Vy nemáte právo nasazovat prezidentovi psí hlavu!

Ano, premiére Sobotko, ministře Dienstbiere a Jurečko, europoslanci Štětino, Svobodo, Niedermayere, Polčáku, europoslankyně Šojdrová, a vůbec vy všichni, kteří jste se k výročí 17. listopadu v tak dojemné shodě sešli v útoku na hlavu státu. Jedni s šílenou výtkou, že prezident svou činností u nás vytváří podhoubí fašizmu, druzí s tím, že k výročí promluvil z tribuny xenofobního spolku, a třetí s tím, že na té tribuně stál i jakýsi pan Konvička.

Pana Konvičku neznám, nevím, jakých zločinů se dopustil, ale vím zcela určitě jedno. Totiž to, že, že i kdyby na té tribuně stál prezident i se samotným belzebubem a i kdyby mu tribunu k projevu postavil sám Ku-Klux-Klan, přebíjí všechny tyto jeho hříchy skutečnost, že jako první a navíc po dlouhých a dlouhých letech úporného mlčení promluvil vážně a s velkou starostí o něčem, o čem jste vy sami za celou dobu své politické práce – nejspíš proto, že jste si té věci buď nevšimli, anebo vás vůbec neznepokojila – neutrousili ani slovíčko. Totiž o tom, že už po dobu nejméně dvaceti let a prakticky už od sametové revoluce, v našich médiích, která, ať už se nám to líbí nebo nelíbí – z nás de fakto dělají to, čím jsme – vládne jediný tzv správný názor, kterým je názor havlistický či tzv. pražsko-kavárenský, a všechny ostatní byly zadupány či jsou nemilosrdně zadupávány do země.

Ten správný musíte vyznávat a o ty druhé ani kousíčkem mozku nazavadit, chcete-li pracovat v našich denících, týdenících, v rozhlase či televizii. Do téhle požadované formy musíte být zesekán a opracován, chcete-li se v našich médiích podílet na vytváření osobností našich lidí a tím i na naší budoucnosti. Doporučeníhodné je zapomenout na heslo Masarykovo, že demokracie je diskuze, a výhodné je uložit do babiččiny krabičky myšlenku a nikdy ji z té krabičky už nevytahovat, že jen z mnohosti názorů vyplývá a rodí se názor správný. Poradí se vám – třeba i jen náznakem, ale vy jej pochopíte – že by bylo vůbec dobré zapomenout na celé to demokraticko-masarykovské harampádí s diskuzí jako tvůrcem vývoje, protože kdo by dnes čekal, jaká hrůza se může z takové diskuze vyškrábat, když naše cíle, jako třeba jednotný světlehnědý evropský lid – to už s přispěním naplánované krve Arabů a Severoafričanů – nebo americko-evropský spojený trh, či úplná izolace Ruska od ostatního světa a minimálně pak od Evropy, už byly vytyčeny, a teď jde jen o to k nim rychle a bez prodiskutovávání dospět.

Takto to tedy dnes máme v této zemi nalinkováno, médiím bylo určeno, aby nás tímto směrem vedla, žádnou alternativu k uvedenému k nám nepouštěla, a vy jste o tom všem více či méně věděli, museli jste vidět, jak se inplantováním jediného názoru do našich hlav stínají demokracii ruce, nohy, a čeká ji možná i amputace hlavy, ale jediným slovem jste proti takové praxi neprotestovali. Což vám odnímá právo, abyste prezidentu, který se nám dle zásady, že demokracie je to, že lidé všechno vědí, s touto starostí svěřil, nasazovali psí hlavu. A to dokonce ani když za ním na tribuně postával též nějaký pan Konvička.

Stanův komentář: Psí hlavu panu prezidentovi společně s výše jmenovanými nechci, ale vystoupení na shromáždění Bloku proti islámu a pozvání p. Konvičky na tribunu byla dle mého názoru velká chyba Miloše Zemana, která nemůže být omlouvána ještě většími chybami jeho odpůrců.

0 0 hlas
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
18 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Alena
Alena
21. 11. 2015 19:07

tak jsem se koukla na Konvičkovi stránky http://www.blokprotiislamu.cz/co-chceme/ Jejich špatná pověst vychází z toho, že odmítají jakýkoliv druh islámu, i tzv. umírněný. Je logické, že v současné době, kdy má být Evropa islamizována, zde takové hnutí je. Zajímavá je skutečnost, jak se jim navléká hanlivé označení fašistů, rasistů a podobně. Nemám v úmyslu je volit, nicméně každopádně pro mne jsou společensky na vyšším stupni než neomarxisté. Ty pokládám za nebezpečnější a propagací homo, multi kulti, odnímáním dětí, atd. ohrožují zdravý vývoj společnosti, a přesto jsou oficiálními médii upřednostňováni. Pan Zeman ve svém projevu zdůraznil, že je zapotřebí diskuse, ne nálepkování.… Číst vice »

fajt
fajt
21. 11. 2015 19:30

nevím, jestli prezident Zeman tímto krokem udělal nějakou chybu, ale pozváním Konvičky na pódium vyslal jasný signál, raději s hnutím, které není úplně jasně vyprofilované a má před sebou ještě hodně práce, než ve svátek do řádku s někým mocným z parlamentní duhové svoloče ( asi proto i tolik pozornosti od samotného Sobotky, za kterého to nemohl vydýchat jeho protektor ). ..) s Konvičkou jsem osobně mluvil v létě těsně před jednou jeho akcí a neměl jsem z něj žádný vyloženě negativní pocit, je pravda, že jeho argumentace někdy bývá neuspořádaná a nepatří mezi excelentní rétory, ale zase na to… Číst vice »

K. J.
K. J.
21. 11. 2015 19:39

Osobně pana Konvičku nemusím. Pokud se, ale multikulturní sekta, včele se Sobotkou, Dienstbierrem a spol nezačne „integrovat“ požadavkům voličů, tak je voliči prostě „zaintegrují“ sami tím, že je zcela demokraticky nezvolí. Osobně k tomu rád přispěju a pokud si mám vybrat menší zlo, tak Konvička, byť ho nemusím, tak je pro mě přijatelnější zlo, než migrační šílenství současných vládních politiků. A mimochodem on byl snad Konvička obviněn, či snad odsouzen za fašismus??? Se Zemanem mají společnou jednu věc. Média jim přišívají nálepky made in xenofob, jak čínská šicí dílna, přesně podle zadání objednávek na výrobu. Pokud prostě vládní politici kvůli… Číst vice »

Sio
Sio
21. 11. 2015 23:23

Já bych se zeptal jednoduše. S kým by se měl prezident postavit na tribunu, aby to nebyla ještě větší „chyba“?
Se Sobotkou?
S Babišem?
Fialou, či jak se ten z ODS jmenuje?
A Dukou?
To bych tedy rád věděl, abych příště věděl, koho Zeman smí „bombardovat“ a koho ne, protože je „umírněný“.
A z jiného hlediska – Zemanově popularitě u lidí přítomnost Konvičky nijak neublíží, možná právě naopak. Tedy v tomto smyslu to chyba určitě nebyla.
Konvička a jeho hnutí si zatím ujasňují, kam mohou zajít, nemají zkušenosti, takže působí jako sloni v porcelánu.

fajt
fajt
22. 11. 2015 9:43

málem bych zapomněl, článek p. Mana jsem rozeslal do světa ( tím se dodatečně dovoluji pro copyright k autorovi :-) ) a má skutečně většinově kladnou odezvu … i poznámku Stana pod čarou vidí předmětnou dost lidí ( ale současné nebezpečí Sobotkou a jeho koalicí , která se v podstatě vzdala česka je přeci jenom větší – tedy je to tak šiřejc vnímáno). ..)

K. J.
K. J.
22. 11. 2015 9:45

A ti co vědí kam mohou zajít stejně zkouší nové hranice, kam je volič pustí a v ekonomice působí ve finále jako mamut v porcelánu… Výrazným projevem „demokratického smýšlení“ multikulturní sekty je, když začnou tvrdit, že přímá volba prezidenta byla chyba. Copak potřebujeme systém volení volitelů? Takové politiky může jednoho dne napadnout, že občan by vlastně neměl volit vůbec, protože je ve své volbě neuvážený a zvolí špatně. A oni jsou ti správní, kdo má patent na rozum a demokracii a volič jim to jenom kazí a znemožňuje jejich práci a proto by je volič neměl v jejich práci ohrožovat.… Číst vice »

Aleš
Aleš
22. 11. 2015 13:31

Stan s panem Manem si to jako chlapi vyjasnili, každý mají v tom jiný postoj, to se někdy stává. Ale aby z toho začalo hašteření mezi omáky, to zase z toho bude mít někdo radost… Ale já to nejsem.

Alena
Alena
22. 11. 2015 15:09

nejprve kárat, pak censurovat

Alena
Alena
22. 11. 2015 18:01

projev pana Konvičky na Abertově-
https://www.youtube.com/watch?v=mJxeT-pPPxA

fajt
fajt
22. 11. 2015 21:57

njn, to jsou ty situace, když se chcá nechcá pouští barva. ..)

paskal
paskal
22. 11. 2015 21:58

Milí zlatí, co se tu dohadujete. Umírněný Islám je scifi. Nic takového neexistuje. Alenko , při vší úctě k Vám, jste pro pravého Mohamedána pouze hadrem nebo jeho nositelem na holi. Islamisté dříve nebo později osedlají nejen své „koně“,ale i osly a spící poníky. Oni vědí jak na to. Mají letitou trpělivost. Jen se zamyslete nad fofrem, jakým se toto učení rozšiřovalo ve svých počátcích. Hlavně mečem a terorem. Navíc, čertovým kopýtkem učení je šaría. Nikdo z těch „středověků“se nebude chtít vzdát moci nad rodinou, nad klanem a nebo jeho částí. Tomu tato středověká právní nauka slouží. Děste se dne,… Číst vice »

Alena
Alena
22. 11. 2015 22:18

hrozný, jak mohou studenti snést, že na jejich opakované akci dnes byl Kalousek? Alkoholik, představitel národní fronty a zloděj
pěkný komentář k proslovu zde
http://www.novarepublika.cz/2015/11/plebejci-lokajove.html

Alena
Alena
22. 11. 2015 22:27

paskal napsal Milí zlatí, co se tu dohadujete. Umírněný Islám je scifi. Nic takového neexistuje. Alenko , při vší úctě k Vám, jste pro pravého Mohamedána pouze hadrem nebo jeho nositelem na holi. Islamisté dříve nebo později osedlají nejen své „koně“,ale i osly a spící poníky. Oni vědí jak na to. Mají letitou trpělivost. Jen se zamyslete nad fofrem, jakým se toto učení rozšiřovalo ve svých počátcích. Hlavně mečem a terorem. Navíc, čertovým kopýtkem učení je šaría. Nikdo z těch „středověků“se nebude chtít vzdát moci nad rodinou, nad klanem a nebo jeho částí. Tomu tato středověká právní nauka slouží. Děste… Číst vice »

Aleš
Aleš
23. 11. 2015 11:33

Ač se tento příspěvek hodí k některému ze starších článků, připnu tady. Známí byli pomáhat imigrantům ve Slovinsku. A u některých našli zvací dopisy z roku 2012!!! Prezidentská kancelář mohla vědět dopředu, že k osočování osoby prezidenta dojde. Od pana Dientsbiera je však licoměrné, když napadá pana Zemana z podpory fašismu, jelikož se sám objevil po boku jistého pana Miroslava Kalouska, jednoho z hlavních protagonistů fašizace naší společnosti na účelovém shromáždění na Albertově, kde padly některé výroky, které jsou na hranici ústavnosti a podkopávající republiku, propagující feudalismus… Terorismus nešíří islám. Terorismus je šířen pomoci lidské blbosti. http://www.zvedavec.org/komentare/2015/11/6674-dalsi-parizske-zahady.htm Podle Aleny je… Číst vice »

fajt
fajt
24. 11. 2015 17:00

http://www.lidovky.cz/policie-obvinila-konvicku-z-podnecovani-nenavisti-vuci-muslimum-jde-o-politicky-proces-gu5-/zpravy-domov.aspx?c=A151124_163807_ln_domov_ELE – a máme tady padesátky jako vyšité, doufám, že státní prokurátorka ( jinak ji ani nelze nazvat ) bude postupovat úplně stejně i při výrocích pražské kavárny, protože tam se to výhrůžkami smrti a naprosto dehonestujícími výrazy pro oponenty jenom hemží. ..)