Velká tisková konference ruského prezidenta Putina

3 hodiny a 42 minut odpovídal 14. prosince 2017 V. V. Putin na 65 otázek od ruských žurnalistů. Jednalo se o faktický start Putinovy předvolební kampaně.

Verze v ruštině

Verze s anglickým překladem

Komentář Protiproudu

Komentář ČT

5
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Autoři komentářů
fajtpeter.Aleš Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
peter.
Člen

Sevastopoľský bloger Boris Rožin,predemonštroval svoju debilitu,keď vydal „vlastenecký“ plagát zasvätený víťazstvu v Stalingradskej bitke.Na plagáte je vyobrazený veliteľ nemeckej 6.armády zničenej pod Stalingradom Fridrich Paulus a nadpis na plagáte hlása „Sláva hrdinom Stalingradu“.
Ako sa zdá,nasledovať bude billboard s Hitlerom a nápisom :“Sláva hrdinom Berlína“.
https://cont.ws/@scopsotus7/799132

Aleš
Člen
Aleš

Vyloučení Sagana z Tour de France bylo zcela nespravedlivé, nejen kvůli tomu, že na mírnější potrestání západních sportovců musí být víc prohřešků, ale především, pan Cavendish svým agresivním stylem si o ten pád při Tour koledoval celou předchozí kariéru, kdy na něho pády, zraněními či brzděním doplatila řada sportovců a on sám takový trest jako Sagan co vím nikdy neměl. Dokonce i při tom pádu na kolizi nebyl Cavendish vůbec bez viny, řekl bych, že naopak za ni mohl hlavně on, ale s tím výsledkem, že Sagan kolizi ustál a Cavendish měl bebíčko… A takto naše merdia licoměrně hodnotí Rusko… Číst vice »

peter.
Člen

Sagan je nevinný a už to uznalo aj panstvo v UCI. https://www.dobrenoviny.sk/c/118137/sagan-je-nevinny-uci-konecne-uznala-ze-jeho-laket-na-tour-de-france-bol-neumyselny Hnusné je to,ako sa WADA a MOV zapojili do špinavej politiky proti RF cez šport. Oni tí hajzli urobia naozaj všetko preto,aby Rusov nie len ponížili ale aj ekonomicky poškodili.Cieľom je odňať Rusku MS 2018 vo futbale.Je to nespravodlivá a dehonestujúca kampaň,pri ktorej sa používa dvojaký meter.Jedným sa posudzuje zjavný a už ani netajený doping v USA a druhým ruskí a tzv východní športovci.Aj p.Koukalová by si mala odpustiť svoje nenávistné výroky proti ruským biatlonistom,lebo nevieme,či aj ona nie je „astmatička“ktorá fičí na salbutamole.Lebo dnes má šancu na… Číst vice »

fajt
Člen
fajt

peter. napsal Lebo dnes má šancu na víťazstvo na OH alebo MS len astmatik Peter, tak ať, tihle bobuláři většinou dlouho nežijí, ke konci se dost trápí a do jejich chemicky poškozené dušičky bych taky nějak významně nahlížet nechtěl – a proč to vlastně dělají ? pro sportovní výkony, pro čisté emoce, pro lidi?? – to dost těžce, takže až je kapitál vytěží a sprostý lid jimi pobaví, mohou zase zpět do hlíny ( a lidská sláva v tak násilné a pažravé společnosti je méně než tchořův pšouk ). ..) PS : kdysi jsem tady ( obšírně) psal o Tour… Číst vice »