Vánoce vítězí nad terorizmem

Máme zase vánoce. Sádelnaté masy se zatetelí, aby opět nabraly na váze. V jednom úředním dotazníku EU je tělocvik uveden ve stejné kolonce jako extrémizmus, žhářství a terorizmus. Někteří občané, kteří ono úřední lejstro vyplňovali, byli udiveni a snad i rozhořčeni nad údajnou chybou úředního šimla, který se podle jejich názoru v hodnocení občanských aktivit tak nehorázně spletl.

Úřední šiml se však ve skutečnosti vůbec nijak nespletl, ale pouze nějakým nedopatřením veřejně projevil svůj názor. Kdo sleduje vývoj obecného pojetí tělocviku a stav lidského zdraví a diskriminaci tělesného pohybu, by se mohl domnívat, že úřední šiml pouze předčasně projevil svůj pravý úmysl, jak chce s tělovýchovou, lidským pohybem a člověkem vůbec naložit.

Kdo zná odkud a kam lidské zdroje, život a pohyb kráčí, dobře ví, že tělesný pohyb je diskriminován od počátku naší západní civilizace před 2017 lety, kdy se narodil Ježíš, vlastně ještě mnohem a mnohem dříve. Ježíš byl pronásledován od svého narození až do svého zavraždění. Jeho poprava spočívala ve fatálním omezení jeho tělesného pohybu a v zastavení jeho života ukřižováním. Pohyb je život.

Život je pohyb. Chceme-li živé tvory pochytávat, využívat, mořit a jíst, musíme jim zamezovat v jejich pohybu, musíme odpoutávat jejich vědomí (život) od jejich těl (hmoty). Chceme-li živé tvory zpracovávat, musíme je pomocí klamání, vědy, techniky a informací odpoutávat od devastované přírody. Musíme ďábelsky oddělovat jejich ducha od hmoty. U zastrašených a domestikovaných lidí je to velice snadné. Vlivem civilizační degenerace již dávno zběsile prchají do stavu mrtvé hmoty. Slepě hledají v jejím totalitním napětí uvolnění, klid, spokojenost a štěstí. Vánoční svátky jsou toho nejlepším důkazem.

Nadmíru obézní, naštvaní, zoufalí, předčasně zestárlí, nemocní, bezpohlavní, kulhající, těžce se vlekoucí a obtížně dodýchávající občané vyčistili svá bankovní konta, vybrali rychlé půjčky, zadlužili se, vyklidili moderní chrámy konzumu a nechali se svými automobily odvést do míst svého trvalého pobytu a konzumního klidu a hnilobného štěstí.

Zatímco celý rok přejedení těžkotonážní občané trpěli výčitkami svědomí nad svojí zoufalou životosprávou, nyní při svátcích obžerství se mohou bez obav odvázat, ustlat si, zalehnout u televizorů, sledovat pořady o vaření, vysáváním mediálního pohybu odpoutávat své vědomí, sentimentálně se vyžívat, oddávat se alkoholu a především překrmovat svá těla několikanásobně více než obvykle. Pokud to někteří přeženou, snad jim někdo poskytne první pomoc, zavolá sanitku nebo pohřební vůz. Mají od toho blahovolné svolení od Ježíška.

O Vánocích podávaných s kaprem nebo se zelím se přece znovu narodil život, Ježíš, šťavnaté sousto života a impulz pohánějící kola konzumu a ekonomiky. A sádelnatí umrtvení tvorové se mohou ze strachu před smrtí hladem z chuti zase těšit na další velikonoční zabijačku. Sádlo se těší na sádlo, na nehybnost, nemoci, bezmocnost, vyžilost, přestárlost, bolest, trápení a umírání.

Což je Ježíš vzorem úpadku vědomí do bolestného stavu mrtvé hmoty? Není Ježíš vzorem dokonalého života, pohybu vzdorujícímu a překonávajícímu gravitaci? Nepřeměnil a neoslavil tělo a nevyprostil jej z trýznivého hrobu hříšné gravitace? Jásejte, narodil se vám Ježíš?

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
fantomas
24. 12. 2017 11:44

Dnes se asi žádného pozitivního příspěvku nedočkáme neboť zničeni nervozním shonem sledujeme pouze televizi. Z úst nám ční kolečka salámů chlebíčků a kolem se válí drobky ze sendvičů. Ano teroristé zmizeli z obrazovek a diváci se jen těší na mrtvolný vánoční klid. Maraton doznívá , cíl se blíží. Sežereme kapra , rozbalíme balíčky a hromadu papíru shrneme do kouta pod stromeček. Štěstí. Pak už jen hnít u zářící obrazovky. Štěstí. Co nám to ten Ježíš udělal ! Tak to je vánoční teror nebo vítězství nad terorizmem? Lidé blej.. !

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
24. 12. 2017 12:55

„Kdo život chrání, toho život ochraňuje.“ /Keltské rčení
„Nejsou všechny holky stejný…“ /Česko-moravské přísloví
„Krev, dřina a pot smyjí každou špínu.“ /Ruské pořekadlo

zart
zart
24. 12. 2017 15:13

Mně se ty vánoce náhodou moc líbí. Celý rok jsem byl chytrý a nyní si ulevím. Konečně se ukáže, co jsem to za Ježíška, že jsem vlastně pěkný blbeček. Normálně by to nešlo, ti by mi dali, kdybych se choval jako voni..

Vaska
Vaska
24. 12. 2017 15:30

https://www.youtube.com/watch?v=JCC1AWDR6Vk&feature=youtu.be
u nás by se to šiklo taky – akorát bych přidal zrádce a kolaboranty

peter.
24. 12. 2017 18:39

fantomas napsal

Dnes se asi žádného pozitivního příspěvku nedočkáme

Skúste toto:
https://www.youtube.com/watch?v=0UVUW11FENs

Petrpavel
Petrpavel
24. 12. 2017 22:25
racek
racek
25. 12. 2017 14:28

Rozhodně nechápu, co je na svátcích obžerství, radosti a i lásky špatného. Stejné svátky totiž slaví lidé už asi desetitisíce či více let. No, není radost sníst dosyta něco dobrého, popít dobré pití, potěšit blízké dárke, věnovat vzpomínku na předky a vidět rozzářené dětské oči našich dětí či vnuků? No, jistě, chápu, není nad to ráno posnídat ovesné vločky, pak radostně vstoupit na váhu, k obědu odměřit 11,5 dkg kuřecích psíček atd… i masochista je rád na světě, že. Anebo autor je pněkud jiné víry a slaví ramadán či chanuku. Jeho věc, ne? Já na rozdíl od něj jeho zvyky… Číst vice »

idiotronic
idiotronic
25. 12. 2017 21:22

Evropská komise rovněž zakázala (nebo brzy zakáže) vánoční lití olova jednak z ekologických důvodů, jednak pro špatné vyhlídky do budoucna, které mohou právě litím vyjít předčasně najevo. V naléhavých případech lze doporučit lití
bezolovnatých slitin , například zinku ,který,když se jej nepodaří vyhřát na vhodnou teplotu , vznítí se nádherným modrým plamenem a přivede celou domácnost do extáze ( někdy i zu grund). Zinek je podstatně levnější.