Ví Hillary něco, co by měla vědět i ochranka Baracka Obamy?

Lidičky, tak z tohohle mi lezou údivem oči z důlků: V rozhovoru s redakcí jednoho ameridkého časopisu dnes Hillary Clintonová uvedla zabití Bobby Kennedyho jako argument proti vzdání pimárek.

Hillary Clintonová ve včerejším rozhovoru s redakcí časopisu Sioux Falls Argus-Leader odpověděla na otázku, týkající se jejího odstoupení takto: „Můj manžel nezabalil kandidaturu v roce 1992, dokud nezvítězil v kalifornských primárkách uprostřed června, rozumíte? Všichni si pamatujeme, že Bobby Kennedy byl zavražděn v červnu v Kalifornii. Nerozumím tomu“. Poté odmítla o tématu odstoupení dále hovořit.

Co měla na mysli? Že červen je příhodný měsíc pro politické vraždy? Proč končit kampaň před tím, než atentátníci udělají svoji práci?

Barack Obama již obdržel velké množství výhrůžek smrtí. Protože je černý, protože někteří „američtí vlastenci“ jsou přesvědčeni, že je tajný muslimský terorista, který se chystá složit presidentský slib na Korán a přinutit Američany modlit se k Mekce pětkrát denně s tou příšernou hudbou z reproduktorů a poté to napálit s Air Force One přímo do Bílého domu.

Pravdou je, že Barack soustavně prohrává u těch voličů, kteří by ho nejraději viděli pod drnem. Abychom však byli objektivní, musíme napsat, že Hillary se za své podivné tvrzení omluvila – rodině Kennedyů.

 

Zdroj: Huffington Post

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments