Volby ve Francii vyhrál Muhammad

Včerejší druhé kolo francouzských prezidentských voleb vyhrál jistý Macron, kterého dnes na twitteru celá Francie šifrovala jako makaróna. Shoda jmen s argentinským prezidentem, který dekirchnerizuje Argentinu a jmenuje se Mauricio Macri, je úžasná. Třeba se ta jména, Macri, Macron, prodávají v Makru. Nevím.

Nejde o jména. Šéf francouzského hnutí se dal do pochodu s tím, že Francii změní v imigrační průchoďák. Nedosti na tom, že po 2. světové válce, jejíž konec připomínáme, musel jih Francie získat syndikát Korsičanů a Sicilanů, a to proto, že mafie obou ostrovů zajistila, že při invazi Američanů nezahynul ani jeden voják, a všichni se, jak píše Hlava 22, mohli věnovat kšeftování. Kriminální struktury jihofrancouzské byly korsickosicilské, dnes však už jsou maghrebské. Korsičané jsou v hrobě – Napoleon I., v ministerských úřadech – ministr vnitra Caseneuve, nebo na odpočinku.

Francie, kterou nespasila ani novodobá nacionalistická Jana z Arku, vlastně žije už jen nominálně. V jejím čele bude stát muž, který se v patnácti letech zamiloval do matky tří dětí, starší o čtvrt století. Nevím, zda Muhammadova manželka z roku 620 našeho letopočtu, starší též o čtvrtstoletí než Muhammad, si na něco hrála. Paní Brigitte Macron si hraje na Mireille Darc, což mi přijde trochu nefér. Divadlo ve Francii, kterým vztah Macron a Macronová začal, bude pokračovat. V kruhu evropském, nikoli rodinném.

16
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
16 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Autoři komentářů
GattaBédaAdmirálfajtpeter. Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
hudryper
Člen
hudryper

Vážený barone, kdyby ten čtvrtstoletý rozdíl znamenal,že se Francie o stejnou dobu vrátí zpět,tak bych to bral všemi desíti. Bohužel mám ten pocit,že běh událostí bude opačný a kdo nestihnul poznat krásy této země až dosud,už se tam bude vypravovat minimálně s obavami,jestli to není velký risk. V Marseille a okolí si už před léty člověk připadal jak v Africe,co teprve nyní,když Muhamed vítězí ve spolku s nejvyšším bankéřstvem. Básník říká : Kdo dodnes neměl dům, už si ho nepostaví, Kdo nyní osaměl, svou samotu ať čeká… Macronův včerejší projev plný stoprocentních klišé mi připomněl cosi z projevů na Letné… Číst vice »

hudryper
Člen
hudryper
CROIX
Člen
CROIX

Připomenulo mi to ještě jednoho Macrona, pretoriána, který zavraždil císaře Tiberia, za nějž byl Řím a dvůr konsolidován a prosperoval, což učinil proto, že byl stoupencem šíleného Caliguly, kterému tak vyčistil cestu na trůn…

mm
Člen
mm

kvalitní odkazy, hudrypere. Oba víme, že ten pastis s pěknými midinetkami si v baru u staré pařížské tržnice dáme až v příštím životě. Není již břicha Paříže, není krásných a svůdných midinetek, vyzývavě se chichotajících na barových stoličkách, a pokukujících po časných ranních hostech, motajících se po Montmartru. Vítr z blízkého hřbitova nepřinese suchý list k jejich nohám, a ony nikdy nepoloží klasickou otázku avez- vouz du feu, máte oheň, točíce cigaretou v pěstěné ručce. A patron už potisící za den neutře svůj zinc, nálevní pult, aby se třpytil jako krystal, slza touhy v očích ženiných…..hodinu jsem se díval on-line… Číst vice »

mm
Člen
mm

CROIX napsal

Připomenulo mi to ještě jednoho Macrona, pretoriána, který zavraždil císaře Tiberia, za nějž byl Řím a dvůr konsolidován a prosperoval, což učinil proto, že byl stoupencem šíleného Caliguly, kterému tak vyčistil cestu na trůn…

Merci. Smyslem dějin ovšem nemusí být jejich komprimované opakování-

peter.
Člen

hudryper napsal Jsem si skoro jistý,že ten mládeneček těch 5 let nedovládne. Ve Francii vše spěchá k Ľud (dav,verejnosť atď.)je vo svojich názoroch nestály a svoju mienku dokáže zmeniť zo dňa na deň. Dnes kričí“Hosana !“ a už zajtra sa to môže zmeniť na „Ukrižuj !“. Trump,Macron,Merkelová….už ma to necháva chladným.Celkom zjavne sa v Európe pod rôznymi zámienkami zhromažďujú mladí,silní a agresívni muži – moslimovia.Vyzerá to ako zhromažďovanie vojska.Tak si trochu zakonšpirujem a napíšem „hriešnu“ myšlienku.Vyzerá to tak,že sa chystá likvidácia Ruska a všetkých Slovanov prostredíctvom islamu.Islamisti priamo v RF,islamisti na juhu RF,na Kaukaze a teraz aj armáda islamistov v… Číst vice »

hudryper
Člen
hudryper

Tak ještě jedna vzpomínka básnířky.

Zšeřelá kuchyně,
mohutný stůl
a na něm láhev od pastisu.
Byly jsme tu,
tři opilé sůvy.
Zívajícím oknem
chtěly jsme nahlédnout
do lůna budoucnosti.
Střechy domů se nořily do tmy
a kanál st.Martin
čařily záblesky našich nadějí…

Cítila jsem úzkost
a přitom touhu,
přivolat zpátky dny,
které jsem zničila ve své pýše.
Ani vlastně nevím,
bala jsem to já ?
Přisoudila jsem si vinu,
neboť její váha ležela
hluboko v mých útrobách.

( Paříž červenec 1996 )

Bojím se,že se to neobjeví tak,jak jsem to přepsal. V tom případě si z textu udělejte sloupec.

hudryper
Člen
hudryper

peter. napsal
Ale to len konšpirujem.

To není vůbec len taká myšlenka,Peter. To má vnitřní logiku. Když to nešlo s Napoleonem a Vilémem společně s Procházkou,pak ani s Hitlerem, tak to zkusí s Mohamedem a dělohama
těch vystrašákovaných chudinek v černém.Zahlédl jsem někde na netu,že do Bundeswehru nalili
první várky muslimů. Slovanům nezbude nic jiného,než se připravit na tento třetí pokus. A až
skončí,tak v londýnském parku bude viset podivné ovoce.

mm
Člen
mm

vidíte, na paní dceru jsem nepomyslel, hudrypere

hudryper
Člen
hudryper

Zato já pomyslel na Vás. Když mi na hudryper@volny.cz pošlete jednu ze svých adres,udělám Vám
radost tím,že odpovím a v příloze budete mít dárek.

peter.
Člen

hudryper napsal To má vnitřní logiku. hudryper: Len som si to tak prepočítal a vyšli mi takéto čísla: Len v samotnej RF žije oficiálne 15 mil. a neoficiálne 20 miliónov moslimov.V bývalých sovietskych stredoázijských republikách + Azerbajdžán ich je cca 70 miliónov.Je tam ešte Afganistan a na Irán a Turecko sa Rusko asi spoliehať tiež nemôže.Väčšina tých moslimov má skúsenosti z bojov.Sú to bojovníci a spája ich Aláh a korán. NATO a USA nemôžu napadnúť RF bez toho aby to nevyvolalo jadrovú katastrofu.Tak čo keď ich napadlo využiť moslimov na tú špinavú robotu? V organizovaní všelijakých vzbúr a farebných revolúcií… Číst vice »

fajt
Člen
fajt
Gatta
Člen
Gatta

Re peter – Ne, bohužel mi to vůbec nepřipadne hodno jakéhokoliv vysmívání.
Ta teorie už je zde déle a jeví se čím dál tím méně konspiračně.

Admirál
Člen
Admirál

Gatta napsal

Re peter – Ne, bohužel mi to vůbec nepřipadne hodno jakéhokoliv vysmívání.
Ta teorie už je zde déle a jeví se čím dál tím méně konspiračně.

Konspirační mohou být teorie, nepodložené zákonitostmi a vývojem.

V tomto případě to podložené je. Když jsme probírali ve statistice Gaussovu křivku a její deformace bylo řečeno, že za jakoukoli deformaci křivky stojí vnější systematický vliv. To platí pro i pro současné dění ve světě. Vychýlení v názorovém směřování valné většiny sděl. prostředků, atd., atd.

Náhoda neexistuje.

Béda
Člen
Béda

Volby ve francii vyhrály: Rothhschild – Bilderberg – Soroš – Brusel a ISIL.

Gatta
Člen
Gatta