Věděli a nic neudělali. Proč nás neočkovaní nevarovali?

Mysi

Mlčení neočkovaných bylo nebezpečné, sociopatické a nezodpovědné rozhodnutí, které mělo vážné důsledky pro ty z nás, kteří dostali očkování. A mlčení je koneckonců souhlas.


Skvělá satira. Ukazuje ve známém mechanismu obětního beránka, kam půjdou mediální manipulace a pak další persekuce přes QR kódy těch, kteří odmítají experimentální vakcinaci. A těm očkovaným je třeba připomenout, že náš web na toto riziko upozorňoval opakovaně a včas. A také jsme spoluautoři petice Přirozená imunita není na prodej (leden 2021).


Neočkovaní věděli, co my ani netušili, a mnozí z nich k tomu říkali velmi málo. A většina neřekla vůbec nic. Na jejich rukou je nyní hodně krve. Svět se stále vyrovnává s ničivými účinky pandemie kovidu. Jedna otázka je pořád na stole. Proč neočkovaní neudělali více, aby nás varovali před potenciálním nebezpečím experimentálních vakcín? Dobře smýšlející občané se poslušně seřadili, udělali správnou věc a dostali očkování proti kovidu. A nyní se zdá, že to způsobuje více škody než užitku. Jejich neočkovaní přátelé stáli stranou a nechali je být. Někteří z nich řekli příliš málo. Někteří neřekli vůbec nic.

Oni věděli, co jsme nevěděli. Naše krev je nyní na jejich rukou. Jistě, jsou to silná slova. Neočkovaní měli přístup k důležitým informacím o možných vedlejších účincích vakcín. Věděli o rizicích závažných alergických reakcí, krevních sraženin a dalších závažných zdravotních komplikací. Věděli, že vakcíny nás neimunizují. Věděli, že to není efektivní a že injekce mohou způsobit více škody než užitku.

To všechno věděli. Ale neočkovaní se místo varování rozhodli mlčet. Otočili hlavu stranou a nemluvili o potenciálních nebezpečích vakcín. Nechali miliony dobrých lidí, kteří v té době udělali správnou věc, jít na smrt a dostat komplikující nemoci. A mnoho kovidových antivaxerů dokonce škodolibě píše na webu, jak bylo jejich rozhodnutí prozíravé. A ti skutečně zlomyslní dokonce vyzvali nesouhlasné kritiky, aby si šli píchnout posilující dávku a konečně dali pokoj.

Je to jasné jako facka. Mlčení neočkovaných bylo nebezpečné, sociopatické a nezodpovědné rozhodnutí, které mělo vážné důsledky pro ty z nás, kteří dostali očkování. A mlčení je koneckonců souhlas.

Je načase, aby neočkovaní převzali odpovědnost za své činy a spolupracovali s námi na nalezení řešení této krize. Nemůžeme si dovolit, aby jejich sobectví a nedostatek dobré vůle nadále poškozovaly naše zdraví. Je na čase, aby se neočkovaní konečně probrali a udělali správnou věc.

Neočkovaní měli podle všech kritérií udělat více, aby nás varovali před možnými riziky. Měli nám pomoci udělat informované rozhodnutí o našem zdraví. A nyní nás musí požádat o odpuštění. A ruku na srdce, můžeme jim to prostě dát. Protože my jsme kvalitní lepšolidé. Nechali jsme se opíchat, protože to byla správná věc. Tedy v minulém čase.


Převzato ze stránek They knew: why didn’t the unvaccinated do more to warn us?


4.3 6 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Bety
Bety
29. 1. 2023 21:24

Tváří se to jako satira, ale obávám se, že to bude bráno jako návod k použití.

orinoko
Reply to  Bety
29. 1. 2023 21:59

Je to hodně blbá satira. Nezbavim se pocitu, že kdosi cosi zplodil jako moMENTALNI vnuknutí, a aby byl konečný výsledek třídně správně pochopen, tak někdo jiný k tomu přilepil jednoslovný pokus o jakousi rešerši. Namísto toho, aby text popsal jako karikaturu nedávných událostí.

Paul Roxley
Paul Roxley
29. 1. 2023 23:58

Kdybych ten čklánek bral vážně, je to šílenost a drzost hloupých. Kudy jsem chodil, tam jsem varoval před očkováním. Stejně tak na sítích, ale jak to dopadlo? Kolik hloupých mi nadávalo a uraželi mně? Stádo tupých ovcí propadlo státní a mediální propagandě a dnes mají zdravotní problémy, mnohdy i umírají. Lidská blbost a nevědomost vyhrála a s ní i MafiaPharma. Zpytujte vlastní svědomí, riskovali jste prakticky dobrovolně vlastní životy a i životy svých dětí. :-(

Hudryperman
Hudryperman
Reply to  Paul Roxley
30. 1. 2023 9:21

Přimlouvám se brát tento článek z amerického zdravotního časopisu vážně. Není to žádný dikobraz,to ani náhodou.Mám zato,že jde o jeden ze začínajících pokusů svědků covidových,zejména těch,kteří se osobně s obětmi očkování angažovali,odvést hledání
viníků tím“správným směrem“. Zbohatli na tom,pravda,ale teď se začínají bát hněvu těch,komu připravili zdravotní potíže,koho připravili o děti a nejbližší příbuzné a nakonec
hlavně od těch.kteří se bojí o svou zdravotní budoucnost.

jb
jb
Reply to  Hudryperman
30. 1. 2023 10:19

Přimlouvám se brát tento článek z amerického zdravotního časopisu vážně

Z amerického zdravotního časopisu?
Vážně? Vážně vážně?

Podle stránky o IQfy je to „o životním stylu a sociálních komentářích iniciativy Sunshine.“ Funguje to jako malý kolektiv horizontálně integrovaných online influencerů z různých oborů.
Píšou, že: jsme v soukromém vlastnictví a 100% nezávislí.
Že prý :-))

Doporučuji komentáře pod zdrojovým článkem https://iqfy.com/unvaccinated-silence/ They knew: why didn’t the unvaccinated do more to warn us?
. . .

Manipulace (článek)

Last edited 1 rok před by jb