Většina Američanů oficiální verzi o 11. září nevěří

  • Jak se uvádí v nové studii H. MacLeoda, oficiální verzi o 11. září jeden ze dvou dotázaných amerických občanů pochybuje.
  • 46 % z nich má podezření, že budova č. 7 Světového obchodního centra (WTC 7) se poroučela k zemi následkem řízené demolice.

Uvedený výzkum, provedený organizací YouGov.America, ohlašuje, že po zhlédnutí videa o zřícení WTC 7, 46 % dotázaných, to je zhruba každý druhý, vyjádřil názor, že se budova č. 7 zřítila do svého půdorysu následkem řízené demolice.

Z výzkumu dále vyplynulo:

  • 38 % Američanů o pravdivosti oficiální verze pochybuje. Z toho 10 % jí nevěří vůbec a 12 % si s její pravdivosti není jistých.
  • 46 % Američanů nevěří, že třetí budova WTC (budova č. 7), se taktéž zřítila 11. září. A jen 19 % z těch, kdo to vědí, věděli, že šlo o budovu č. 7.

Po shlédnutí videa, které zřícení budovy č. 7 zachycuje, byla vyjádření respondentů následující:

  • 46 % dotázaných si je buď jisto, či má podezření, že se budova zřítila následkem řízené demolice, zatímco 28 % si je buď jisto či má podezření, že zřícení budovy způsobil požár. 27 % respondentů pak odpovědělo, že nemají na věc názor.
  • 41 % dotázaných se vyslovilo pro nové vyšetření pádu budovy č. 7, zatímco 21 % bylo proti.

„Hlasování tedy dokazuje to, co jsme už věděli“, řekl k výzkumu Richard Cage, zakladatel organizace Architekti a inženýři pro pravdu o 11. září. „Většina lidí, která viděla pád budovy č. 7, má problém uvěřit tomu, že padla následkem požáru. Prostě to na přirozené zřícení nevypadá. A to hlavně proto, že všechny sloupy, o které se budova opírala, jako by v okamžiku zmizely, takže se budova pěkně symetricky a volným pádem složila k zemi. A i dalších důkazů pro řízenou demolici je nespočet. A čím více lidí je o budově č. 7 informováno, tím více jich žádá nové vyšetření celého případu.“

Kampaň nazvaná ReThink 9/11 žádá nové vyšetření nejen pádu WTC 7, ale i pádu dvojčat WTC (Twin Towers), do kterých, na rozdíl od budovy č. 7, narazila letadla, a organizace YouGov.Amerca už od tisíců dobrovolných dárců sebrala 225 000 dolarů na prosazení tohoto šetření.

Zdroj: YouGov.uk

Všechny výsledky studie

Výběr a překlad: Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
30 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
3. 2. 2017 11:00

https://www.youtube.com/watch?v=WZLSN3J-x4U

Вся правда о работе ОБСЕ на Донбассе

Admirál
Admirál
3. 2. 2017 11:27

Zápas „přírodní zákony proti oficiální zprávě“ musí nutně časem vyhrát přírodní zákony.

Petrpavel
Petrpavel
3. 2. 2017 11:48

Svět je plný zrůd které způsobily takovéto masakry vlastním lidem aby získaly moc, vliv a majetek. Píše se o nich v historii, učí se o nich v dějepisu, lže se o nich v médiích, jako o vůdčích osobnostech. Ještě že existuje ta druhá půlka lidstva, slušná, znalá věcí, ale bohužel slabá. Zlo vítězí ne myšlenkou, ale silou. Odjakživa. Důležité je to vědět a přenášet dál mladým generacím. Nebo zlo zabije lidstvo úplně.

Aleš
Aleš
3. 2. 2017 12:32

Doporučuji knihu Teror a lži 11.září 2001 od Andrease von Rétyiho, slušné knihovny ji mají.

orinoko
3. 2. 2017 13:56

Na internet je třeba se vy.s.r.at. Je to jako s rybáři. Zabere, nezabere?
Dojde, nedojde?
Psát to znovu nebudu.
Čekám, kdo přijde s novou zprávou, která už řve…
Petrpavel … dobra úvaha.
911 dostalo nové obrysy, aniž by to nekdo zaregistroval.
Co si člověk neudělá sam … atd.

semi
semi
3. 2. 2017 16:28

Ti co věří na požár jsou idioti? Ani svému nevěří?
https://www.youtube.com/watch?v=-jPzAakHPpk

Dana
Dana
3. 2. 2017 20:42

Tak tak.
Kupte si nove knihy s novymi poznatky o demolici 9/11, ziskate nove informace drive utajene a jen zasluhou nezjistnych dobrovolniku odhalene. Zjistite konecnou PRAVDU.

Ja si pockam, az Vladimir Vladimirovic P. oznami celemu svetu, ze utok 11.zari byla rizena demolice, pac ma satelitni fotky… :-)

hudryper
hudryper
3. 2. 2017 22:06

A když na těch fotkách nebudou vidět žádná letadla,protože na nich nemůže být zaznamenáno něco,co hmotně neexistuje,jen jde o představení nejnovější virtuální reality,jenom kouř,oheň a neuvěřitelná destrukce oceli na prach,řekne se, že to Rusové z fotek odstranili…a je to !
Mám ale pocit,že specialistům typu nick Dana je už tahle skoro šestnáctiletá událost dávno jasná.

Béda
3. 2. 2017 22:25

Dana napsal

Tak tak.
Kupte si nove knihy s novymi poznatky odemolici9/11,ziskate nove informace drive utajene a jen zasluhou nezjistnych dobrovolniku odhalene.Zjistite konecnou PRAVDU.

Ja si pockam, az Vladimir VladimirovicP. oznami celemu svetu, ze utok 11.zari byla rizena demolice,pac ma satelitni fotky…

Pane Dano,

Vladimír Vladimírovič nemusí světu oznamovat vůbec nic. Tu Vaši státní konspiračku zpochybňují odborníci z řad pilotů, architektů, odborníků na demolice z Vaší vlastní země i z mnoha jiných států a Vašim ulhaným prodejním presstitutkám a zkorumpovaným politikům jejich báchorku nevěří ani většina Američanů.

Dana
Dana
4. 2. 2017 4:35

No, to by byl ale presvecivy dukaz, kdyby to svetu oznamil sam batuska Vladimir Vladimirovic. Proc mlci ?
At si konspiratori zpochybnuji, at vytahuji nanotermity z termitovych tunelu, at pisi provolani a podepisuji petice. Snad dostanou i dalsi vysetrovani, uz vybrali asi 200 tisic zelenych papirku.. Advokati potrebuji byznys. To se to zjie, z penez druhych.
Nejsou schopni, za tech 16 let, prinest ani jeden presvedcivy dukaz.
Neprihlasil se jediny silenec , jedinky vlastenec mravenecek-sebevrazednik, ktery do vezi vybusninu nosil a namontoval, anebo hologramoval. Nada. Nicevo. Nichts. Nothing.
Holt, kde nic neni, tam ani smrt nebere.. :-)

Béda
4. 2. 2017 5:15

Pane Dano,

ulhané vládní KONSPIRAČCE , která odporuje LOGICE, přírodním zákonům a všem dosavadním zkušenostem NEVĚŘÍ VĚTŠINA Američanů. Navíc, byla to právě tato vládní konspirace, která otevřela cestu mnohačetným mezinárodním zločinům USA, rakovinnému bujení terorismu, vítězství lži a nenávisti, které jsou trvale přítomny v US zahraniční politice.

Admirál
Admirál
4. 2. 2017 7:11

Dano, vysvětlení vyšetř. komise jde proti přírodním zákonům. Celí život se živím zpracováním ocele, něco o tom vím, také jsem poznamenaný statistikou, tudíž musím konstatovat – tak, jak nám to vysvětluje zpráva vyšetř. komise to prostě být nemohlo.

Nevím sice, jak to bylo, ale vím spolehlivě, jak to nebylo. Přes přírodní zákony vlak nejede.

A nevím proč do toho mícháte Vladímíra Vladimíroviče.

Martin (už bez taky m)
4. 2. 2017 9:30

Ty baráky rozhodně nespadly samy, a již vůbec ne tak jak bylo oficiálně líčeno.
Mám dotaz.
Ohledně politiky USA i GB (i dalších) v zahraničí v posledních letech toho „prosáklo“ tolik, že nikdo soudný již „oficiálním“ mluvčím mafií v pozadí které ty státy ukradly jejich lidem – jako podobné „struktury“ u nás nám – nevěří…
Proč bych měl věřit „oficiální verzi“MAFIÍ??
MERDE!
I skupina vynikajících střelmistrů zabývajících se řízenými demolicemi by měla problém, aby to spadlo tak jak to spadlo…a ta díra v Pentagramu k tomu…
VVP se nebude snižovat ke komentování mafiánských oficialit made by „USA“…

karpi
karpi
4. 2. 2017 10:21

semi napsal Ti co věří na požár jsou idioti? Ani svému nevěří? https://www.youtube.com/watch?v=-jPzAakHPpk Díky semi, výborný link, ještě jsem neznal. Ale, bohužel, fanatického, zaťatého blba (váhal jsem, jestli tohle slovo použít..) nepřesvědčí nic.. Myslím tím VŮBEC NIC. Jejich řeč, totiž není výrazem jejich přesvědčení, ale projevem libosti jejich moci nad vámi, kteří uznáváte významy slov. Libosti nad tím, že vás překrucování pravdy nutně rozčiluje. Může to vypadat jako přesvědčení, ale nevzniká to sběrem informaci, analýzou, porovnáváním, nestrannou zvědavostí a konečným zpětným uspořádáním do logického závěru – který možná někomu bude nepříjemný. Vzniká to opačně. Pokud vás to vám to nepříjemné,… Číst vice »

karpi
karpi
4. 2. 2017 10:24

oprava a upřesnění:
„ale nevzniká to sběrem informaci, analýzou, porovnáváním, nestrannou zvědavostí a konečným zpětným uspořádáním do logického závěru – který POTOM možná někomu bude nepříjemný.
Vzniká to opačně. Pokud vám to je nepříjemné, aktivizuje vás to a vyprovokuje, tak to musí být „pravda“.“

karpi
karpi
4. 2. 2017 10:29

A přecijenom ještě dovětek:

Existuje nějaká Realita, pak Vy, kteří se jí zabýváte a kteří stojíte mezi a pak Oni, kteří se zabývají vámi.
R – V – O
Jim je nějaká realita ukradená. Jde jim pouze o vás.

peter.
4. 2. 2017 10:59

Každému súdnemu človeku je to jasné.Len je potrebné držať celú záležitosť ešte nejaký čas pod pokrievkou (pokličkou).Po dostatočne dlhom časovom odstupe niektorí z budúcich prezidentov(možno,že už súčasný)vystúpi v televízii v mimoriadnom vysielaní a tragickým hlasom oznámi svetu,že dôkladné prešetrenie príčin pádu budov WTC odhalilo pravých vinníkov“tohoto strašného teroristického aktu“.Povie :Páchateľmi tohoto zverstva sú zločinní predstavitelia vtedajšej vládnej administratívy,niektorí nezodpovední finančníci a kapitáni vojensko-priemyselného komplexu USA.Potom p.prezident tvrdo odsúdi tento akt a prehlási“Už nikdy sa to v USA nesmie zopakovať a ja prezident, pre to urobím všetko čo je v mojich silách!!! Boh žehnaj Amerike!“(To čo nepovie je skutočnosť,že v jeho… Číst vice »

Bety
Bety
4. 2. 2017 11:45

Víte paní Dano, ten náš malý národ je odjakživa národem znevažujícím „zjevené boží pravdy“ ať se týkají čehokoli. Jsme národem „smějících se bestií“, což předkladatele těch pravd dokáže vytočit víc, než přímý fyzický odpor.
Pokud ve vašem zákonů dbalém a poslušném národě je tak vysoké procento lidí, kteří zjevně nevěří té zjevené „pravdě“ o 11. září, tak v tom musí být zakopáno něco hodně, hodně smradlavého.

Bety
Bety
4. 2. 2017 11:57

A s tím Putinem dejte pokoj. Už teď jste v pozici, kdy jste schopná vzít naprosto vážně jeden příspěvek, který jsem četla na internetu:
Ráno jsem nemohl najít jednu ponožku a navíc jsem zjistil, že je moje žena běhna. Ten Putin už to vážně přehání.

semi
semi
4. 2. 2017 15:50

karpi napsal Díky semi, výborný link, ještě jsem neznal. Ale, bohužel, fanatického, zaťatého blba (váhal jsem, jestli tohle slovo použít..) nepřesvědčí nic.. Myslím tím VŮBEC NIC. Jejich řeč, totiž není výrazem jejich přesvědčení, ale projevem libosti jejich moci nad vámi, kteří uznáváte významy slov. Libosti nad tím, že vás překrucování pravdy nutně rozčiluje. Může to vypadat jako přesvědčení, ale nevzniká to sběrem informaci, analýzou, porovnáváním, nestrannou zvědavostí a konečným zpětným uspořádáním do logického závěru – který možná někomu bude nepříjemný. Vzniká to opačně. Pokud vás to vám to nepříjemné, aktivizuje vás to a vyprovokuje, tak to musí být „správné“. Není… Číst vice »

Dana
Dana
4. 2. 2017 16:51

Videla jsem desitky konspiratorskych videii, prvni dva roky, az mne to omrzelo. Ani jedno video mne nepresvedcilo , ani trochu. Kdyz budu delat pruzkum na Outsider media, tak nejlepsim dnesnim politikem se svete se stane bezvyhradne Vladimir Vladimirovic Putin. Mne je uplne jedno, co si nekteri lidi mysli. Posledni dobou zase frci, uz pokolikate, budova cislo 7. . Podivejte se na fakta, nechci nikoho presvedcovat. Jen dodam, ze budova c.7 byla kompletne evakuovana uz v devet hodin rano a vevnitr uz horelo a budova horela az do pozdniho odpoledne. Az po pate hodine k veceru se zhroutila. I kdyby ji… Číst vice »

Béda
4. 2. 2017 17:00

Dana napsal Videla jsem desitky konspiratorskych videii, prvni dva roky, az mne to omrzelo. Ani jedno videomne nepresvedcilo , ani trochu. Kdyz budu delat pruzkum na Outsider media, tak nejlepsim dnesnim politikem se svete se stane bezvyhradneVladimir Vladimirovic Putin.Mne je uplne jedno, co si nekteri lidi mysli. Posledni dobou zase frci, uz pokolikate,budova cislo 7. . Podivejte se na fakta, nechci nikoho presvedcovat. Jen dodam, ze budova c.7byla kompletne evakuovana uz v devet hodin rano a vevnitr uz horelo a budovahorela az do pozdniho odpoledne. Az po pate hodine k veceru se zhroutila. I kdybyji nekdo „sundal“,celodennni ohen ji jiste… Číst vice »

peter.
4. 2. 2017 17:11

Bety napsal

A s tím Putinemdejte pokoj. Už teď jste v pozici, kdy jste schopná vzít naprosto vážně jeden příspěvek, který jsem četla na internetu:
Ráno jsem nemohl najít jednu ponožku a navíc jsem zjistil, že je moje žena běhna. Ten Putin už to vážně přehání.

p.Bety:
http://www.srspol.sk/clanek-americke-aj-mudry-schybi-13849.html
Na konci článku je odkaz na vz.ru.Ak sa chcete pobaviť,pozrite si ho.

karpi
karpi
4. 2. 2017 19:11

Dana napsal
Ani jedno video mne nepresvedcilo , ani trochu.

,DDDDD
Vždyť jsem to říkal.
NEPŘESVĚDČÍTE!!!
Ani sám velký Lary nepřesvědčil.
Povýšenost, sarkasmus, ironie, neinformovaný výsměch…

Děkuji za spolupráci… ,))

orinoko
5. 2. 2017 6:58

Tak především emericka kultura zvici Hollywoodu už celou záležitost pojala po svém. 911 je dějinná událost. Ale historicky se může ještě vybarvit všelijak. A tak naprostá většina filmových titulu mluví pouze a jedine o teroristickem útoku a znamych teroristech způsobem , který lze spojovat , ale také poskytuje možnost, ze az pravda vyjde najevo v plně nahote, tak terorista 911 se bude nachazet na úplně jiné adrese. Hollywood chrání sam sebe. Dokonce někdy tak, ze místo pádu jižní veze ukazuje demolici WTC7. Do te žádné letadlo nenarazilo. Zato spiklenecké teorie propagandiste NWO nahrazují vlastními vypotky , v nichž už popírají… Číst vice »

orinoko
5. 2. 2017 7:20

Hmm … Tak prý wake up, America. 4409.
K dispozici jsou nové záběry stran Pentagonu. Sice rozostřené, nicméně je jasné, ze žádné dopravní letadlo do te hadi díry nenarazilo. A proč ma střela s plochou dráhu letu na sobě písmena AA?

hudryper
hudryper
5. 2. 2017 9:08

Jak prosté ,milý Watsone ! A =American , A = aviation . Jde o pasport viníků na místě požářiště,
jak se poté stalo ustáleným zvykem u všech dalších operacích pod cizí vlajkou.

peter.
5. 2. 2017 10:12

V prípade 9/11 je problémom to,že aj keby bol predložený jasný a nevyvrátiteľný dôkaz,priamo ukazujúci na skutočných vinníkov,tak aj to narazí na ignorantský múr mlčania vládnej administratívy.Je to smiešna konšpiračná teória,povedia a zopakujú to,čo je uvedené v oficiálnej správe vyšetrovacej komisie.“Máme vás na háku – plebs a budete akceptovať to,čo povieme my!“A my s tým neurobíme nič.Tak ako sme neurobili nič vo všetkých prípadoch v ktorých sa USA a Izrael dopustili svojimi operáciami pod cudzou vlajkou.Keď to prasklo,tak to priznali a….čo?No a nič.V prípade vraždy JFK,je už každému jasné,že sa nestala tak ako to uvádza správa Warrenovej komisie teda,že vraždil… Číst vice »