Všechno zlato z Fort Knoxu bylo odcizeno

Červenec 04, 2011


http://www.marketoracle.co.uk/images/2009/Nov/gold-12_image002.jpgNová zpráva, kterou pro ministerského předsedu Putina připravila Federální bezpečnostní služba (FSB), říká, že bývalý šéf MMF Dominique Strauss-Kahn byl 14. května zadržen a uvězněn ve Spojených státech za sexuální zločiny po svém odhalení, že všechno zlato držené v United States Bullion Depository (americký federální depozitář zlatých slitků) ve Fort Knoxu zmizelo nebo je nezvěstné.

Podle této tajné zprávy FSB se Strauss-Kahn od počátku měsíce května projevoval „rostoucí znepokojení“ poté, co Spojené státy započaly se „zdržováním“ slíbeného doručení 191,3 tun zlata odsouhlaseného podle druhého dodatku k článku dohody, kterou Výkonný výbor MMF podepsal v dubnu 1978, a které měly být prodány, aby financovaly takzvaná Zvláštní práva čerpání (Special Drawing Rights – SDR) jako alternativu takzvaných rezervních měn.

Tato zpráva FSB dále uvádí, že ihned poté, co Strauss-Kahn přednesl své obavy před americkými vládními představiteli blízkými presidentu Obamovi, byl „kontaktován odpadlíky“ z prostředí CIA, kteří mu poskytli „přesvědčivé důkazy“, že všechno zlato, o němž se tvrdí, že je drženo Spojenými státy, „zmizelo“.

Poté, co Strauss-Kahn obdržel tyto důkazy od CIA, praví se ve zprávě dále, učinil bezprostřední opatření k opuštění Spojených států směrem do Paříže, ale když byl kontaktován agenty, kteří pracují pro francouzskou rozvědku (France’s General Directorate for External Security – DGSE ), kteří mu řekli, že se jej americké úřady snaží zatknout, uprchl na základě pokynu těchto agentů na Kennedyho letiště v New Yorku bez svého mobilního telefonu, který nechal v hotelu podle pokynu agentů, aby americká policie nemohla vysledovat jeho polohu.

Jakmile byl Strauss-Kahn bezpečně na palubě letu Air France do Paříže, uděla podle této zprávy FSB „fatální chybu“ tím, že z telefonu v letadle zavolal do hotelu a požádal, aby mu poslali jeho telefon, o němž řekl, že ho zapomněl, do jeho francouzského sídla. Po tomto telefonátu ho byli američtí agenti schopni vystopovat a zatknout.

Zpráva pokračuje tím, že Strauss-Kahn kontaktoval svého dlouholetého přítele a špičkového egyptského bankéře Mahmúda Abdela Salama Omara, aby ze Spojených států dostal důkazy, které mu dala CIA. Omar byl však, stejně jako Strauss-Kahn předtím, včera obviněn Spojenými státy ze sexuálního zločinu proti pokojské luxusního hotelu, což je obvinění, které FSB označila jako „neuvěřitelné“, vzhledem k tomu, že Omar je čtyřiasedmdesátiletý zbožný muslim.

Putin po přečtení této tajné zprávy FSB udělal šokující tah, který zmátl mnohé v Moskvě. Nařídil, aby na oficiálních kremelských webových stránkách byla publikována obrana Strausse-Kahna, a stal se tak prvním světovým lídrem, který tvrdí, že bývalý šéf MMF je obětí amerického spiknutí. Putin dále uvedl: „Je pro mě těžké hodnotit skryté politické motivy, ale nemohu uvěřit, že je to tak, jak nám to bylo původně naservírováno. Tohle si nemohu ve své hlavě srovnat.“

Na všech těchto událostech je zajímavé, že Ron Paul, jeden ze špičkových amerických kongresmanů a presidentský kandidát pro rok 2012, již dlouho tvrdí, že je přesvědčen, že americká vláda lhala o zlatých rezervách uložených ve Fort Knox. Kongresman Paul byl tak znepokojen tím, že americká vláda a FED skrývají pravdu o amerických zlatých rezervách, že na konci roku 2010 předložil návrh zákona, který měl vynutit jejich audit, ale ten byl později zamítnut příznivci Obamova režimu.

Když se ho reportéři přímo zeptali, jestli věří, že ve Fort Knox nebo Federálních rezervách není žádné zlato, dal jim kongresman Paul neuvěřitelnou odpověď: „Myslím, že je to možné.“

V této souvislosti je zajímavé, že asi 3 dny po zatčení Strausse-Kahna volal kongresman Paul opět po tom, aby Spojené státy prodaly své zlaté rezervy s tím, že "s ohledem na současnou vysokou cenu a ohromné zadlužení, které teď s tím vším máme, prodejme je teď, když je cena na vrcholu."

Bizarní zprávy, které probublávají ze Spojených států celé roky, však naznačují, že žádné zlato k prodeji neexistuje, v roce 2009 o tom například psali na stránkách ViewZone.com

"V říjnu 2009 Číňané obdrželi loď plnou zlatých cihel. Zlato je pravidelně vyměňováno mezi zeměmi, aby se zaplatily dluhy a vyrovnala tzv. bilance obchodu. Většina zlata je měněna a uchovávána v trezorech pod dohledem zvláštní organizace se sídlem v Londýně – Asociace obchodníků se zlatými slitky (London Bullion Market Association – LBMA). Po přijetí této zásilky zlata čínská vláda požádala, aby se provedly speciální testy na zjištění čistoty a hmotnosti těchto zlatých cihel. Při tomto testu se do zlatých cihel vyvrtají čtyři malé otvory a kov je potom analyzován.

Úředníci byli překvapeni, když zjistili, že tyto cihly jsou falešně. Obsahovaly jádra z wolframu, pouze vnější vrstva byla z pravého zlata. A co víc, na těchto cihlách byla sériová čísla, pomocí nichž se dalo vysledovat, že vznikly ve Spojených státech a byly po celá léta uloženy ve Fort Knoxu. Údajně se v této dodávce jednalo o 5600 až 5700 cihel po 400 uncích."

Neví se, jaký bude konečný osud Strausse-Kahna, ale nové zprávy, které přicházejí ze Spojených států, ukazují jeho odhodlání nevzdat se bez boje. Najal si totiž „elitní tým“ bývalých agentů CIA, soukromých detektivů a mediálních poradců, aby ho hájili.

Praktické efekty na globální ekonomiku, zdá se, prokazují, že Spojené státy skutečně lhaly o svých zlatých rezervách, ruská centrální banka včera nařídila zvýšení úrokových měr z 0,25 na 3,5 procent a Putin nařídil zákaz vývozu pšenice a ostatních obilovin s platností od 1. července, jehož cílem je naplnit pokladny své vlasti penězi, které by za normálních okolností odtékaly do Spojených států.

Schopnost amerického lidu poznat pravdu o těchto věcech byla jako vždy překřičena našimi mediálními propagandistickými orgány, což nás vede do nebezpečí, že nebudeme připraveni na hrozivý ekonomický kolaps naší země, který podle všeho nastane velmi brzy.

Převzato z Mathaba

Překlad: Stan

Foto: zdroj

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments