Pravda o vodě: Vlastizrada a česká voda v rukou koncernů

Takto vnímají občané to, co Hadi v oblecích v politice spáchali a páchají ve strategickém odvětví, které spravuje nenahraditelnou VODOU.

vlastizrada

Radek Novotný: Nájezdníci protiprávně skoupili městské vodárny v ČR a vykuchali z nich vše, co generuje zisk. To legálně nebylo možné a nešlo to bez kolaborace politiků. Teď máme za lumpárnu místo potrestání VLASTIZRADY, zaplatit miliardy koncernům, když lumpové na radnicích chtějí za draho kupovat zpět to, co bylo „legálně ukradeno“.

Hadi v politice, nechávají cíleně promlčet závažnou hospodářskou protiprávní činnost a nevymáhají vrácení miliard z neoprávněného obohacení.

 

 

Byla spáchaná VLASTIZRADA

Nic na tom nemění, že voda nebyla přímo prodána. „Legálně prodáno a rozkradeno“ bylo jen to, co generuje zisk z vody – PRODEJ VODY. Každý rok z cca 35 miliard korun, které platí lidé ve vodném a stočném tečou nemalé miliardy do zahraničí i když voda zůstala státu (povodí řek) a vodárenské trubky dál vlastní města nebo městské vodárny (výjimkou je Moravskoslezský kraj).

Jak?

  1. Kolaborace politiků s nájedníky začala v letech 1996-2006, když nájezdníci přes ně začali vesměs protiprávně skupovat městské vodárny v ČR s cílem z nich vykuchat vše, co generuje zisky.

ZAPRODALI se ti, kteří měli hájit zájmy lidí, měst a státu. Trojské koně mezi politiky působící v městských vodárnách a na vysokých postech ve velkých městech. Podváděli, lhali a manipulovali své kolegy zastupitele a kolaborovali s organizovanou skupinou. Protiprávně vyvedli zisky z vody na překupníky (shora to krylo vrcholné vedení ODS, ČSSD s propojené regionálně nebo opoziční smlouvou).

Korupce provázela téměř všechny prodeje a pronájmy vodáren v ČR

 

 

VLASTIZRADA pokračuje

Zástupci nových stran a hnutí se domluvili s původními Hady na radnici a VLASTIZRADU i protiprávní jednání předchůdců ZAMETLI POD STŮL a nechali promlčet. Nepodali žaloby, neobrátili se na policii a nemravné tunely dál udržují v chodu a snaží se, aby nenabyly právní moc rozsudky, které VELEZRADU dokazují.

  • Kolaborace Hadů na radnicích pokračuje novou vlnou, protože se blíží konec doby platnosti Provozních smluv s koncerny a města by mohla převzít monopol vody do své správy, což koncerny nechtějí.

Že toto přijde jsem předem napsal –  1. díl: Tunel na konci tunelu aneb iluze vrácení vody do rukou měst. Jen s velmi malou nadsázkou jde o toto:

„Za peníze daňových poplatníků KOUPÍME zpět „NÁM UKRADENÉ AUTO“ a to ještě ne celé. Koupíme jen jeho menší část a poté v kufru tohoto auta (což nám bude prezentováno, jako místo spolujezdce), budou „vyvolení dohlížet“, jak s naším autem dál zloděj jezdí. My budeme mít právo „chrochtat blahem“, že naše vyvolené potentáty vozí.“

Co se nyní děje v ČR kolem vody a vodáren?

Nové Trojské koně na radnicích přicházejí v zájmu koncernů s návrhy koupit minoritní podíly v koncernových vodárnách, do nichž jejich předchůdci protiprávně nebo nemravně vyvedli zisková aktiva městských vodáren.

 

JDE O NESKUTEČNÝ TUNEL

VLADA OBČAN - čistý

Prodávali za desítky miliónů vše a za stovky miliónů máme kupovat minoritní podíly.

Města budou dál v pozici, kdy vše zásadní budou mít v ruce koncerny.

 

Souhlasím se závěry lidí v komentářích – toto může navrhnout a realizovat jen VLASTIZRÁDCE nebo HOVÁDKO BOŽÍ.

Co s tím?

Proto, aby toto nenastalo a lidé se mohli lumpárně společně bránit, jsem založil Nadační fond PRAVDA O VODĚ .

Jeho cílem je rozkrýt a zastavit nekalé dění, dovést zodpovědné pachatele k odpovědnosti, vrátit lidem ukradené miliardy a zabránit realizaci další neskutečné lumpáreně páchané na úkor lidí, měst a státu, vedoucí k drancování peněženek lidí, rozpočtů měst a bohatství České republiky.

Šlo to ve Francii, půjde to i u nás.

 

 

Máte toho dost? My také, tak se přidejte…

HÁJÍME ZÁJMY LIDÍ A ČINÍME KROKY K UKONČENÍ DRANCOVÁNÍ NAŠICH PENEŽENEK I ČESKÉ REPUBLIKY!

VÍCE ZDE

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments