Otázka – Odpověď V. V. Pjakina ze dne 7. 2. 2022

Knihu V. V. Pjakina Svět křivých zrcadel si můžete objednat na webu zakazanevzdelani.cz

Putin v Číně  *  Rusko nepotřebuje prostředníky * Koronašílenství z pozic KSB *  Komu překáží OSN? * Ruští důstojníci požadují po Putinovi, aby přestal provokovat válku * „Říše zla“ požaduje bezpečnostní záruky, Západ doufá ve zradu * Zrušení akreditace Deutsche Welle v Rusku

K dispozici je nový web Koncepce sociální bezpečnosti https://kob-forum.eu/

Překlad a titulky: Irena

5 5 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
13. 2. 2022 15:25

V těchto dnech si připomínáme výročí bombardování Prahy a Drážďan!

Masakr, o kterém se nesmí mluvit: 701 mrtvých Pražanů. Americká letadla zuřivě pustoší Prahu. 14. únor 1945 – den, kdy zemřela dcera Josefa Lady. Lži s navigací a hodinkami. Byla to pomsta.

Bombardování letouny USA bylo cíleno na civilní obyvatelstvo. Je takřka jisté, že útok amerických letadel B17 byl zcela záměrný, motivovaný pomstou a poškozením území, které mělo na základě Jaltské konference, jež skončila jen pár dní předtím, připadnout do sféry vlivu Sovětského svazu. Dobový tisk útok ostře odsoudil.

https://kob-forum.eu/2022/02/13/v-techto-dnech-si-pripominame-vyroci-bombardovani-prahy-a-drazdan/

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
13. 2. 2022 15:41

Což Praha, ale Plzeň. Tam emero jelito srovnalo Skodovku se zemí, a dodnes jim parta uchylu vykazuje vděčnost za tento čin. Že Škodovka vyráběla do poslední chvíle pro říši? A kde by vzali benzín do té produkce? Nicméně uchylak je uchylak. Osobně jen doufám, že podobně bude oslavovat take emero nálety zvící boostru.

Gatta
Gatta
Reply to  Irena
13. 2. 2022 16:02

Ano – bombardovat plošně civilní obyvatelstvo je válečný zločin – ať se třeba město jmenuje Praha, Drážďany nebo Tokio.

Jen pro info – pamatuji pamětníky, kteří zažili jak 8.5. sovětské bomby zabíjeli naše civilisty na JM.
Pro pořádek – nešlo o plošné nálety, ale zabráňování ústupu Němcū od Brna do americkě zóny a 8.5. dopoledne ještě byla válka. A jednalo se předevšim o jižní Sudety – tedy podle map o území Říše a říšský majetek.
Bohužel, když se kàcí les …

Irena
Reply to  Gatta
13. 2. 2022 18:05

No, on většinou bývá problém, kdo s tím kácením lesa začne a proč. My teď jsme ve vojenském holportu s těmi kurvami, co bombardování považují za nejlepší způsob vedení války viz např. Jugoslávie, Libye, Irák – nic se nezměnilo a Petrové a Pavlové chrochtají blahem, když tam dostanou důležitou funkci. Ostatně ty třísky brzy mohou začít létat znovu… Pokud my nějakou slízneme, nedá se říci, že bychom si jako stát se svou politickou reprezentací o to nekoledovali.

orinoko
orinoko
13. 2. 2022 21:21

Tak jsem si právě přečetl scénář nadcházejících bojů na Haliči. Ale nejen tam. Budoucnosti, tvoje jméno je asymetrie. Přesto mi tam něco chybělo – Kaliningrad.

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
13. 2. 2022 21:36

Ještě něco, ze článku to nevyplynulo, ale může dojít až k tomu, že USA se vlastně poprvé stanou cílem úderů různé intenzity. Zalezi jen na nich, jak dalece budou chtít aktivovat svoje vlastní blbečky v Germanii, Polsku a Rumunsku.
Bidet to snad ani netuší, ale v nastalé páce je na tom stejně jako blbecek ZelensKYJ. Na tiskovce, o níž se u nás mohutné mlčí, a která proběhla u německých vazalů, byli dva ukroboti lidsky dost na dně. Roztočili kola, která je semelou jednou provždy.
Podnětem k uvažování budiž přesunutí kanadské ambasády někam do Lvova.

malymax
malymax
14. 2. 2022 15:11

DOVOLÍM si,
něco málo k tématu:

Autor komentoval setkání Putina a čínského prezidenta, následně také setkání Orbána s Putinem takto…“jsou nuceni, tak či onak, demonstrovat svou loajalitu té síle,
která si podčiňuje (snad podřizuje ?) celý svět prostřednictvím koronaviru.

A mě zajímá ta blíže nedefinovaná síla. VÁS NE ?!

Myslím, že těch témat kolem globálního prediktora už bylo dost, vždyť několikrát bylo vysvětleno, KDO je, nebo jsou globální prediktor.
Obrovské, nevratné změny v politicko-ekonomické rovině
na celé planetě, směřující k nové normalitě, provádí určitá SÍLA,
proč ji pan Pjakin nepojmenuje konkrétně, ví on sám…

orinoko
orinoko
Reply to  malymax
14. 2. 2022 15:38

Osobně to beru jako potřebnou omáčku k některým dost suchopárným úkazům. Pjakin zjevně trpí tím samým, čím já: Soustředí se na některé věci tak, že už má problém si vzpomenout, co dalšího stojí na křižovatce. Já osobně na ní dorazím … a teď kam … když mám problém zjistit, odkud jsem vlastně přišel. Klasický Cimrman – schopnost nalézt myšlenku, a schopnost tu samou myšlenku posléze opustit. Ve jménu srozumitelnosti. Pokud Pjakin až po dvou letech přišel na svůj vztah ke coroně, tak je to dost smutné. My, OM šejdíři, víme svoje už od dob, kdy jsme pochopili, že na Zem… Číst vice »