Vratimovský seminář: Evropa se mění. Bohužel k horšímu


Prof. PhDr. Jan Keller. CSc. o raketově rostoucím demokratickém deficitu Evropy.

Vratimovský odborný seminář na téma „“Média dnes – informují, či spíše manipulují?

Pořádá Okresní výbor KSČM ve Frýdku Místku, Moravskoslezský Krajský výbor KSČM, pod záštitou europoslankyně Kateřiny Konečné, 1.místopředsedy ÚV KSČM Petra Šimůnka a redakce Halo novin.
Sobota 24. října 2015, Dům kultury Frýdek.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
fajt
fajt
3. 11. 2015 11:26

http://politikus.ru/army/61993-minoborony-my-mirnye-lyudi-no-nasha-triada-stoit-na-zapasnom-puti.html – rusové rázně provětrali svojí jadernou triádu, co zase museli amíkovi akutně dokazovat hrozbou jaderným klackem, že to nesneslo odkladu a že je to donutilo cvičně vystřelit i balistické rakety do mezinárodních vod tichého oceánu. ..)

hudryper
hudryper
3. 11. 2015 13:04

Jenom aby si fajte neoconi ze samých demonstrací ruské armády nevytvořili svou vlastní iracionální představu o kolosu na hliněných nohách. Oni už dávno nemyslí racionálně,jsou to
blázni. Přesně tak,jak pravil nedávno gosudar. Mají v hlavách místo mozku ovesnou kaši.

Gatta
Gatta
3. 11. 2015 13:47

Re hudryper Už za komančů, když jsem byl na vojně, tak se říkalo, že ten méně rozvinutý SSSR by atomovou válku přežil mnohem lépe než technicky rozvinuté USA. Sice na nižší úrovni, ale přežil. Poslední dobou si to uvědomuji čím dál víc, jak je ta naše dokonale rozvinutá západní společnost zoufale zranitelná. Ještě přede 100 lety, ještě i po 2. světové válce, bylo hospodářství, ekonomika i celá společnost sice méně rozvinutá, ale o to více stabilnější a odolná. Tedy přirozeně životaschopná! Jistě – investice do složitosti a technickéa technologické objevy v poválečných letech a inovace přinesly naprosto jinou úroveň života.… Číst vice »

Gatta
Gatta
3. 11. 2015 13:57

… pokr.
A k čemu je potom společnosti všechna ta složitost, technika a technologie, zákony, normy ISO a emisní předpisy, když se taková společnost neumí vyrovnat s alespoň vyrovnanou populační úrovní, s chudnutím vlastních obyvatel, s nezaměstnaností … a dnes ani s vlnou migrantů z méně složitých a méně technicky rozvinutých společností ?

Tedy nevím, nevím, kdo je vlastně ten obr na hliněvých nohou …?

fajt
fajt
3. 11. 2015 14:21

hudryper napsal
hudryper

gosudar se stále chce s americkou svoločí družit, stále zavírá své medvědí očička, i když do něj americký osel kope – ale až jednou v medvědovi bouchnou saze, to bude zabíjačka … tedy pokud zase neupadne do hibernizace nějakým novým predatelem . ..)

Jan Kristek
Jan Kristek
3. 11. 2015 14:23

Jak říkám: Když začne válka, zjistíte jen jednu věc – nepůjde internet.

fajt
fajt
3. 11. 2015 14:34

Jan Kristek napsal

Jak říkám: Když začne válka, zjistíte jen jednu věc – nepůjde internet.

:-)

a ani kaufy nebudou mít slevy…jj, sranda, ale docela z ní mrazí. ..

hudryper
hudryper
3. 11. 2015 15:37

Je pravda,že kdo u nás myslí na možné nečekané situace,do nichž se i s celou rodinou může dostat, dávno má na venkově nějaký příbytek s vodou ze studny co nevysychá,s bazénem vody k mytí,který lze přikrýt proti radioaktivnímu prachu,pokud ústřední topení,pak pouze na tížovém principu , schopné funkce bez čerpadla,pár nabitých baterek do auta a zásobu malých,dobíjecích v šuplíku, půlroční zásobu jídla,které se v suchu nekazí a palivo na celou zimu.Svítilny,nejméně neustále 3 desetikilovky propan-butanu a aspoň 100 litrů benzínu v plechových kanistrech. Efektivní obranu se dá vytvořit jen kolektivně z lidí,kteří jsou všichni stejně ohroženi a znají se z… Číst vice »

Sio
Sio
3. 11. 2015 17:46

No, jakmile začne padat radioaktivní prach, tak to bude v pr..li. Protože to dost těžko bude jen z jednoho zdroje. Nedávno jsem poslouchal vystoupení ukrajinské právničky, která prohlašovala – za poslední peníze kupte med a když nebude, tak cukr. Můžete takto až půl roku vydržet bez jídla. No … Věřím, že lidi by se probrali i bez mobilu, internetu a TV. Nějaké to rádio by v chodu bylo. S tou obranou by to ovšem bylo potřeba. Co se stane ve velkých městech, když se vyprázdní supermarkety a nějakému tátovi (ne jednomu) začnou doma děti sténat hlady? Pohádky strýčka ČíroFajfky asi… Číst vice »

idiotronic
idiotronic
4. 11. 2015 16:08

Sio napsal
Pohádky strýčka ČíroFajfky asi nezaberou

  

Při uragánu Katrina dovolila policie odnášet
z hypermarketů pitnou vodu, potraviny v přiměřeném množství, protože organizačně nic lepšího nebylo. Ale tady bych se nedivil, kdyby potraviny byly v předstihu naloženy a odvezeny mimo bezplatnou distribuci. Pokud se mezi migranty nevyskytují teroristé ,byla by migrační krize okrajovou záležitostí. Pokud ano, pak by to teprve začalo být zajímavé.

Sio
Sio
4. 11. 2015 18:44

Taky záleží kolik jich bude a v jakém složení. Iluze bych si radši nedělal…

Gatta
Gatta
5. 11. 2015 7:04

Ještě pár slov k samotnému vystoupení Jana Kellera.
Podle mě je to jeden z našich vskutku nejlepších lidí a to nejen mezi těmi, kteří působí v politice. Má nejen hluboké univerzitní znalosti, ale i dar lidové sdílnosti, ironický humorný nadhled, ale také stojí „na straně života“.

Nedávno pro mne bylo dost deprimující zjištění, že někteří lidé s kterými se znám už delší dobu, lidé inteligentní, slušní, pracovití, s rozumnými názory na život, střední třída – a že prý „Keller je horší než komunisti, Kellera nikdy … …“.