Vratimovský seminář: Informovanosť ako demokratická disciplína

Eduard Chmelár nejen o „korporátní cenzuře“ a o zpravodajství jako o „sledu reklamních šotů“.

Vratimovský odborný seminář na téma „“Média dnes – informují, či spíše manipulují?“

Pořádá Okresní výbor KSČM ve Frýdku Místku, Moravskoslezský Krajský výbor KSČM, pod záštitou europoslankyně Kateřiny Konečné, 1.místopředsedy ÚV KSČM Petra Šimůnka a redakce Halo novin.

Sobota 24. října 2015, Dům kultury Frýdek.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
hudryper
hudryper
28. 10. 2015 20:02

Až na úplný závěr dobře formulované dobře známé věci.Kde bere pan Chmelár tu odbornou jistotu, že produkty Rotschildy vlastněnými laboratořemi nejsou vyráběny dlouhodobě působící vakcíny způsobující zdravotní potíže lidstvu hned od narození ? Jsou to o tom naprosto jasné důkazy, Dr. Buergermeisterová by mohla o tom vyprávět a ten technik,který poctivě vystavil 17 laboratorních zvířat působení firmou Baxter právě dodaných vakcín údajně proti chřipce a ony všechny do rána vychcípaly ! Dr. Chmelár je jistě vzdělaný člověk,ale k tomu,aby hodnotil prokazatelný zločin proti lidem a přírodě,jakým jsou aktivity vojenského letectva USA rozprašováním jen jim známých směsí nad našima hlavama,kvalifikaci a… Číst vice »

Alena
Alena
28. 10. 2015 20:18

hudryper napsal Až na úplný závěr dobře formulované dobře známé věci.Kde bere pan Chmelár tu odbornou jistotu, že produkty Rotschildy vlastněnými laboratořemi nejsou vyráběny dlouhodobě působícívakcíny způsobující zdravotní potíže lidstvu hned od narození ? Jsou to o tom naprosto jasné důkazy, Dr. Buergermeisterová by mohla o tom vyprávět a ten technik,který poctivě vystavil 17 laboratorních zvířat působení firmou Baxter právě dodaných vakcín údajně proti chřipce a ony všechny do rána vychcípaly ! Dr. Chmelár je jistě vzdělaný člověk,ale k tomu,aby hodnotil prokazatelný zločin proti lidem a přírodě,jakým jsou aktivity vojenského letectva USA rozprašováním jen jim známých směsí nad našima hlavama,kvalifikaci… Číst vice »

abx
abx
29. 10. 2015 9:50

pozor na Chmelara, je to falosny mesias. Chmelar je vysokoskolsky ucitel, vie hovorit a vie aj to, co chce publikum pocut. vie obratne surfovat na vlnach popularity a potom urobi nejaku kolosalnu hlupost. napriklad v parlamentnych volbach 2012 spociatku kandidoval za stranu s kamuflaznym nazvom 99%, ktoru zalozil a financoval zbrojny magnat Ivan Weiss. tiez o nom treba vediet, ze je LGBT aktivistom…

OV
OV
29. 10. 2015 14:52

OV KSČM Frýdek-Místek : Vratimovský seminář 2015 – k poslechu v MP3.

http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/zpravodajstvi/vratimovsky-seminar-2015—k-poslechu-v-mp3.html