Volby ve Francii vyhrál Muhammad

Včerejší druhé kolo francouzských prezidentských voleb vyhrál jistý Macron, kterého dnes na twitteru celá Francie šifrovala jako makaróna. Shoda jmen s argentinským prezidentem, který dekirchnerizuje Argentinu a jmenuje se Mauricio Macri, je úžasná. Třeba se ta jména, Macri, Macron, prodávají v Makru. Nevím.

Nejde o jména. Šéf francouzského hnutí se dal do pochodu s tím, že Francii změní v imigrační průchoďák. Nedosti na tom, že po 2. světové válce, jejíž konec připomínáme, musel jih Francie získat syndikát Korsičanů a Sicilanů, a to proto, že mafie obou ostrovů zajistila, že při invazi Američanů nezahynul ani jeden voják, a všichni se, jak píše Hlava 22, mohli věnovat kšeftování. Kriminální struktury jihofrancouzské byly korsickosicilské, dnes však už jsou maghrebské. Korsičané jsou v hrobě – Napoleon I., v ministerských úřadech – ministr vnitra Caseneuve, nebo na odpočinku.

Francie, kterou nespasila ani novodobá nacionalistická Jana z Arku, vlastně žije už jen nominálně. V jejím čele bude stát muž, který se v patnácti letech zamiloval do matky tří dětí, starší o čtvrt století. Nevím, zda Muhammadova manželka z roku 620 našeho letopočtu, starší též o čtvrtstoletí než Muhammad, si na něco hrála. Paní Brigitte Macron si hraje na Mireille Darc, což mi přijde trochu nefér. Divadlo ve Francii, kterým vztah Macron a Macronová začal, bude pokračovat. V kruhu evropském, nikoli rodinném.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
hudryper
hudryper
8. 5. 2017 13:30

Vážený barone, kdyby ten čtvrtstoletý rozdíl znamenal,že se Francie o stejnou dobu vrátí zpět,tak bych to bral všemi desíti. Bohužel mám ten pocit,že běh událostí bude opačný a kdo nestihnul poznat krásy této země až dosud,už se tam bude vypravovat minimálně s obavami,jestli to není velký risk. V Marseille a okolí si už před léty člověk připadal jak v Africe,co teprve nyní,když Muhamed vítězí ve spolku s nejvyšším bankéřstvem. Básník říká : Kdo dodnes neměl dům, už si ho nepostaví, Kdo nyní osaměl, svou samotu ať čeká… Macronův včerejší projev plný stoprocentních klišé mi připomněl cosi z projevů na Letné… Číst vice »

hudryper
hudryper
8. 5. 2017 15:19
CROIX
8. 5. 2017 16:00

Připomenulo mi to ještě jednoho Macrona, pretoriána, který zavraždil císaře Tiberia, za nějž byl Řím a dvůr konsolidován a prosperoval, což učinil proto, že byl stoupencem šíleného Caliguly, kterému tak vyčistil cestu na trůn…

mm
mm
8. 5. 2017 16:02

kvalitní odkazy, hudrypere. Oba víme, že ten pastis s pěknými midinetkami si v baru u staré pařížské tržnice dáme až v příštím životě. Není již břicha Paříže, není krásných a svůdných midinetek, vyzývavě se chichotajících na barových stoličkách, a pokukujících po časných ranních hostech, motajících se po Montmartru. Vítr z blízkého hřbitova nepřinese suchý list k jejich nohám, a ony nikdy nepoloží klasickou otázku avez- vouz du feu, máte oheň, točíce cigaretou v pěstěné ručce. A patron už potisící za den neutře svůj zinc, nálevní pult, aby se třpytil jako krystal, slza touhy v očích ženiných…..hodinu jsem se díval on-line… Číst vice »

mm
mm
8. 5. 2017 16:06

CROIX napsal

Připomenulo mi to ještě jednoho Macrona, pretoriána, který zavraždil císaře Tiberia, za nějž byl Řím a dvůr konsolidován a prosperoval, což učinil proto, že byl stoupencem šíleného Caliguly, kterému tak vyčistil cestu na trůn…

Merci. Smyslem dějin ovšem nemusí být jejich komprimované opakování-

peter.
8. 5. 2017 16:46

hudryper napsal Jsem si skoro jistý,že ten mládeneček těch 5 let nedovládne. Ve Francii vše spěchá k Ľud (dav,verejnosť atď.)je vo svojich názoroch nestály a svoju mienku dokáže zmeniť zo dňa na deň. Dnes kričí“Hosana !“ a už zajtra sa to môže zmeniť na „Ukrižuj !“. Trump,Macron,Merkelová….už ma to necháva chladným.Celkom zjavne sa v Európe pod rôznymi zámienkami zhromažďujú mladí,silní a agresívni muži – moslimovia.Vyzerá to ako zhromažďovanie vojska.Tak si trochu zakonšpirujem a napíšem „hriešnu“ myšlienku.Vyzerá to tak,že sa chystá likvidácia Ruska a všetkých Slovanov prostredíctvom islamu.Islamisti priamo v RF,islamisti na juhu RF,na Kaukaze a teraz aj armáda islamistov v… Číst vice »

hudryper
hudryper
8. 5. 2017 16:59

Tak ještě jedna vzpomínka básnířky.

Zšeřelá kuchyně,
mohutný stůl
a na něm láhev od pastisu.
Byly jsme tu,
tři opilé sůvy.
Zívajícím oknem
chtěly jsme nahlédnout
do lůna budoucnosti.
Střechy domů se nořily do tmy
a kanál st.Martin
čařily záblesky našich nadějí…

Cítila jsem úzkost
a přitom touhu,
přivolat zpátky dny,
které jsem zničila ve své pýše.
Ani vlastně nevím,
bala jsem to já ?
Přisoudila jsem si vinu,
neboť její váha ležela
hluboko v mých útrobách.

( Paříž červenec 1996 )

Bojím se,že se to neobjeví tak,jak jsem to přepsal. V tom případě si z textu udělejte sloupec.

hudryper
hudryper
8. 5. 2017 18:37

peter. napsal
Ale to len konšpirujem.

To není vůbec len taká myšlenka,Peter. To má vnitřní logiku. Když to nešlo s Napoleonem a Vilémem společně s Procházkou,pak ani s Hitlerem, tak to zkusí s Mohamedem a dělohama
těch vystrašákovaných chudinek v černém.Zahlédl jsem někde na netu,že do Bundeswehru nalili
první várky muslimů. Slovanům nezbude nic jiného,než se připravit na tento třetí pokus. A až
skončí,tak v londýnském parku bude viset podivné ovoce.

mm
mm
8. 5. 2017 18:42

vidíte, na paní dceru jsem nepomyslel, hudrypere

hudryper
hudryper
8. 5. 2017 19:51

Zato já pomyslel na Vás. Když mi na hudryper@volny.cz pošlete jednu ze svých adres,udělám Vám
radost tím,že odpovím a v příloze budete mít dárek.

peter.
8. 5. 2017 19:59

hudryper napsal To má vnitřní logiku. hudryper: Len som si to tak prepočítal a vyšli mi takéto čísla: Len v samotnej RF žije oficiálne 15 mil. a neoficiálne 20 miliónov moslimov.V bývalých sovietskych stredoázijských republikách + Azerbajdžán ich je cca 70 miliónov.Je tam ešte Afganistan a na Irán a Turecko sa Rusko asi spoliehať tiež nemôže.Väčšina tých moslimov má skúsenosti z bojov.Sú to bojovníci a spája ich Aláh a korán. NATO a USA nemôžu napadnúť RF bez toho aby to nevyvolalo jadrovú katastrofu.Tak čo keď ich napadlo využiť moslimov na tú špinavú robotu? V organizovaní všelijakých vzbúr a farebných revolúcií… Číst vice »

Gatta
Gatta
9. 5. 2017 6:27

Re peter – Ne, bohužel mi to vůbec nepřipadne hodno jakéhokoliv vysmívání.
Ta teorie už je zde déle a jeví se čím dál tím méně konspiračně.

Admirál
Admirál
9. 5. 2017 9:00

Gatta napsal

Re peter – Ne, bohužel mi to vůbec nepřipadne hodno jakéhokoliv vysmívání.
Ta teorie už je zde déle a jeví se čím dál tím méně konspiračně.

Konspirační mohou být teorie, nepodložené zákonitostmi a vývojem.

V tomto případě to podložené je. Když jsme probírali ve statistice Gaussovu křivku a její deformace bylo řečeno, že za jakoukoli deformaci křivky stojí vnější systematický vliv. To platí pro i pro současné dění ve světě. Vychýlení v názorovém směřování valné většiny sděl. prostředků, atd., atd.

Náhoda neexistuje.

Béda
9. 5. 2017 9:38

Volby ve francii vyhrály: Rothhschild – Bilderberg – Soroš – Brusel a ISIL.