Vladimíra Vítová: Je důležité, aby o nás nerozhodovaly nadnárodní korporace

Předsedkyně Asociace národních sil o roli státu, vystoupení z EU, NATO a dalších nadnárodních organizacích, globálním prediktorovi, pandemickém zákoně a dalším aktuálním dění.

Námět: Marek Adam

5 6 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
PPK
PPK
14. 2. 2022 5:56

Je zajímavé, že k myšlenkám této paní je zde od těch, co nejčastěji diskutují, ticho jako v kostele. Čím to asi bude?

orinoko
orinoko
Reply to  PPK
14. 2. 2022 7:11

Třeba tím, že nemají potřebu se vyjadřovat ke všemu. Jak logické, milý Watsone.

Gatta
Gatta
14. 2. 2022 9:46

Za mne – nemám čas ani trpělivost sledovat hodinová videa. Obvykle čím delší rozhovor, tak potom množství slov překračuje množství myšlenek.
Tím se pani nijak nechci osobně dotknout.

orinoko
orinoko
Reply to  Gatta
14. 2. 2022 11:33

Vidíme to prakticky stejně. Skoro 2 hodiny denně procházím ruské informační zdroje. Pak si poslechnu Krásné nové stroje, přičemž obdivuji velmi erotické kroje. A pak se patlám s pokusem o dějinnou výseč, která bude upozaděna jak jen to půjde stejně, jako se to stalo s Marvin vtipy. Jedině Slováci se zhlédli v bruselské kuličce trusu a sami vybrali úvodní snímek.

idiotronic
idiotronic
14. 2. 2022 13:26

Ja pravda, že sledování video a audio příspěvků zabere o něco víc času, než čtení. V tomto případě bych ale naopak doporučoval písničku, kterou zpívá Karel Černoch ve znělce konkurenčního internetového rádia
https://slobodnyvysielac.sk/archiv-slobodneho-vysielaca/
pořad Spomienky na budovanie kapitalismu. Zahrát povinně před zpravodajstvím.

Gatta
Gatta
Reply to  idiotronic
14. 2. 2022 22:09

Nevím, ale asi nejsem schopen rychleji číst než jen poslouchat. Ale u čtení se naopak můžu zastavit a zamyslet se, přečíst si odstavec znovu, či přeskočit „vatu“ … – zkrátka, čtení i dlouhého článku má pro mne mnohem větší přínos než jeho poslech.

Ale to je můj individuální způsob vnímání …

idiotronic
idiotronic
Reply to  Gatta
14. 2. 2022 22:37

Pokud jste schopen plynule číst z listu, je zřejmé, že čtete rychleji,než odpovídá mluvenému textu .To je obvyklé. Představte si zadrhávajícího politika s papírem před mikrofonem (i když u nás jednou vyhraje volby otáčivá židle).

idiotronic
idiotronic
Reply to  idiotronic
14. 2. 2022 22:14

Kontrolním pokusem jsem zjistil, že je tam dost klikání, takže začátek textu je
,,Evropo , Evropo, už jsou to léta
řekli jsme s Bohem a slehla se zem
tak už se nezlob a buď hodná teta
zase nás do svýho domečku ve´m“

Opsal bych to třeba celé, ale čínská sluchátka se po nasazení rozpadla na dva kusy (neměřili teplotu při lisování) a druhá bluetooth
nefungují vůbec (peníze už jsou jistě v Číně). Takže, jak naznačuje paní Irena, zase střvořím vlastní vysílač a sluchátka vrazím do tranzistoráku (ovšem je to nelegální).

Gatta
Gatta
Reply to  idiotronic
14. 2. 2022 22:32

„Slunce – seno – erotika“ … v titulcích.

Dobrý film a tohle se opravdu povedlo – na první desátý poslech.
https://www.youtube.com/watch?v=TBgqDl3hddY

Irena
14. 2. 2022 17:43

Já nevím, je to tady samý chlap, tedy technicky zdatný, či ne? Vždyť si to můžete pustit cestou v autě z práce domů, nebo při manuální práci. Sluchátka se dají koupit bezdrátová, můžete rýt záhon a mít to puštěné jako rádio, chcete-li šetřit čas, jako to dělám já. Tahle paní očividně nelení a něco dělá, například bojuje proti pandemickému zákonu, více takových by bylo zapotřebí. Co umí přemýšlet a nepapouškují mainstream.

Gatta
Gatta
Reply to  Irena
14. 2. 2022 21:53

Určitě by se cesta našla a beru to, že mi někdy něco i unikne – ale je to prostě můj handykep. A daň za to že nesnáším sluchátka a v autě nejraději relaxuji s hudbou z MP3.

Teď jsem si pořídil domů interneet radio – no u nás (dost daleko od hranic) jsem stejně na náš jeden šumící Radiožurnál chytil akorát tak 10 čistých rakouských stanic.

Takže doma se situace zlepšila.
https://www.oldiesradio.cz/

Irena
Reply to  Gatta
15. 2. 2022 6:22

V autě, pokud máte bluetooth, tak ani sluchátka nepotřebujete, stačí zapnout mobil na data a bluetooth a on se vám připojí a posloucháte ho jako rádio.

Bety
Bety
15. 2. 2022 17:22

Poslechla jsem si paní Vítovou a líbila se mi. Musím říct, že kdyby všechna videa byla tak dobrá, dívala bych se na ně častěji. A všem těm, kteří „nechtějí ztrácet čas“ – kolik ho ztratíte například čuměním na zprávy, nebo na nějaký hollywoodský výdobytek či reality šou, kde je hodnota informací jedna velká nula??? Tahle paní nežvaní, nesnaží se prosadit svoje ego, říká to, co by měl každý vzít v úvahu. Přečetla jsem např. spoustu komentářů na různých webech, ze kterých je jasné, že lidé mají třeba naprostý guláš v tom, co znamená levice, co pravice, kdekdo tam hází pojmy… Číst vice »