/11/zanik-lidskeho-druhu/
a tak dále … škoda, že jsem ho nepoznal osobně ..

J. W.
J. W.
11. 4. 2017 12:25

To je hloupost, že „“svět stojí na hraně ekologické, ekonomické a vojensko-politické katastrofy“. Už tam dávno a dávno spadl. Také díky optimistům, kteří pořád hlásají, že „“svět stojí na hraně ekologické, ekonomické a vojensko-politické katastrofy“.

Béda
11. 4. 2017 14:01

70 mrtvých (civilistů) po použití chemických látek v Idlíbu a násldoval raketový útok „demokratizátorů“ doprovázený koordinovanou akcí „umírněného“ ISILU a Al Káidy v Sýrii. A Nyní? http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Prask-ho-Dve-ste-mrtvych-najednou-Panuje-dusno-kolem-naletu-v-Iraku-483342 Rapidně narůstá počet civilních ztrát po náletech koaličních vojsk v Sýrii a Iráku. Po posledním náletu na Mosul přišlo o život až 200 civilistů. Hovoří se o změně politiky Washingtonu. (Hovoří se, byla to chyba, byl to omyl … a podobné pindy) Válka v Iráku byl „OMYL“. Jaký omyl? Byl to mezinárodní zločin s neskutečnými následky pro Irák i celý region – a žádný raketový útok proti mezinárodnímu zločinci se nekonal. Ani za… Číst vice »

Béda
11. 4. 2017 14:05

Perlička k článku: „… tiskový mluvčí Centrálního velení armády Spojených států John J. Thomas novinářům z NYT prozradil, že se vyšetřovací tým nyní snaží přijít na to, byla-li exploze v Mosulu zapříčiněna leteckými útoky koalice, či bombou pečlivě umístěnou do oblasti náletů Islámským státem. ..“

Starý doktor
11. 4. 2017 14:07

Proč západní politici a média spoléhají zrovna na Shajula Islama?
Varování: Pokud věříte západním politikům a mainstreamovým mediím, může tento text ohrožovat vaše zdraví.
http://www.literarky.cz/blogy/tereza-spencerova/24006-pro-zapadni-politici-a-media-spolehaji-zrovna-na-shajula-islama

koloděj
koloděj
11. 4. 2017 20:27

hudryper napsal
To,
co Pjakin produkuje v posledních 5 měsících nedává,až na pár výjimek,žádnou informační hodnotu

Hurdypere, zkus se zamyslet nad situaci špičkového analytika, kterému zahynula manželka, zůstali mu v péči 3 nezletilé děti ( nejmladší 6 měsíců), prošel si likvidační materiální krizí a ztratil s analýzami kontakt na několik měsíců … a nepiš jako sudokopytník.

Ano, jeho analýzy jsou nyní často hodně plytké, a myslím, že se není čemu divit.

Sio DVTR uznával, co mu smrdělo byly zmínky – odkazy na Boží záměr a podobně. Proti tomu vždy remcal.

zajoch
12. 4. 2017 10:03

Právě jsem se dočetla, že se o prezidentské křeslo v Íránu v květnových volbách hodlá ucházet také Ahmadinežád. Možná by pro Rusko byl výhodnějším prezidentem. Za jeho „panování“ kazil vztahy mezi Ruskem a Íránem Medveděv, plnící americká přání. Nyní je nespolehlivý naopak íránský prezident Rúhání.

peter.
12. 4. 2017 10:37

p.zajoch:
Rusko sa nikdy nemohlo plne spoľahnúť na nikoho.Vždy bolo ono „lovnou zverou“ a lovcami boli vždy iné štáty.Bohužiaľ musíme medzi nich započítať aj slovanské národy a štáty.Toto na tú tému napísal Fjodor M.Dostojevskij :
http://www.nazorobcana.sk/novinky-spravy-aktuality/zahranicie/clanok-4734/zapadni-slovania-podla-fjodora-m-dostojevskeho
Tak keď sa Rusko nemôže spoľahnúť ani na Slovanov,ako by sa mohlo spoliehať na tie štáty a národy ktoré sú mu po všetkých stránkach vzdialené,ktoré ako svorka vlkov obkolesili Rusko a čakajú len na chvíľu keď Rusko zoslabne alebo urobí nejaký chybný krok,aby sa naň mohli vrhnúť a doslova ho roztrhať na kúsky.
Je pri tom úplne jedno,či budeme hovoriť o USA,Angličanoch,Číne,Poľsku alebo Iráne.

zajoch
12. 4. 2017 11:03

Úplně s vámi peter souhlasím. Velká část Slovanů je ohlupená nepřátelskou propagandou, která má nyní všechny možnosti k vymývání mozků a neuvědomují si, že pracují sami proti sobě. A ti ostatní jsou povětšinou konkurenti, Írán především. Vaše poslední věta velmi sedí. Jsem přesvědčena, že Rusko musí být obezřetné i k té nejpřátelštější Číně.